Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Obciach na Stoku


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

wlaśnie oglądam powtórkę (ORF Sport) wczorajszego Super G i co widzę?:eek:

kadrowicze OSV białe spodnie, redaktor Pariasek i inni białe kurtki, z przerażeniem zaglądam do szafy o k...a, a tam biała kurtka, Bode Miller jakaś obciachowa zielona kurtka...błagam dobijcie mnie!!!

życzę więcej zabawy na stoku, a mniej prowincjonalnego plotkarstwa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlaśnie oglądam powtórkę (ORF Sport) wczorajszego Super G i co widzę?:eek:

kadrowicze OSV białe spodnie, redaktor Pariasek i inni białe kurtki, z przerażeniem zaglądam do szafy o k...a, a tam biała kurtka, Bode Miller jakaś obciachowa zielona kurtka...błagam dobijcie mnie!!!

życzę więcej zabawy na stoku, a mniej prowincjonalnego plotkarstwa:)

Kurde nie martw się ja mam białą kurtkę i do tego ...... deskę :-)

To jest dopiero obciaszek .:)

P.s. też życzę zabawy na stoku i proszę o zdjęcie kurtki (ek) .

picture.php?albumid=197&pictureid=1548

Edytowane przez ROSSIGNOL
te słynne p.s.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kurtka jest czarna.:cool:

Skóra mi cierpnie jak pomyślę,że kiedyś ktoś okrzyknie czarne kurtki obciachem.:eek:

Chyba przestanę wtedy jeździć.;):P

Hehe pomyśl Figo jakby dołożył do tego jeszcze czerwony to można by pozamykać ośrodki takimi pustkami by zawiało na stokach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kurtka jest czarna.:cool:

Skóra mi cierpnie jak pomyślę,że kiedyś ktoś okrzyknie czarne kurtki obciachem.:eek:

Chyba przestanę wtedy jeździć.;):P

spokojnie;) moja kurtka tez jest czarna;) nawet spodnie mam czarne;)

wiec nie moze to byc obciach, zapewniam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie ten temat jest co najmniej mało poważny to jednak każdy człowiek zwraca uwagę na to jak wygląda, czy się mylę?

Jak najbardziej, ja tylko w pierwszym sezonie na to nie zwracałem uwagi: D ważniejsze było przeżyć na stoku reszta była mało istotna, ale w mirę upływu czasu kupuje sie coraz to lepsze ciuchy i sprzęt to trochę taki snobizm, któremu i ja ulegam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej, ja tylko w pierwszym sezonie na to nie zwracałem uwagi: D ważniejsze było przeżyć na stoku reszta była mało istotna, ale w mirę upływu czasu kupuje sie coraz to lepsze ciuchy i sprzęt to trochę taki snobizm, któremu i ja ulegam.

Dla mnie te gadżety narciarskie są jak narkotyk . Ale nie czuję się snobem . Solidnie muszę się napracować by coś kupić , a ponieważ nie mam za dużo kasy do wydania to poluję na wyprzedaże . Lubię kurtki firmy Oakley , w tym roku mają niesamowite przeceny ( -70%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do listy obciachów pragnę wpisać Mega Obciach - jazda na nartach z papierosem w ustach, W tym roku dośwaidczyłem tego na własnej skórze a raczej kurtce. Koleś wjechał w moje plecy i wywrócił się.Obejrzałem sie i moim oczom uazał sie komiczny obraz leżącego kolesiaz wygiętym papierosem w ustach....na marginesie wyalił mi dziurkę w kurtce ....

dołączam do przedmówców że nie obciach być w jakims ciuchu który jast może nie supoer modny czy zgodny z obowiązującymi trendami ale zachowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...