Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - warunki narciarskie 2013/2014


McKaczka

Rekomendowane odpowiedzi

Janek dobrze pisze. Do weekendu będą 2 mroźne noce, ale to powinno wystarczyć

żeby coś jeszcze poza Białym Krzyżem otwarli, jednak warunki będą dalekie od ideału,

bo śnieg nie związał się jeszcze z podłożem więc radzę zabrać na inaugurację jakieś stare narty :)

Janek, jeśli chodzi o Szczyrk to jest to najpoczciwsza Stacyjka N. w tym mieście. Oni za chwile będą tam mieli metr śniegu. Zawsze się starają to aż nie przystoi jak na ......., Jest takie powiedzenie na Szczyrkowian ale go nie przytoczę bo 100 lat temu mieszkali tam moi pradziadkowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Pływak, czy byłaby szansa, żebyś uzywał innego loginu ? Przed chwilą sam się ździwiłem, bo myślałem, że napisałem coś w wątku, w którym nic nie pisałem.

Dopiero teraz przeczytałem tego posta, mogłeś napisać PW :) Spoko zobaczę co da się zrobić i naskrobie maila do administracji ;)

Czarna góra na swoim profilu FB wrzuciła fotki z nasniezani i widze, ze idzie całkiem sprawnie w dodatku dziś troche dopadało. Gdzies mi migneła data 7.12 jako rozpoczęcie sezonu.

P.S Chyba mozna by zeszłoroczny temat odkleic, a przykleic tegoroczny :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagroń będzie otwarty w sobotę! Jazda bez kasy!!!

Więcej informacji znajdziecie tutaj

Dzisiaj ostatnia noc ze sporym mrozem to powinni ostro naśnieżać . Noce począwszy od tej z czwartku na piątek tylko z niewielkim mrozem (do minus 6 w wyższych partiach gór). Jazda w tłumie narciarzy po trawie z niewielką domieszką śniegu to mnie nie rajcuje.Około 10.12.13 powinno być w kilku S.N. nieźle to się wybiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem na też artykuł o Zagroniu i zwróciłem uwagę na ten fragment:

Jeżeli pod stok przyjedziecie swoimi wypasionymi furami zaparkujecie je na odśnieżonym,bezpłatnym parkingu

Pierwsza myśl: Rozumiem,że jeśli nie mam wypasionej fury,to mogę parkować jedynie w zaspie i za "drobną" opłatą,żeby nie psuć wizerunku stacji? :tongue:

Druga myśl: to jest dzień dla biznesmenów,a nie dla tłuszczy! :eek:

Trzecia myśl: "Wy,którzy macie duuużo kasy przybywajcie!!!Błagamy!!!Inni i tak wielkiego wyboru nie mają..." :tongue:

:stupid:

PS.Jak paliwa starczy na weekend,to może zajrzę. :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.Jak paliwa starczy na weekend,to może zajrzę. :)

łoj głupi tej Johnny, zamiast siedzieć na dupie całe lato i jesień, to popierdziela po krzokach błocie i robi relacje co kaj sie buduje, a na zimę się okazuje że puścił cały deputat paliwowy do luftu i na narty już nie ma za co jechać:tongue:

A ja to robię tak, w zimie...

Jak mnie nachodzi jaki głupi pomysł jechać na narty do Szczyrku, Wisły, to mam koło siebie młotek i świnkę skarbonkę, młotkiem walę się w głowę, co by głupich pomysłów się odechciało, a do świnki wrzucał szacowaną równowartość takiego wyjazdu, potem przychodzi lato...jesień i znowu używam młotka, ale tym razem w celu rozbicia świnki, rozbijam liczę no i dalej wiadomo co:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoj głupi tej Johnny, zamiast siedzieć na dupie całe lato i jesień, to popierdziela po krzokach błocie i robi relacje co kaj sie buduje, a na zimę się okazuje że puścił cały deputat paliwowy do luftu i na narty już nie ma za co jechać:tongue:

A ja to robię tak, w zimie...

