Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nowe forum


JC

Rekomendowane odpowiedzi

No jak nie widzisz jak ja to wstawiam :wink:.Chyba wiem z czym masz problem i postaram się pomóc. Po pierwsze ikony dodatkowe są widoczne po wejściu w zaawansowaną edycję. Po prawej stronie masz ikony i napis więcej. Jak klikniesz wyświetlą się wszystkie dostępne ikony.
To testuję odkąd rozmawiamy... :rolleyes::Ciągle jednak nie widzę np tej: [ATTACH=CONFIG]4667[/ATTACH]Przybywa,przybywa,ale ciągle brakuję... :biggrin:

wink.png

wink.png.67ff39187ab66c269aee72a67c69a134.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to tam kombinujecie, był post z 9:42 i wyparował:rolleyes::, a ja patrzę na ręce:cool::

Dobrze,już nie będę drążył. :wink:

Na wszelki wypadek mam komplecik w kompie. [ATTACH=CONFIG]4699[/ATTACH]

No już chyba wszystkie ikony są dostępne. :angel: :tongue:

:stupid: :cheerful: :sorrow: :applause: i kilka nowości :) Ciekawe jak często będzie wykorzystana pierwsza ikona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już chyba wszystkie ikony są dostępne. :angel: :tongue:

No jakie to szczęście:smile:, ten co tworzył te nowe to musiał mnie cholerną deprechę w tym dniu :D, mam nadzieję że już tam nie pracuje i siedzi w więzieniu za to:cool::.

No to teraz może pogmerasz w tych takich wiadomościach co by mrygały na czerwono, bo ludziska się skarżą że mają utrudnione kontakty intymne:tongue:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie się dało -z czasem- zrobić coś, żeby przeskakiwać od razu do ostatniej nie czytanej wiadomości w danym wątku?

Da się tak,

Np. w tabelce Ostatnie posty dodano do wątku pomiędzy loginem(np) SB a datą jest taka mała strzałeczka, klikasz ją i już

Albo, klikając na zakładkę nowe posty, otwierają się nowe posty i tu trzeba kliknąć taką małą podwójną strzałeczkę w rybryce ostatni post/autor np. SB 10:30 i już jesteś na samym dole

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się tak,

Np. w tabelce Ostatnie posty dodano do wątku pomiędzy loginem(np) SB a datą jest taka mała strzałeczka, klikasz ją i już

Albo, klikając na zakładkę nowe posty, otwierają się nowe posty i tu trzeba kliknąć taką małą podwójną strzałeczkę w rybryce ostatni post/autor np. SB 10:30 i już jesteś na samym dole

TO,to ja wim.

Ale tak nomalnie,bez ceregielów :crazy:

Przyzwyczajenią są drugą naturą człowieka.

Będę musiał się nauczyć nowych przyzwyczjeń.:sorrow:

Edytowane przez MB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO,to ja wim.

Ale tak nomalnie,bez ceregielów :crazy:

Przyzwyczajenią są drugą naturą człowieka.

Będę musiał się nauczyć nowych przyzwyczjeń.:sorrow:

Ale ja jeszcze chciałbym kiedyś spać ... ale damy radę!

Walczymy z tym. Niestety autor dodatku z mrygającym PM stwierdził, że już mu się nie chce... :)

Ale staramy się rozwiązać ten PROBLEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nowe forum jest git - widoczny wyraźny przeskok technologiczny, chyba wszystko mi działa OK ...ale parę uwag i pytań trzeba by dorzucić :)

- skok do nieczytanego postu z górnej ramki (jw. koledzy piszą) - koniecznie

- górna niebieska belka trochę chaotyczna graficznie ...w sumie to drobiazg

Pytania:

- prywatne wiadomości - czy da się zwiększyć limit? ciągle jest tylko 100 - póki co to nie jest duży problem ale czasem trzeba będzie sprzątać (?)

- jakie są teraz limity obrazków, tj. jaki jest limit na użytkownika, ile przestrzeni? (wcześniej było jakoś niewiele?)

- jaka jest/powinna być wielkość obrazków - wrzuciłem kontrolnie do siebie album z Molltka - 20 fotek na raz - super; przeskalowały się z automatu - też dobrze ...choć wyszły różnej wielkości (?)

Pytam raczej z ciekawości - po prostu nigdzie opisu, ew. ograniczeń nie znalazłem, z drugiej strony czasem wolałbym przeskalować docelowo sam - dedykowane programy robią to lepiej :)

Przeglądanie albumów

- zawsze było trochę upierdliwe i jest dalej. Ilość elementów na górze typu bannery, reklamy i inne el. graficzne jest taka, że spycha każde foto w dużej części poza granicę widzenia (przy rozdz. 1280x960). Trzeba kliknąć przewinąć, popatrzyć, ew. wrócić ciut do góry (bo na dole nie ma "następny") itd.

Dotyczy to oczywiście zarówno albumów prywatnych jak i portalowych. Sam (JC) wrzucasz sporo zdjęć przy różnych okazjach - powiem szczerze, że chyba nigdy przez album nie przebrnąłem w całości.

Mówiąc krótko albo klikam i widzę całe foto i mam pod ręką/myszką "dalej" ...albo nie oglądam dalej :/

Emotikony:

- czy da się to wyłączyć?! ;):) Należę do tej mniejszości (zgaduję), która kolorowych, migających emotek nie znosi - inni używają, OK ...co im zrobię? ;)

ale jeśli sam używam to takich bardziej "analogowych" - muszę w tym celu kliknąć w "wyłącz" w zaawansowanych. Może bym nie musiał...? Skoro inni, ci co je lubią i tak je wstawiają z tabelki (?) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już ją miałem i teraz żałuję że sobie nie zrobiłem zrzutu ekranu, bo kto mi uwierzy że miałem:cool::

No to musisz jeszcze trochę popracować nad tym :applause:

JC, czy ja dobrze widzę czy rzeczywiście nie ma czerwońców?

Rozumiem, że można tylko raportować zły post, tak?

Albo dać zielońca i w komentarzu napisać, że to jest czerwoniec :biggrin:

PS. Ale najpierw się wyśpij :)

Sprawdź co Ci zapodałem. Tak na chwilę! :tongue:

Emotikony:

- czy da się to wyłączyć?! ;):) Należę do tej mniejszości (zgaduję), która kolorowych, migających emotek nie znosi - inni używają, OK ...co im zrobię? ;)

ale jeśli sam używam to takich bardziej "analogowych" - muszę w tym celu kliknąć w "wyłącz" w zaawansowanych. Może bym nie musiał...? Skoro inni, ci co je lubią i tak je wstawiają z tabelki (?) ;)

Emotikony wyłączyć? Przecież Johnny dostanie zawału na samą myśl! :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...