Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Obciach na Stoku


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele mogę zrozumieć, nawet czerwonawe rękawice ale kto widział do żółtawych butów wkładać czarne skarpety :D

To się nazywa "szczyt obciachu" :D:

P.S

I do tego jaki dziadowski tatuaż, wąsy czy co :D

Zgadzam się . Inny przykład "szczytu obciachu" poniżej na zdjęciu.

Bardzo ładna pani ma żółty kombinezon a niebieskie kijki .:mad:.

Rękawic nie komentuję.

picture.php?albumid=195&pictureid=1539

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat wstecz pojechałem do znajomych w góry, nie miałem sprzętu ani odzieży narciarskiej a warunki okazały się fajne, jeździłem w jeansach, normalnej kurtce i czapce, w okularach słonecznych i wcale nie czułem się obciachowo, byłem zadowolony że mogę pojeździć na nartach. Z narciarską modą pewnie jest tak jak z modą dla mężczyzn, którą tworzą i kreują w większości panowie:confused: o odmiennej orientacji, tak modę i trendy dla narciarzy tworzą osoby niejeżdżące.

Ja jak się uczyłem jeździć,to był pierwszy sezon,ubrany byłem w spodnie rurki 20-letnie o dwa numery za małe (jakoś wszedłem :D) ,kurtka typowy jesienny ortalion,byle jakie rękawiczki,buty pożyczone i jeszcze jakiś sweter pod kurtką.Tak przejeździłem cały pierwszy sezon i w nosie miałem jakąś tam modę,bo moda,moim skromnym zdaniem,jest dla mas - ktoś coś pierdnie i wszyscy mają tak chodzić. :P Jestem ponad tym. :cool:

Dopiero w drugim sezonie pokupowałem sobie sprzętu i ubiór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak się uczyłem jeździć,to był pierwszy sezon,ubrany byłem w spodnie rurki 20-letnie o dwa numery za małe (jakoś wszedłem :D) ,kurtka typowy jesienny ortalion,byle jakie rękawiczki,buty pożyczone i jeszcze jakiś sweter pod kurtką.Tak przejeździłem cały pierwszy sezon i w nosie miałem jakąś tam modę,bo moda,moim skromnym zdaniem,jest dla mas - ktoś coś pierdnie i wszyscy mają tak chodzić. :P Jestem ponad tym. :cool:

Dopiero w drugim sezonie pokupowałem sobie sprzętu i ubiór.

Dokładnie tak jak ja:D I jeszcze nie zapominajmy o wypaśnych nartach z napisem "expert carver" (różnica w taliowaniu między dziobem a środkiem to może 10mm:D), mimo że sam się ledwo toczyłem:DTylko spodnie miałem z targu takie za 30zł:D Ale drugi sezon już pełen wypas:cool:

A dobił mnie jeden punkt w tym zestawieniu:rolleyes: Kaptur na ryju... Ja rozumie, że może trochę mniej widać (chociaż obecne kolekcje mają kaptury skrojone tak, że nawet nie wiesz, że masz go na głowie), ale jak do cholery mam jeździć na 20-stopniowym mrozie? 10 czapek na głowę ubrać czy co??:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że w rankingu nie ma białych spodni, bo akurat takowe sobie nabyłam drogą kupna :D

swoją drogą to popieram obciachowość zachowań, a nie wyglądu (wyłączając golasów - Ci na stoku są obciachowi ;) )

A np. zakosić komuś sprzęt na stoku - to dopiero obciach! Obciach świata!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem raz na stoku panie ubrane w prawdopodobnie najnowsze kolekcje. Oczywiście wszystko pod kolor, łącznie z kaskiem, butami, goglami itd. Wyglądały perfekcyjnie. Wyjechały na górę (rano, chwilę po otwarciu wyciągu), zjechały kilkaset metrów pługiem, gdzie znajdowała się knajpa i tam spędziły większość dnia - gdy mijałem ten przybytek zawsze je widziałem :)

Jeśli miałbym na podstawie swojego małego doświadczenia wybierać coś obciachowego, to chyba takie zachowanie. Bo nie obchodzi mnie za bardzo, jak kto jest ubrany ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 740 odsłon w ciągu jednego dnia...

