Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

W Alpach sypnęło!


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Oj Janek... a tak było przyjemnie :sorrow: Ludzie wygłodniali śniegu a ty od razu z grubej rury. :biggrin:

Porządna zima :100-250cm śniegu , w nocy 12-17 stopni mrozu ,w dzień mróz 2-10 stopniowy. Termin: od 25 .11.13 do 20.03.14 bez odwilży i silnych wiatrów, z dużą ilością dni słonecznych . O taką zimę chyba w Alpach nam chodzi. W połowie października to czas na kolorową jesień w niższych partiach Alp. W Polsce taką teraz mamy a właściwie ,,babie lato'' bo teraz 19,5 stopnia w Rudzie Ślaskiej a było godzinę temu równo 20 stopni w cieniu. Nazbierałem w ostatnich dwóch tygodniach sporo grzybów ( jeszcze wczoraj byłem) i zaczynam powoliiiii...szykować się do sezonu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak. Tzn. napisze.

Siedze sobie w domku, już po piwku.

Ogladam dobrze grającą Polską Reprezentacje. I jestem pozytywnie naładowany energią. Ciągle wiara się we mnie tli. I tylko czekam na bramke nr 1.

Jest przerwa, więc odpalam forum i widze że "w Alpach sypnęło"

Oglądam te wasze fotki i normalnie morda się cieszy, w oku łezka kręci....(możliwe że to nadmiar radości dnia dzisiejszego połączony z nektarem złocistym)

Dzięki za te fotki.

PS. Do pełni szczęścia potrzebuje jeszcze wiadomości od kogoś z takiego Livigno o treści "wbijaj stary, załatwię nocleg i masz nagraną jakąś robote (a pracownik ze mnie solidny).

Pozdrawiam i ide po nektar zanim minie przerwa.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak. Tzn. napisze.

Siedze sobie w domku, już po piwku.

Ogladam dobrze grającą Polską Reprezentacje. I jestem pozytywnie naładowany energią. Ciągle wiara się we mnie tli. I tylko czekam na bramke nr 1.

Jest przerwa, więc odpalam forum i widze że "w Alpach sypnęło"

Oglądam te wasze fotki i normalnie morda się cieszy, w oku łezka kręci....(możliwe że to nadmiar radości dnia dzisiejszego połączony z nektarem złocistym)

Dzięki za te fotki.

PS. Do pełni szczęścia potrzebuje jeszcze wiadomości od kogoś z takiego Livigno o treści "wbijaj stary, załatwię nocleg i masz nagraną jakąś robote (a pracownik ze mnie solidny).

Pozdrawiam i ide po nektar zanim minie przerwa.......

Właśnie doczekałem się bramki i odszedłem od telewizora! A niech się skończy już ta parodia za ogromne pieniądze. Siadam zawsze z nadzieją, może teraz, moze właśnie od tego meczu coś się zmieni... Ileż można?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...