Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Chory przyjaciel


Rekomendowane odpowiedzi

Żeby tylko zawał...

Cytat z innego forum:

niko130 wnuczka pisze:

witam, jestem wnuczką użytkownika NIKO 130. Wiem, jak wiele czasu i serca wkładał on w dyskusje z Wami. Forum było istotną rzeczą w Jego życiu. Chciałam Was poinformować, iż 3 tygodnie temu mój dziadek miał zawał serca w trakcie jazdy konnej. Obecnie jest w śpiączce, ma duże obrażenia mózgu z powodu niedotlenienia, jest podłączony do respiratora. Możemy jedynie liczyć na cud. Jeżeli ktoś jeszcze wierzy oprócz mnie, że może się zdarzyć cud, to wspierajcie nas, proszę... Kochał to co robił, każdym szczegółem dotyczącym narciarstwa dzielił się z Wami, bezinteresownie pomagał, nauczał. On nie może tak po prostu odejść. Zjednoczmy się proszę i może taką siłą przezwycięży chorobę.

Pozdrawiam, wnuczka Paulina

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niko 130! Trzymaj się dzielnie Kolego! Życzymy Ci wszyscy szybkiego powrotu do pełnego zdrowia! Czekamy na Twój powrót na forum i na stoki. Czekamy na Twoje wnikliwe analizy.

Nie wiem jak możemy pomóc? Oczywiście, że pomodlę się za Twój szybki powrót do zdrowia ale czy można zrobić coś jeszcze?

Jeśli ktoś z szanownych Koleżanek i Kolegów ma wiedzę czy w jakikolwiek sposób moglibyśmy pomóc to niech się tą wiedzą podzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko zawał...

Cytat z innego forum:

niko130 wnuczka pisze:

witam, jestem wnuczką użytkownika NIKO 130. Wiem, jak wiele czasu i serca wkładał on w dyskusje z Wami. Forum było istotną rzeczą w Jego życiu. Chciałam Was poinformować, iż 3 tygodnie temu mój dziadek miał zawał serca w trakcie jazdy konnej. Obecnie jest w śpiączce, ma duże obrażenia mózgu z powodu niedotlenienia, jest podłączony do respiratora. Możemy jedynie liczyć na cud. Jeżeli ktoś jeszcze wierzy oprócz mnie, że może się zdarzyć cud, to wspierajcie nas, proszę... Kochał to co robił, każdym szczegółem dotyczącym narciarstwa dzielił się z Wami, bezinteresownie pomagał, nauczał. On nie może tak po prostu odejść. Zjednoczmy się proszę i może taką siłą przezwycięży chorobę.

Pozdrawiam, wnuczka Paulina

tadek49 wrzuć na to forum link do naszego i niech rodzina Niko 130 przeczyta, że my tu wszyscy trzymamy kciuki i dopingujemy aby się nie poddawał i walczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

"Moi Kochani. Dzisiaj o 5.20 Niko skończył swoją walkę. Tylką tą jedyną przegrał w życiu. Nadzieja musiała również umrzeć, chociaż jako ostatnia. Nie wierzę że tak cudowny człowiek.... był moim dziadkiem. Żałuję że nie towarzyszyłam mu ani na stokach ani na konnym padoku zbyt często. Oddałabym wszystko, by tylko spędzić z nim jeszcze jeden dzień. Jest mi okropnie ciężko. Po udanej sesji na studiach nastał mnie najtrudniejszy w całym życiu egzamin.

Tak bardzo kocham mojego Dziadka. Wierzę, że o tym wiedział. Wie.

P."

Cytat wnuczki ze SF.

Cóż tu więcej powiedzieć........

  • Like 25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...