..."Obciachowego wątku" :D ...

Obciachowcy ;):):D

Szok, szok, szok - zaskoczyliście mnie :)

Może to Obciach, ale dzisiaj zamiast na Skionline to cały wieczór spędziłem na koncercie Dżemu w radomskim G2.

Rewelka! :)

PS. W Centralnej Polsce intensywne opady deszczu i dodatnia temperatura spowodowały zniszczenia. Duże :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne , ale to SILIKONY ... ja tego silikonu czasami używam do okien innych elemntow w domu .

nasze POLSKIE narciarski są zdrowsze i piekne ..

To jest NATURA . Kolekcja narciarska jaką mają na sobie to Rossimol .

picture.php?albumid=195&pictureid=1540

Faktycznie post pnie się w rankingu . Może zdetronizuje nudę durczoka .:D

JUŻ 807 odwiedzin .

Edytowane przez ROSSIGNOL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość młody92

A co powiecie na to??Pisaliście o kombinezonach jednoczęściowych. Jakoś dla mnie to obciach na stoku.[ATTACH]1789[/ATTACH] Takiego czegoś nigdy bym nie założył[ATTACH]1790[/ATTACH]

02dbd17a6a86188da78f153407dde477.jpg

3bd0bcc942a2a0f4acf091423139f075.jpg

02dbd17a6a86188da78f153407dde477.jpg.8aff0a8dbd76544d40b76767cfbe13f8.jpg

3bd0bcc942a2a0f4acf091423139f075.jpg.f23ef1b6789a3cde4bfdef8857ea5a45.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie obciach to jazda bez kijków, a potem w kolejce wpadanie na kogo popadnie bo nie ma czym się podeprzeć.

W Alpach czegoś takiego nie spotkałem :)

Tak to jest największy obciach i głupota promowana przez " zbieraczy grzybów " . Z doświadczenia wiem że to najbardziej niebezpieczny gatunek narciarzy na stoku . Nawet "guru" tego stylu Koszałek Borzałek nie jest wstanie odpowiedzieć czemu to służy . Na szczęście to już się zmienia .

Z ww. obciachu są wyłączone : dzieci , instruktorzy wraz z podopiecznym i kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest największy obciach i głupota promowana przez " zbieraczy grzybów " . Z doświadczenia wiem że to najbardziej niebezpieczny gatunek narciarzy na stoku . Nawet "guru" tego stylu Koszałek Borzałek nie jest wstanie odpowiedzieć czemu to służy . Na szczęście to już się zmienia .

Z ww. obciachu są wyłączone : dzieci , instruktorzy wraz z podopiecznym i kobiety.

A kobiety .....dlaczego?:rolleyes:

Jest równouprawnienie.:P;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę z kobietami nie "wojować" :).

A kobiety .....dlaczego?:rolleyes:

Jest równouprawnienie.:P;):D

Moja śliczna Pani jeździ bez kijków więc wolę jej nie podpaść :) .

Zdecydowanie na stoku kobiety są bardziej rozważne i nie stanowią takiego zagrożenia. Nawet jak kobieta przy wyciągu w nas "przypadkiem" wjedzie to możemy jej wybaczyć.

Podsumowując : kobieta bez kijków jest ok . , to nie jest obciach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarne rajstopy

dziś nawet kobiety się smiały ...każdy narciarz spodnie kurtki czapki gogle rękawice... a tutaj pewna para wyjęzdza do góry kolejka na powiedzmy randkę .Wzrost dziewczyn 180 cm - nogi chyba z 110 cm czarne dziurkowane rajstopy i biale krotkie spodenki.....faceci wszyscy tracili glowę , a ja pomyslaem dziewczyno NOGi to TY masz .ale tylko NOGI ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...