Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Obciach na Stoku


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

Internauci na jednym z forów narciarskich stworzyli zestawienie najbardziej obciachowych rzeczy, które można zobaczyć na stokach. Oto 10 z nich!

1. Jeżdżenie w jeansach.

2. Futra na stoku.

3. Jednocześciowe kombinezony.

4. Opuszczone spodnie.

5. Obszyte futrem czapki pilotki.

6. Kaptur na głowie.

7. Białe kurtki.

8. Długie kurtki i płaszcze.

9. Brak nakrycia głowy.

10. Niepełna garderoba.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Temat trochę "ogórkowy" :) - ale byłem ciekawy, czy na Skionline wywoła On dyskusję na temat ogólnie pojętego "Obciachu na Stoku" :D :D :D

Chciałby ktoś, coś dopisać, usunąć z powyższej listy?

A może na temat wypowiedzą się nasze Forumowe Panie (w sumie to Wy powinnyście lepiej znać się na modzie)?

Jak dla mnie, numer jeden - jazda w jeansach na Stoku - to mega przypał :D w moich (świętokrzyskich) stronach to przypadek częsty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo tak:

schoenfelder_nackt_800.jpg

Ja chyba sie zestarzałam i nie używam słowa "obciach".

Każdy jeździ w czym chce i jak mu się podoba. Byleby nie miało to bezpśredniego wpływu na mnie. Wiem co mi się nie podoba i czego ja bym nie włożyła ale to moje subiektywne zdanie. A inni niech chodzą i jeżdżą w czym chcą:rolleyes:

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego akurat biała kurtka to obciach. Dla mnie obciachem jest np.: pańcia z Polski jedzie do Włoch i na stoku ubrana kolorystycznie w ciuchy Colmar pomarańczowe łącznie z czapką pomarańczową z futerkiem i do tego pod kolor narty z najnowszej kolekcji Volkl Fuego a na stoku okazuje się, że jeździ jak pierdoła.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak można??:D

http://www.skionline.pl/forum/album.php?albumid=165&pictureid=1360

zapomnieli tam jeszcze dodać czapki pod kaskiem:) ogólnie jestem zdania że pod kaskiem nic się nie powinno znajdować, ale czapki nie przepuszcze:P

niektórzy to i nawet głowy pod kaskiem nie mają ...

7. Białe kurtki.

jestem obciachowa i dobrze mi z tym :)

1. Jeżdżenie w jeansach.

widziałam, że jakaś firma szyjąca zimowe ciuchy wypuściła spodnie narciarskie / snowboardowe stylizowane na jeansy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat wstecz pojechałem do znajomych w góry, nie miałem sprzętu ani odzieży narciarskiej a warunki okazały się fajne, jeździłem w jeansach, normalnej kurtce i czapce, w okularach słonecznych i wcale nie czułem się obciachowo, byłem zadowolony że mogę pojeździć na nartach. Z narciarską modą pewnie jest tak jak z modą dla mężczyzn, którą tworzą i kreują w większości panowie:confused: o odmiennej orientacji, tak modę i trendy dla narciarzy tworzą osoby niejeżdżące.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie jest mi obojętne w czym kto jeździ.

Czasam mnie zastanawia jak widze ludzi z gołą głową a mróz siarczysty jak oni to wytrzymują... ale cóż ich wola

Jeasny? rzadko spotykane już no ale cóż, pomimo że po prostu niewygodnie to może ktoś jest jednorazowo na stoku i nie stać go na specjalistyczną odzież...

Futra i inne - kwestia gustu... ale i bezpieczeństwa jeśli to modna czapka z lisa zamiast kasku

A, i sama jestem, posiadaczką co prawda nie kurtki ale kremowych spodni...

ale tego czarna kurtka więc raczej jestem widoczna

Ostatnio widziałam kobietę w białych spodniach i kurtce do kompletu, tzn. widziałam to trochę za dużo powiedziane.

To takie moje rekleksje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem ten artykuł o tym co jest obciachowe ... jest cienki jak sik pająka!

Jak zaczynałem jeździć miałem sprzet pożyczony, wyglądaliśmy (cała rodzinka) w miare ok. Pewnego dnia na stok przyszła spora rodzina (jakieś 5 osób) w kreszach, dżinsach, smiesznych czapkach. Mieli jedną pare nart. Zjeżdzali na zmianę (za każdym razem przebierając jedyną pare butów). Bawili się fantastycznie, pomagali sobie ze śmiechem (wręcz hihotem - jakby byli na wciąganym :) Widać było że nic im nie przeszkodzi w tej zabawie. Wtedy pomyślałem sobie, że on są szczęsliwi, w odróżnieniu od zmanierowanego towarzystwa z wbitymi nartami przed knajpką. Było to w grudniu 2005 na Zwyrtliku w Bukowienie. Od tamtego czasu sporo zmieniło się w mojej garderobie i jeśli nie stać mnie na ciuch, który mi się podoba, wracam myślą do ww. opisanej sytuacji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,byłem raz zobaczyć w Dolomitach ale Bytomiu ,i nie zapomnę tego obrazka bo śni mi się do dzisiaj .Górnicy w wełnianym swetrze w dżinsach lub owerolach na nartach z drewna z czubami w szpic na sprężynach pomykali bez czapek ,najczęściej mocno zawiani a po obu stronach barierek ich żony w futrach z piwkiem w ręku głośno skandowały imiona swych oblubieńców ,klimatu dopełniały wszech obecne wrony i muzyka na ful że własnych myśli nie dało się słyszeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...