Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 2013/2014


McKaczka

Rekomendowane odpowiedzi

johny!

czy ten dziwny skrót w Twoim tekście na początku (sn...de.. :confused::)

oznacza,że stanąłeś na "parapecie" :eek:

Johny na desce ! No brawo !:applause:

Tez mi sie zachciało :angel:

Mówiłem,że pewnych słów lepiej nie wymawiać/pisać na tym Forum... :eek: :wink:

Powiedzmy,że to było monoski... :biggrin:

Tak mnie coś podkusiło,żeby spróbować,a w sumie realizuję swoje życiowe marzenia sprzed lat.

Jeszcze trochę ich zostało,np: windsurfing,motocykl... Żona będzie zapewne zadowolona... :biggrin:

Ostatnio chodzi mi po głowie licencja pilota...

Ale dość,bo odbiegam od tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś jakie ośrodki dołączą do Tatry Ski w najbliższej przyszłości? Kiedy Białka oraz Jurgów z może Kasprowym i Harendą będą na jednym karnecie? Jeśli Kasprowy i Białka plus reszta będą na jednym karnecie to w Polsce będą absolutnie dominować. Zakopane i Bukowina już dzisiaj oferują oprócz nart także termy, aquapark, krupówki i wiele atrakcji poza nartami będąc na innym poziomie rozwoju cywilizacyjnego niż inne rejony Polski. Krótko mówiąc to widać kto ma kasę w Polsce a kto klepie biedę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś jakie ośrodki dołączą do Tatry Ski w najbliższej przyszłości? Kiedy Białka oraz Jurgów z może Kasprowym i Harendą będą na jednym karnecie? Jeśli Kasprowy i Białka plus reszta będą na jednym karnecie to w Polsce będą absolutnie dominować. Zakopane i Bukowina już dzisiaj oferują oprócz nart także termy, aquapark, krupówki i wiele atrakcji poza nartami będąc na innym poziomie rozwoju cywilizacyjnego niż inne rejony Polski. Krótko mówiąc to widać kto ma kasę w Polsce a kto klepie biedę.

Taaaa.... szczegolnie Krupówki... hahaha :))))))))

Stoki w Zakopane? ... hahahaha :)))))

Sory squead89 ;) ale nie mogłem się powstrzymać :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Taaaa.... szczegolnie Krupówki... hahaha :))))))))

Stoki w Zakopane? ... hahahaha :)))))

Sory squead89 ;) ale nie mogłem się powstrzymać :D

Za co przepraszasz Major? Jak ktoś pisze bzdury to musi się liczyć z "konkretnymi" komentarzami.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa.... szczegolnie Krupówki... hahaha :))))))))

Stoki w Zakopane? ... hahahaha :)))))

Sory squead89 ;) ale nie mogłem się powstrzymać :D

Stoki w Białce???? BUAHAHAHAH

A Zakopane za sam Kasprowy bije na głowę wszystkie te pastwiska na Podhalu (może z wyjątkiem Harendy i Jurgowa)

Sorry, ja też nie mogłem się powstrzymać :biggrin:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś jakie ośrodki dołączą do Tatry Ski w najbliższej przyszłości? Kiedy Białka oraz Jurgów z może Kasprowym i Harendą będą na jednym karnecie? Jeśli Kasprowy i Białka plus reszta będą na jednym karnecie to w Polsce będą absolutnie dominować. Zakopane i Bukowina już dzisiaj oferują oprócz nart także termy, aquapark, krupówki i wiele atrakcji poza nartami będąc na innym poziomie rozwoju cywilizacyjnego niż inne rejony Polski. Krótko mówiąc to widać kto ma kasę w Polsce a kto klepie biedę.

Wydawało mi się że o poziomie rozwoju cywilizacyjnego świadczy także poziom świadomości i wiedzy społeczeństwa. Krótko mówiąc, to że gdzieś jest terma, wyciag, nie świadczy o tym że tam mieszka ktoś kto ma pieniadze. Ta terma moze być częściowo Twoja, bo wybudowana za kasę z Twojego funduszu emerytalnego, czy za kasę z banku gdzie trzymasz oszczędności. A co się tyczy Krupówek, to podobno największą atrakcją był tam kiedyś agresywny miś! :smile:Pijał on wino i pobił podobno turystę, dziennikarza, czy tam kogoś. Pozdrawiam cywilizacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Krupówek już dawno nie ma koledzy.

Pozdro

Dzisiaj byłem pierwszy raz w swoim życiu na Krupówkach... więcej nie pójdę i tyle w temacie.

A dzisiaj w Zakopanem lekko padało od rana do ok 19 z krótkimi przerwami. Na stokach ciapa. Harenda pusta, śnieg jest fatalny.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...znaleźliśmy się w ośrodku narciarskim na obrzeżach Puław, w Parchatce.

http://www.parchatka.pl/

Po przeczytaniu powyższej relacji, zachęcony dodatkowo promocją:

http://www.groupon.pl/oferty/warszawa/parchatka-stok-narciarski/33637356

planuję czwartkowe odwiedziny tego miejsca.

Może ktoś z Warszawy ma ochotę się przyłączyć? Dwa wolne miejsca w samochodzie. Wyjazd poranny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.parchatka.pl/

planuję czwartkowe odwiedziny tego miejsca.

