Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Białka Tatrzańska - przepiekna pogoda i wspaniałe warunki


JC

Rekomendowane odpowiedzi

potwierdzam.wczoraj dotarłem popołudniu wraz z rodzinką do Białki-ludzi umiarkowanie,chociaz żona zraziła sie do Kotelnicy,bo na gorze trasa jeszcze wąska,a non stop trzeba omijać dzieciaki (i nie tylko),ktorzy wykladaja się na środku. zero kolejek-płynnie podjeżdżało sie pod kanapy.po 18 to już totalny luz.warunki jak dla mnie dobre.śnieg sztuczny,czyli sypki,z którego tworzyły sie muldy- wieczorem trzeba bylo troszkę uważać żeby sie nie nadziać na takową.ogólnie rozpoczęcie pozytywne dla wszystkich.

było też oficjalne otwarcie z wiceminister sportu- przy Bani,potem jakies pokazy ogni itp.

szkoda ,że nie spotkałem JC ,bo chyba też tam gdzieś latał z lufą i robił fotki...można by bylo zamienic parę zdań.

teraz siedzę pod nosalem i zaraz wyruszam na stok-chyba na Rusin,bo wcześniej na forum parę osob zachwalało to miejsce.

na Nosalu trwa też naśnieżanie -temp. ok.zera,jedna ośla łączka chodzi,czyli cos dla mojego czterolatka-może tu godzinkę z nim pojeździmy i dalej....

pozdr dla wszystkich narciarzy - śmiało możecie na Podhale przyjeżdżać i śmigać

p.s.

trochę chaotycznie piszę ,ale rodzinka juz ciśnie mnie do auta

jak wrócę to wrzucę parę fotek

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały Krzyż

sobota - troche mało sniegu. ale piekne słoneczko ....można trochę pojezdzić ..na BIAŁYM KRZYZU

mam jednak cenne uwagę do narciarzy i kierowców.w Bystrej była szklanka na jezdni .. i auto mego ucznia kobiety lekko zatańczyło by potem 2 obroty i uderzenie tylnim blotnikiem i kołem w mostek......

diagnoza ...tylny wachacz urwany oraz tylnia oś tez awaria.... POMOC drogowa itp

my pózniej drugie auto i narty....

na szczecie tylko awaria auta a nasze ciało kończyny bez obrażeń ...a mógł być szpital i sezon z głowy ...

maly apel .. na narty tez trzeba jechać ostrożnie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie bo od wtorku wyraźne ocieplenie:mad::
To pewne ,śniegu nie będzie do nowego roku niestety nie licząc symbolicznego opadu 1-2 cm.Zostaje nam sztuczny ,i myślę że na święta będzie lekki mrozik i zamiast ucztować można będzie aktywnie spędzić czas ,tylko ta droga do tej Białki - i to w święta ,no nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w tym czasie na Nosalu, ale na szczycie :). Bym wiedział, że opalasz się na dole, to bym zbiegł :).

Może następnym razem.

Czyli w Białce raczej weekendowo tłoczno?

no szkoda wielka,że się nie spotkalismy-u mnie wyjazd spontaniczny-decyzja była szybka-myślałem ,że Nosal juz śmiga i stąd decyzja tam o noclegu,ale nie żałujemy,bo najmłodszy syn na tym skorzystał i pojeździł na oslej-nosalowej łączce.

W sobotę ludzi umiarkowanie w Białce,ale za to dzis na Rusinie luźno i spokojnie-na prawdę fajna jazda,na dobrze przygotowanym stoku-polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ludzi... :eek:

Nie na darmo TVN24 tam niemal mieszka, a Kuźniar już od miesiąca zaklina rzeczywistość, musieli ładnie za tą reklamę zapłacić żeby taką farsę w TV urządzać, no ale efekt jest, nie wiem jak się to ma do nowych przepisów odnośnie ilości narciarzy na stoku, chyba raczej blado :cheerful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie na darmo TVN24 tam niemal mieszka, a Kuźniar już od miesiąca zaklina rzeczywistość, musieli ładnie za tą reklamę zapłacić żeby taką farsę w TV urządzać, no ale efekt jest, nie wiem jak się to ma do nowych przepisów odnośnie ilości narciarzy na stoku, chyba raczej blado :cheerful:

U góry masz bardzo szeroką trasę... pod warunkiem że całość jest czynna, a nie to co dziś, łamali przepisy, ale co tam w końcu to Białka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być twardym! Nie wolno się poddawać. Polak przyzwyczajony jest do pokonywania wszelkich trudności. Po kamieniach ( Szczyrk) pojedzie, w błocie zostawi auto (Salmopol), godzinę postoi do gondoli (Krynica) a potem na trasie dł 2300m 3 razy cudem wywinie się przed najechaniem przez szaleńca ( ta sama Krynica), zapłaci 6 zł za herbatę w styropianowym kubku, gdzie cytryna go trochę rozpuści robiąc wżery w ściankach, 8 zł za parking, gdzie po umyciu auta doliczy się od 3 do 4 dołków lub rys na karoserii. i będzie zadowolony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem propozycję abym "przy okazji" wybrał się na Kotelnicę.

Ale jak pisze Bumer "trzeba być twardym" - odmówiłem więc.

I jestem szczęśliwy.:applause:

Propozycjodawca również postanowił być twardy i jedzie tylko do Nowego Targu w celach biznesowych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...