Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

DarekLewandowski


SB

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie nie zauważyliście w ferworze informacji ostatniego zdania jakie napisał Darek w temacie Technika jazdy oraz nasze filmiki.

Napisał:

Pozdrawiam WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW-na dłuższy okres jest to mój ostatni post.k... mam nadzieję,że nie ostatni.Bawacie się,życie jest krótkie;)

:(...

Darku jesteśmy z Tobą, będzie dobrze... będzie zima, jedna...druga...dziesiąta...setna i wierzę...wiem... jestem pewien, że będziemy razem rżnąć stoki wzdłuż i wszerz:)

Edytowane przez SB
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darku jesteśmy z Tobą, będzie dobrze... będzie zima, jedna...druga...dziesiąta...setna i wierzę...wiem... jestem pewien, że będziemy razem rżnąć stoki wzdłuż i wszerz:)

Na krótko przed tym jak to napisałes to własnie sobie to uswiadomiłam... i niewątpliwie jest to bardzo wazna sprawa...mam nadzieje ze wszytko bedzie dobrze z Darkiem!!!

zapomniałes dodac w ferworze walki ;) no nie jeden raz w "Technika jazdy oraz nasze filmiki" udawadniane są teorie - nawet zapytac sie nie da o nic - narty i jazda na nich rozkładana jest na czynniki pierwsze, tak jak Darek napisał w tym "nie ostatnim poscie" narty to nie tylko techniki ale i odskocznia od tej szarosci co nas niejednokrotnie otacza.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie zauważyliście w ferworze informacji ostatniego zdania jakie napisał Darek w temacie Technika jazdy oraz nasze filmiki.

Napisał:

:(...

Darku jesteśmy z Tobą, będzie dobrze... będzie zima, jedna...druga...dziesiąta...setna i wierzę...wiem... jestem pewien, że będziemy razem rżnąć stoki wzdłuż i wszerz:)

Nie widziałem tego wpisu. :confused: Sławek,o co chodzi? :confused:

Jakiś wypadek?Choroba? :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla Darka. To jest powtórka z rozrywki. Znowu mamy sondaż kto mnie lubi a kto nie. Raz już to wałkowaliśmy z udziałem Darka. Moja negatywna opinia na temat ogłaszania, że się nie będzie tu pisało nie zmienia faktu, że osobę Darka a zwłaszcza jego uwagi bardzo sobie cenię.

Pozdrawiam.

PS nie będę pisał, że zostań, nie obrażaj się itd itp bo prędzej czy później Darek będzie aktywny. Skionline jest jak narkotyk - uzależna:p. Tylko to zmieszanie niepotrzebne wg mnie.

Lokiec3, ale to co napisał Darek, było chyba w zupełnie innym kontekście. Jak rozumiem, nie chodzi jakieś obrażanie, fochy czy sondaże popularności, ale ma jakieś kłopoty (życzę, żeby tylko przejściowe) i z tego powodu nie będzie mógł się udzielać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek, większość z nas będzie spokojnie i cierpliwie czekać na Twój kolejny post.

W każdym problemie drzemie słaby punkt. Łamie się go postawą, w której człowiek nie poddaje się i walczy.

Sam mam teraz bardzo ciężką sytuację, na szczęście jeszcze idę z podniesioną głową i nie poddaję się.

Trzymaj się Darku...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podążaj szlakiem tęczy,

podążaj szlakiem piosenki,

a wszystko wokół ciebie stanie się piękne.

Z każdej ciemnej doliny

jest jakieś wyjście,

jakiś tęczowy szlak.

(pieśń Indian Nawajo)

Darku dołączam się do wszystkich Twoich Skionlinowych Przyjaciół.

Trzymaj się i pamiętaj o tym, że...my o Tobie pamiętamy i trzymamy kciuki za to by wszystko w Twoim życiu trafiło na właściwe tory.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...