Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Do oceny, filmik:-)


siluete

Rekomendowane odpowiedzi

Sebastien Michel jak dla mnie jeżdzi super, zresztą cała ekipa Kanadyjska wypadła świetnie na Interski 2011, nawet na tle Austryjaków i Szwajcarów nie mają się czego wstydzić. Swoją drogą ciekaw jestem waszych opinii, która nacja najfajniej zaprezentowała np. długi skręt

Edytowane przez snow
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastien Michel jak dla mnie jeżdzi super, zresztą cała ekipa Kanadyjska wypadła świetnie na Interski 2011, nawet na tle Austryjaków i Szwajcarów nie mają się czego wstydzić. Swoją drogą ciekaw jestem waszych opinii, która nacja najfajniej zaprezentowała np. długi skręt

zajefajny filmik :applause:

ja bym zadedykował go wszystkim , którzy chcą dobrze jeździć "na krawędzi" :smile:

zwróćcie uwagę na pracę rąk w skręcie , inicjację skrętu kijkiem , bo na forum są różne teorie na ten temat :wink:

a Kanadyjczycy faktycznie wymiatają:cheerful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr :laughing: do Herminatora to raczej ciężko kogoś porównywać, jazda sportowa to trochę inna bajka, tam nie chodzi o to żeby ładnie pojechać, liczy się czas :happy: możesz zjechać jak chcesz byle byś był pierwszy na dole. Chodziło mi raczej o porównanie różnych szkół jazdy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr :laughing: do Herminatora to raczej ciężko kogoś porównywać, jazda sportowa to trochę inna bajka, tam nie chodzi o to żeby ładnie pojechać, liczy się czas :happy: możesz zjechać jak chcesz byle byś był pierwszy na dole. Chodziło mi raczej o porównanie różnych szkół jazdy.

Z tego powodu dopisałem, że to żart.

A "twój" filmik bardzo fajny.

Ciekawie kręcą na nim Koreańczycy.

Strasznie przeciągają i zacieśniają końcówkę skrętu.

Włoch natomiast tak jakoś bez ikry.

Tadek, a to było kręcone na Sportowej Dolinie w Bytomiu?:wink:

Stok taki podobny:biggrin:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastien Michel jak dla mnie jeżdzi super, zresztą cała ekipa Kanadyjska wypadła świetnie na Interski 2011, nawet na tle Austryjaków i Szwajcarów nie mają się czego wstydzić. Swoją drogą ciekaw jestem waszych opinii, która nacja najfajniej zaprezentowała np. długi skręt

no taka jazda to rozumiem...

bez wgłębianie się w narodowości to mi się wszystko podobało (jedni więcej,drudzy mniej) ale tutaj mają taką sylwetkę, ułożenie która pozwala w ułamku sekundy na kompensację nierówności które się pojawiają a na tamtym filmie to szkoda gadać :mad::

Podsumowując : jestem za taką jazdą :smile:

pozdr.Torres

P.S-Piotr dokładnie to samo pomyślałem :smile: jakoś tak na "stojaka", mnie się podobali Szwajcarzy z końcówki filmu

Edytowane przez Torres
wstawienie cytatu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koreańczycy tak skupieni na prowadzeniu nart, że zapominają o rękach i to mnie najbardziej razi :laughing: nie lubię tak szerokiego prowadzenia rąk. Włosi faktycznie bez wyrazu, tak samo Niemcy. Austryjacy i Szwajcarzy fajnie, ale trochę za bardzo pospinani i widać, że bardzo siłowo. Kanada, USA bardzo fajnie, to moje subiektywne odczucia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Tyle że tak jest poprawnie.

Co jest poprawne: to bezsensowne machanie rekami, nadmiar ruchu górą, rotacja na końcu czy coś innego?

Jazda kanadyjczyka jest MODELOWA a reszta jedzie lepiej lub gorzej - co nie znaczy, że źle ale błędów sporo.

Powracając do bioder to porównajcie sylwetkę kanadyjczyka oraz amerykanina - układ ciała, lekko zrotowane biodro, układ goleni itd.

Bardzo dobry film Snow.