Jak mnie nachodzi jaki głupi pomysł jechać na narty do Szczyrku, Wisły, to mam koło siebie młotek i świnkę skarbonkę, młotkiem walę się w głowę, co by głupich pomysłów się odechciało, a do świnki wrzucał szacowaną równowartość takiego wyjazdu, potem przychodzi lato...jesień i znowu używam młotka, ale tym razem w celu rozbicia świnki, rozbijam liczę no i dalej wiadomo co:smile:

jeszcze w skrócie napiszę co się dzieje kiedy ,ja mam pomysła (jak Walduś Kiepski) ,żeby gdzieś jakieś Białki,Zagronie,Zwardonie,COSy,SONy,czy inne wynalzki zwiedzać

dzwonię wtedy do SB i rzucam hasło np: a nie przejechalibyśmy się do....., i tu pada jakaś nazwa stacji w Polsce

ten po drugiej stronie słuchawki (znaczy SB) najpierw zaczyna swój słowotok ,który niestety nie nadaje się do zacytowania tutaj :eek: :stupid:

a potem mówi do mnie jak chcesz to jutro wyjazd o 2:00 wiesz w którym kierunku,a jak nie to mi nie zawracaj dup.,(gitary)

i tak to zazwyczaj się kończą nasze wypady na krajowe nartowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,doceniam poczucie humoru,ale darujcie sobie! :cheerful:

Gdyby tu o kilka litrów paliwa chodziło... możemy sobie kiedyś siąść przy piwku,a jeszcze lepiej przy dobrym wytrawnym winie i poopowiadać.To nie tematy na to forum i trochę pewnie kieliszków by musiało zostać opróżnionych,żeby z grubsza omówić temat. :cheerful:

Co do jesiennych wojaży,to jeden woli wydać na "kablówkę" ,piwo w barze czy rozwalić kilka stów w centrach handlowych,a inni,tacy jak ja,wolą włóczyć się po górach. :cool::

Inna sprawa,że to co robiłem ja w jesień,powinien zrobić nasz Admin. Owszem,był tu i tam,trochę się napracował,ale czasem ta relacja,delikatnie mówiąc,była zbyt okrojona.Dlatego musiałem,oprócz tradycyjnego jesiennego wypadu,obejść takie Pilsko osobiście. :cool::

Tak swoją drogą - Sławek widziałem twoją firmę i chyba nie chcesz mi powiedzieć,że jeden czy nawet 10 wypadów w nasze góry Cię zrujnuje? :wink:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem na też artykuł o Zagroniu i zwróciłem uwagę na ten fragment:

Pierwsza myśl: Rozumiem,że jeśli nie mam wypasionej fury,to mogę parkować jedynie w zaspie i za "drobną" opłatą,żeby nie psuć wizerunku stacji? :tongue:

Druga myśl: to jest dzień dla biznesmenów,a nie dla tłuszczy! :eek:

Trzecia myśl: "Wy,którzy macie duuużo kasy przybywajcie!!!Błagamy!!!Inni i tak wielkiego wyboru nie mają..." :tongue:

:stupid:

PS.Jak paliwa starczy na weekend,to może zajrzę. :)

Oj Johnny...

Czy każdy news musi być nudny jak flaki z olejem? To ja napisałem o furach, o krawędziach. Twoja interpretacja mnie powaliła.

Trochę dystansu

Jacek

Mobilnie Jacek

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja napisałem o furach, o krawędziach. Twoja interpretacja mnie powaliła.

Na początku myślałem,że to przekaz ze stacji narciarskiej... :proud:

Trochę ubarwiłeś newsa,to i mnie fantazja poniosła - jaja sobie z tego robię,absolutnie nie doszukuję się tu dyskryminacji,czy coś w tym rodzaju. :wink: :cheerful:

Stąd na końcu było to: :stupid:

Pozdr.

