Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szczyrbskie Pleso


lski@interia.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś było Szczyrbskie Pleso,od 8 30 do 10 30,jest taki karnet z możliwością zwrotu po 2 lub 4 godzinach.Trasa po nocy bardzo dobra,ale tylko przez 2 godziny,potem miękko,ludzi niewielu...

a nie chciałeś podjechać na Tatrzańską Łomnicę ...oni chodzą tylko sob-niedz. i sprawdzić czarną?a Szczyrbskie zostawić na jazdę w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
Gdzie tam najlepiej zaparkować ? Z tego co widzę/czytam, to albo tam nie ma parkingu pod wyciągiem, albo jest on płatny.

Pod wyciągiem jest parking bezpłatny, ale musisz być tam przed 9ą rano, bo tam jest raptem 30-50 miejsc. Potem musisz parkować na środkowym parkingu płatnym (ok 1 km od wyciągu) i dojechać skibusem. A jak tam braknie miejsc to musisz parkować przy stacji kolejki. Stamtąd dojedziesz tez skibusem. Pisałem o tym na forum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Karnet za 1 euro i pół metra świeżego śniegu w Strbskim Plesie

INFORMACJA PRASOWA. Już w najbliższą sobotę 18 stycznia 2014 właściciele ośrodka w Strbskim Plesie z okazji otwarcia całej trasy na Solisko organizują specjalną akcję promocyjną – jazda całodzienna za 1 euro.

Zima wróciła w słowackie Tatry ! Na stokach narciarskich w Wysokich Tatrach – Tatrzańska Łomnica, Szczyrbskie Jezioro znajduje się pół metra nowego śniegu i wygląda na to, że wspaniałe warunki będą od teraz cieszyć oko wszystkich tych, którzy zaplanowali wyjazdy feryjne w słowackie Tatry. W najbliższy weekend będą udostępniane wszystkie trasy w Szczyrbskim Jeziorze ze szczególnym uwzględnieniem Soliska, które jest jedną z najpiękniejszych tras zimowych również pod względem widoków. Co więcej , Ci, którzy kupią karnet w kasie w Strbskim Plesie rano w godz. 8.00-9.30 będą jeździć tylko za 1 euro http://www.vt.sk/pl/urlop-w-gorach/aktualnosci/1812014-spustame-zjazdovku-solisko-ranna-lyzovacka-za-1EUR/

Warto przyjrzeć się bliżej temu ośrodkowi. Znajduje się w najwyżej położonej miejscowości pod Tatrami, a jego centrum znajduje się na wysokości 1315 m n.p.m., nieopodal znajduje się przepiękny toczony lasami górski staw. Tuż za miejscowością wznoszą się wysokie szczyty i cały ośrodek zimowy. Tworzy go 8 wyciągów, z czego 3 to kolejki krzesełkowe. Do dyspozycji narciarzy jest tu prawie 9 km tras zjazdowych (2 km tras zostały wytyczone w tym sezonie). Nie brakuje restauracji i barów après-ski, a usytuowanie na południowych stokach powoduje, że jest to idealne miejsce do zażywania kąpieli słonecznych.

Szczyrbskie Jezioro to także znakomite miejsce dla miłośników nart biegowych. W okolicy wytyczono ponad 17 km tras biegowych, codziennie starannie przygotowywanych, a w centrum miejscowości można wypożyczyć sprzęt do biegania. Znajduje się tu też lodowisko, czynne do godzin wieczornych (wejście za darmo).

W całych Tatrach Wysokich dostępnych będzie od najbliższego weekendu już 13,5 km przygotowanych tras i otwarte zostaną nowe stoki: Interski, Esicko, Solisko.