Pozdrowienia

Edytowane przez Mitek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Co jest poprawne to bezsensowne machanie rekami, nadmiar ruchu górą, rotacja na końcu czy coś innego?

Jazda kanadyjczyka jest MODELOWA a reszta jedzie lepiej lub gorzej - co nie znaczy, że źle ale błędów sporo.

Powracając do bioder to porównajcie sylwetkę kanadyjczyka oraz amerykanina - układ ciała, lekko zrotowane biodro, układ goleni itd.

Bardzo dobry film Snow.

Pozdrowienia

Sorry mój błąd przeczytałem "kanadyjczycy" zamiast "koreańczycy" :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że tak jest poprawnie.

Już mnie Mitek ubiegł:mad:::wink:

W pierwszym przejeździe Koreańczyk wlecze kijki.

To jest poprawnie?

Pozdrawiam

PS: b4rt3q teraz ja sorry byłeś szybszy.

PS2: A nie możesz zmienić tego nicka? Fatalnie się go pisze:biggrin::wink:

Edytowane przez Piotr_67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Co jest poprawne to bezsensowne machanie rekami, nadmiar ruchu górą, rotacja na końcu czy coś innego?

Jazda kanadyjczyka jest MODELOWA a reszta jedzie lepiej lub gorzej - co nie znaczy, że źle ale błędów sporo.

Powracając do bioder to porównajcie sylwetkę kanadyjczyka oraz amerykanina - układ ciała, lekko zrotowane biodro, układ goleni itd.

Bardzo dobry film Snow.

Pozdrowienia

Fajnie, że go jeszcze nie widzieliście.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ciekaw jestem co powiecie o tym krótkim filmiku Sebastiana Michela ;-)

[video=youtube;me3JG2fJ43k]

Miałem niewątpliwa przyjemność i zaszczyt jeździć a naszymi paraolimpijczykami więc tego typu popisy mnie raczej śmieszą niż budzą podziw.

I jeszcze jeden element na który sugeruje zwrócić uwagę - narty. Ujęcia nie są pod tym kątem robione ale slalomek to tam nie ma na pewno.

I jeszcze jedno - zerknąłem na początek tematu i w oczy rzucił mi się taki film:

wspanialy przykład jak nie umiejąc nic można próbować kogoś uczyć - koszmar!!

Pozdro

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wspanialy przykład jak nie umiejąc nic można próbować kogoś uczyć - koszmar!!....

Na stronie tej aplikacji piszą, że to wybitny instruktor międzynarodowy i pisarz.

Może specjalnie jedzie tak niemrawo aby się aplikacja na ajfonie nie cięła:wink:

Wiesz na tym małym ekraniku szybki ruch i by pikslował:eek:

I tak jak wcześniej już wspominałem - smarkfon - i już umiesz:smile:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspanialy przykład jak nie umiejąc nic można próbować kogoś uczyć - koszmar!!

Pozdro

Do wszystkich narciarzy na filmikach szkoleniowych brakuje mi przynajmniej 99 procent i uważam ,że wszyscy jeżdżą sprawnie i szybko a porównując do moich umiejętności i sposobu (stylu) zjeżdżania ze stoków ,który jest koślawy, szarpany , ale coraz bardziej pewny i szybszy i dający mi dużą satysfakcję to wszyscy narciarze na filmikach jeżdżą REWELACYJNIE.Mitku dlaczego wszyscy muszą jeździć jak ci Kanadyjczycy ? Czy jest miejsce na stokach dla narciarzy rekreacyjno-turystycznych ,do których ja tez się zaliczam, którzy jeżdżąc po swojemu (często koślawo czy wręcz karykaturalnie i śmiesznie) ,jeżdżą bezpiecznie bez upadków ,dosyć wolno , ale czerpią z jazdy ogromna satysfakcję. Czy według Ciebie nie mamy prawa być obecni na stokach? Z całym szacunkiem za wiedze narciarską i doświadczenie instruktorskie ,ale bałbym się z Tobą spotkać na stoku (Twojej oceny mojej jazdy konkretnie) i będę wszystko robił aby do tego nie doszło . Czy ten pan tez źle jeździ?

Pozdrawiam
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...