Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 2013/2014


McKaczka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Orientuje się ktoś która stacja najbliżej Krakowa będzie czynna w ten weekend ?

Nosi mnie strasznie a dodatkowo jadę jutro kupić nowe narty i będzie mnie nosić jeszcze bardziej żeby gdzieś się wybrać poszusować :)

W ten weekend to na pewno będzie czynna stacja Kraków-Zabłocie - to tak bardzo blisko Krakowa....:wink:

A ja nie dość, że narty nowe kupuje to jeszcze buty mam nowe. To mnie podwójnie nosi...:cheerful:

A tak na serio to marne szanse w ten weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tyle ciężko pracuję że zanim wydam złotówkę, to się długo zastanawiam czy powinienem

A mi pieniądze rosną na drzewie... :stupid:

Odkąd wróciłem do tego kraju,też tak muszę.Dlatego rzuciłem palenie,dlatego nie wykupiłem żadnej platformy cyfrowej,dlatego nie posiadam żadnego smarkphona (wolę mieć niski abonament),itp. - to mi po prostu nie dawało przyjemności.Wolę utaplać się w błocie na Pilsku,narty na Nowej Osadzie czy innym Zagroniu. Każdy wybiera co mu pasuję. :)

Dalej myślę nie muszę rozciągać off topa. :rolleyes::

A co by to dopiero było po pijoku.:crazy:

To mogłoby być ciekawe! :applause:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hotrok - następnym razem koniecznie muszę dodać, że chodzi mi o stację narciarską :)

kmarcin - no właśnie coś czuję, że chyba będzie trzeba poświęcić trochę więcej czasu na dojazd i wybrać się na Słowację.

aklim - eee dlaczego ? to jakiś narciarski przesąd ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem,czy ktoś tu wspominał,tak odnośnie Istebnej.

Sąsiadujące ze sobą ośrodki Złoty Groń i Chichot od tego roku mają wspólny karnet.

Kolejny mały krok w dobrym kierunku. :)

Czytałam właśnie, fajna opcja, szkoda tylko, że nie łączy ich wyciąg lub jakaś trasa... chyba, że coś przegapiłam :rolleyes::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może? Może być tak?

1. Lubię jeździć na Telegrafie

2. Lubię jeździć w Kamieńsku

3. Lubię jeździć na Kasprowym

4. Lubię jeździć na Słowacji

5. Lubię jeździć na Nosalu

6. Lubię jeździć w Białce

7. Lubię jeździć w Alpach

8. Po prostu lubię jeździć i jeżdżę wszędzie w zależności od nastroju, możliwości, czasu.

P.S.

Lubię też brunetki, blondynki, szatynki. Właściwie to wszystko mi jedno jakie, bo lubię jeździć :crazy:

Podpisuję się :biggrin: ale tylko do P.S. :tongue: no i może poza Białką :rolleyes::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stożek rusza 30,11-1,12

W sobotę i niedzielę rusza Stożek w Wiśle . Czynne będzie krzesełko ale można będzie jezdzić tylko po trasie niebieskiej -nartostrada (czarna i czerwona jeszcze zamknięte) oraz czynny będzie wyciąg talerzowy na dolnej polanie z łatwą trasą . Ubitego śniegu ok 20 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę i niedzielę rusza Stożek w Wiśle . Czynne będzie krzesełko ale można będzie jezdzić tylko po trasie niebieskiej -nartostrada (czarna i czerwona jeszcze zamknięte) oraz czynny będzie wyciąg talerzowy na dolnej polanie z łatwą trasą . Ubitego śniegu ok 20 cm.

Trochę się pośpieszyli jak z tego postu wnioskuję. Wąsko, dosyć kręto ,mało śniegu i otwierają stację:mad::

Edytowane przez janek57
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę i niedzielę rusza Stożek w Wiśle . Czynne będzie krzesełko ale można będzie jezdzić tylko po trasie niebieskiej -nartostrada (czarna i czerwona jeszcze zamknięte) oraz czynny będzie wyciąg talerzowy na dolnej polanie z łatwą trasą . Ubitego śniegu ok 20 cm.

Jesli ktoś ma 'żwirówki' to może zaryzykowac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały Krzyż dzisiaj a za tydzień ?????????

Młody chłop jesteś i ,,kariera'' przed tobą.Nie to co ja dziadyga. Synka na narty nie da się przestawić ? Za tydzień może być rożnie:confused:: Planuję początek sezonu na 10,11 lub 12.12.2013 w Wiśle lub Szczyrku i w tych dniach narciarska pogoda na 80 procent.:smile:

Edytowane przez janek57
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczęło się:

Biały Krzyż dzisiaj a za tydzień ?????????

A za tydzień a raczej 6 dni Golgota jak dobrze pójdzie.

Widzę że zdrówko dopisało i pojawiłeś się dziś na Białym. Ja też miałem taki plan lecz niestety troszeczkę się rozchorowałem i rozpoczęcie przekładam na jeśli wszystko będzie ok na piątek/sobote.

Ps. Daj znać jeżeli wybierasz się na Golgote (może jakieś wspólne nartowanie).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozczarowanie w Istebnej.Jako studenciak zachecony nieodplatna jazda wybrlem sie do Istebnej.Po wielu problemach zjawilem sie na stoku okolo godziny 10.Krzeslo stoi mimo zapewnien stacji.Obsluga grzecznie przeprosila za opoznienie i zapewnila, ze mimo "problemow technicznych" krzeslo ruszy max o 11.Z ciekawosci wrzucilem narty na plecy i wybralem sie na trase pod krzeslem.W moim bucie bylo wiecej sniegu, niz na trasie.Ja rozumiem problemy techniczne, niesprzyjajaca pogoda, ale po jakiego grzyba migali sie glupimi wymowkami?Trasa nie nadawala sie wojny na sniezki.Pozdrawiam Panow z Polsat NEWS i Andrzeja z karczmy.

DSC_0695.jpg

DSC_0702.jpg

DSC_0695.jpg.bbca88211793f2a06d9d126ac8a1f27d.jpg

DSC_0702.jpg.a3bc4c199ab277d0391b86bd4360ede5.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...