Maciej

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,doceniam poczucie humoru,ale darujcie sobie! :cheerful:

Gdyby tu o kilka litrów paliwa chodziło... możemy sobie kiedyś siąść przy piwku,a jeszcze lepiej przy dobrym wytrawnym winie i poopowiadać.To nie tematy na to forum i trochę pewnie kieliszków by musiało zostać opróżnionych,żeby z grubsza omówić temat. :cheerful:

Co do jesiennych wojaży,to jeden woli wydać na "kablówkę" ,piwo w barze czy rozwalić kilka stów w centrach handlowych,a inni,tacy jak ja,wolą włóczyć się po górach. :cool::

Inna sprawa,że to co robiłem ja w jesień,powinien zrobić nasz Admin. Owszem,był tu i tam,trochę się napracował,ale czasem ta relacja,delikatnie mówiąc,była zbyt okrojona.Dlatego musiałem,oprócz tradycyjnego jesiennego wypadu,obejść takie Pilsko osobiście. :cool::

Tak swoją drogą - Sławek widziałem twoją firmę i chyba nie chcesz mi powiedzieć,że jeden czy nawet 10 wypadów w nasze góry Cię zrujnuje? :wink:

to się snobizm nazywa:applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,doceniam poczucie humoru,ale darujcie sobie! :cheerful:

Gdyby tu o kilka litrów paliwa chodziło... możemy sobie kiedyś siąść przy piwku,a jeszcze lepiej przy dobrym wytrawnym winie i poopowiadać.To nie tematy na to forum i trochę pewnie kieliszków by musiało zostać opróżnionych,żeby z grubsza omówić temat. :cheerful:

Co do jesiennych wojaży,to jeden woli wydać na "kablówkę" ,piwo w barze czy rozwalić kilka stów w centrach handlowych,a inni,tacy jak ja,wolą włóczyć się po górach. :cool::

Inna sprawa,że to co robiłem ja w jesień,powinien zrobić nasz Admin. Owszem,był tu i tam,trochę się napracował,ale czasem ta relacja,delikatnie mówiąc,była zbyt okrojona.Dlatego musiałem,oprócz tradycyjnego jesiennego wypadu,obejść takie Pilsko osobiście. :cool::

Tak swoją drogą - Sławek widziałem twoją firmę i chyba nie chcesz mi powiedzieć,że jeden czy nawet 10 wypadów w nasze góry Cię zrujnuje? :wink:

A może? Może być tak?

1. Lubię jeździć na Telegrafie

2. Lubię jeździć w Kamieńsku

3. Lubię jeździć na Kasprowym

4. Lubię jeździć na Słowacji

5. Lubię jeździć na Nosalu

6. Lubię jeździć w Białce

7. Lubię jeździć w Alpach

8. Po prostu lubię jeździć i jeżdżę wszędzie w zależności od nastroju, możliwości, czasu.

P.S.

Lubię też brunetki, blondynki, szatynki. Właściwie to wszystko mi jedno jakie, bo lubię jeździć :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą - Sławek widziałem twoją firmę i chyba nie chcesz mi powiedzieć,że jeden czy nawet 10 wypadów w nasze góry Cię zrujnuje? :wink:

Nie wiem czy zrujnuje, ale na tyle ciężko pracuję że zanim wydam złotówkę, to się długo zastanawiam czy powinienem, a jak już wydaję to na coś co mi da satysfakcję, a jazda np. w Nowej Osadzie, ni jak nie daje mi żadnej:rolleyes::

A 10 wyjazdów do Wisły na narty to jest myślę 70% ceny tygodniowego ekonomicznego pobytu w Alpach, gdzie satysfakcja jest gwarantowana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,doceniam poczucie humoru,ale darujcie sobie! :cheerful:

... możemy sobie kiedyś siąść przy piwku,a jeszcze lepiej przy dobrym wytrawnym winie i poopowiadać. ...i trochę pewnie kieliszków by musiało zostać opróżnionych,żeby z grubsza omówić temat.

Johny.

Z nami przy piwku lub czymś mocniejszym? :shocked:

Przecież widzisz,że na trzeźwo pierdzielimy aż się kurzy.:rolleyes::

A co by to dopiero było po pijoku.:crazy:

Mój ojciec ma takie powiedzonko: "tak pieprzysz jak mały kaziu przy dużym piwie"

...i tak właśnie by było z nami :laughing:

Luz blues. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Orientuje się ktoś która stacja najbliżej Krakowa będzie czynna w ten weekend ?

Nosi mnie strasznie a dodatkowo jadę jutro kupić nowe narty i będzie mnie nosić jeszcze bardziej żeby gdzieś się wybrać poszusować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...