Proponuję Ci zrobić jednego dnia również stację narciarską Kazimierz, to jakieś 3km od Parchatki - spokojnie dacie radę.

Relację znajdziesz tu: http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/17945-Polska-warunki-narciarskie-2013-2014?p=189789&viewfull=1#post189789

Zdecydowanie lepsze narciarsko miejsce, przynajmniej dla mnie :smile:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak widziałem tę relację, ale odniosłem wrażenie, że czerwona Parchatki ma trochę większe nachylenie. Mylne?

Ale rzeczywiście 3h w Parchatka i 2-3h Kazimierz - to mi się jeszcze bardziej podoba.

Pomysł bardzo dobry :smile: Taki wariant będzie dla Was najatrakcyjniejszy.

Weź pod uwagę to, że obydwie te czerwone trasy, to są takie nizinno-czerwone...a to nie ma nic wspólnego z prawdziwie czerwonym, górskim kolorem.

W Kazimierzu ta ostrzejsza górka jest fajniejsza, bo jest szersza.

I jeszcze jedna sugestia - zacznijcie w weekend nartowanie od Kazimierza, bądźcie na otwarcie - potem przenieście się do Parchatki, w niej jest zazwyczaj mniej ludzi.

Ja wybywam jutro na Podhale...szkoda, bo pewnie bym przyjechał na spotkanie.

PS. Rano w Radomiu kałuże pozamarzane. Nawet kilka godzin poniżej zera w tej chwili - na wagę złota.

pozdrawiam

marboru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze warunki narciarskie!

Wczoraj wróciliśmy sporą grupą z Góry Kamieńsk-mają naprawdę bardzo dobre warunki narciarskie! Naśnieżają, ratrakują! Śnieg jest puszysty, nie ma przetarć! Wszystkie wyciągi czynne-brak dłuższych kolejek. Szczerze polecam!

P.S. Pod stokiem bogaty wybór jedzonka i picia-wszystko bardzo smaczne i tanie! Również polecam!:biggrin:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś jakie ośrodki dołączą do Tatry Ski w najbliższej przyszłości? Kiedy Białka oraz Jurgów z może Kasprowym i Harendą będą na jednym karnecie? Jeśli Kasprowy i Białka plus reszta będą na jednym karnecie to w Polsce będą absolutnie dominować. Zakopane i Bukowina już dzisiaj oferują oprócz nart także termy, aquapark, krupówki i wiele atrakcji poza nartami będąc na innym poziomie rozwoju cywilizacyjnego niż inne rejony Polski. Krótko mówiąc to widać kto ma kasę w Polsce a kto klepie biedę.

sorry , ale nigdy prawdopodobnie nie będzie takowego skipassa , po pierwsze Zakopane ma honor i nie będzie z byle wiochą sie łączył , po drugie i tak burmistrz stwierdził,że w Zakopanem jest full ludzi i nie muszą z nikim współpracować .Przecież mają NAJlepsze góry w Polsce . A na koniec , jeżeli bukowina nie zrobi paru nowych kolejek to skończy z tym jednym Rusinem jak Zakopiec .Bo w bukowinie miały być wyciągi , ale znów się ludzie nie zgodzili .

A co do warunków to dramat , ciapa po kostki , leje deszcz , mglisko okropne , tak , że chyba sezon na Podhalu sie kończy .Najgorsze , że nie widać ochłodzenia .

http://kamerynastokach.republika.pl/osrodek_kamery_bialka_tatrzanska.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wyższych partiach Beskidu śląskiego i żywieckiego sypie , do wieczora 5-15 cm świeżego puchu. Trzeba wykorzystać ten niecodzienny tej zimy fakt i jutro lub w piątek pojechać na narty. Od soboty odwilż .Powyżej 700m.n.p.m. kilka dni zimowych będzie.:smile:W rejonie Katowic i okolicznych miast leje przy temperaturze plus 1-2 stopnie. Może opad deszczu przejdzie w śnieg i na chwilę zrobi się zimowy krajobraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wyższych partiach Beskidu śląskiego i żywieckiego sypie , do wieczora 5-15 cm świeżego puchu. Trzeba wykorzystać ten niecodzienny tej zimy fakt i jutro lub w piątek pojechać na narty. Od soboty odwilż .Powyżej 700m.n.p.m. kilka dni zimowych będzie.:smile:W rejonie Katowic i okolicznych miast leje przy temperaturze plus 1-2 stopnie. Może opad deszczu przejdzie w śnieg i na chwilę zrobi się zimowy krajobraz.

nie tylko w wyższych w Cieszynie już jest biało:laughing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fibi mgła jest zgadzam się, luneło raz na chwile to prawda, ale jaka ciapa do kostek? Jestem na urlopie od soboty jeździmy w Białce na pasiece kolejki max 5 min, w poniedziałek był Jurgów warunki super, zero kolejek. Nie wiem na czym polega polityka tego forum gardzenia Białką i wyśmiewania się. Białka śnieży kiedy się da, stok zawsze super przygotowany. Spędzałem tam czas od 9 do 14 w niedziele, wtorek i dziś i warunki były cały czas bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...