Co też szczególnie ważne w dół o 5 euro poszły ceny karnetów. A w związku z mailami od rodziców wprowadzono tzw. „karnet rodzicielski” – jeden całodniowy dla dwojga rodziców jeżdżących z dziećmi http://www.vt.sk/pl/cenniki/cennik-karnetow-narciarskich-zima-20132014/

Źródło: onet.pl

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej informacji z Onet jest błąd. Podają na stronach ośrodka, że jazda z 1€ jest od 8-9 rano ;). Także, aby nie było zdziwienia po przyjeździe na miejsce.

Rafale, skąd informacja o błędzie? I jak rozumieć Twój powyższy wpis? Czy jazda za 1 Euro przez godzinę, czy zakupiony karnet w ciągu tej godziny będzie kosztował 1Euro na cały dzień jazdy na nartach? Doprecyzuj proszę.

Odnośniki podane przez onet w linkach na stronę "Wysokich Tatr" zawierają informację o godzinie 8-9:30...a dalej po słowacku pisze, więc nie rozumiem za bardzo, albo źle.

Napisz więcej, skąd info i jak to będzie działać?

Nie chciałbym być źródłem, które powiela błędne informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można kliknąć w ten pierwszy link z treści przytoczonej przez Ciebie z Onet.

Tam jest już w tytule informacji napisane, żę jazda poranna kosztuje 1€.

Natomiast w pierwszym akapicie Onet napisano, że jazda całodzienna ma kosztować 1€.

Dzięki za odpowiedź.

Trochę bez sensu byłoby kupowanie karnetu na godzinę jazdy na nartach za 1Euro, bo kto jedzie na narty na godzinę? Chyba, że to taki chwyt marketingowy :confused::

Zanim więc ktoś tam pojedzie - sugeruję, by wcześniej zadzwonił i doprecyzował, sprawdził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Trochę bez sensu byłoby kupowanie karnetu na godzinę jazdy na nartach za 1Euro, bo kto jedzie na narty na godzinę? Chyba, że to taki chwyt marketingowy :confused::

Zanim więc ktoś tam pojedzie - sugeruję, by wcześniej zadzwonił i doprecyzował, sprawdził.

tez mi sie to podejrzane wydawalo i poprosilem znajomego Slowaka o przetlumacznie :D

i o dziwo sam nie jest na 100% pewien, gdyz jest to jakos smiesznie/zawile napisane. napisal mi ze wydajemu sie ze calodniowa jazda jest za 1 euro, ale ryzykowac nie bede :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"pół metra świeżego śniegu"

Pół metra śniegu to w Pleso jeszcze nie napadało od początku sezonu. No chyba, że mają na myśli sztucznego w najgrubszym miejscu. Wczoraj uruchomiono krzesło na Solisko ale trasa jest nieczynna. Kolega siedzi tam od wczoraj i na bieżąco sprawdza wieści.

Śnieżą cały czas ale pogoda na najbliższe kilka dni nie jest ciekawa, ma padać deszcz. Ja przesunałem swój wyjazd z 25.01 na początek lutego. Czekam aż uruchomią wszystkie trasy na Łomnica/Pleso/Chopok i wtedy robię 2-tygodniowe tournee.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
  • 1 month later...

Witam! Odwiedziłem ośrodek 01.01.2015. Fantastyczny wyjazd, warunki na trasach fantastyczne. Pod koniec dnia zaczął tylko w niektórych miejscach wychodzić lód i to wszystko?. Zero przetarć, zero muld, wszystkie trasy i wyciągi czynne. Przegięli tylko z cenami do 14.01.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez pablodc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Odwiedziłem ośrodek 01.01.2015. Fantastyczny wyjazd, warunki na trasach fantastyczne. Pod koniec dnia zaczął tylko w niektórych miejscach wychodzić lód i to wszystko?. Zero przetarć, zero muld, wszystkie trasy i wyciągi czynne. Przegięli tylko z cenami do 14.01.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

e04fc898d64b0c9e56ec0c4562d5c3f1.jpg

964f9b61d22d0ddf1659421cacc8b9b1.jpg

a7cf3cb64a6a4a646dd951ff0ebfd721.jpg

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...