Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Witam wszystkich!


jeżdżąca3sezony

Rekomendowane odpowiedzi

Eeeee.... bez przesady....

Koleżanka z Zabrza, na A1 6 godzin jazdy i jest w Schladming:smile:

Trzeba będzie nam o tym wszystkim pomyśleć (wyjazd do szladmingu, tuxa ,ischagla czy innego skiamade) Przepraszam za zniekształcenia nazw ,nie byłem a chciałem tylko wytyczyć kierunek ,w którym trzeba pojechać aby poszusować w obecnym sezonie. Atlantyk(dokładnie powietrze znad tego Akwenu zwane PPm lub atlantyckim w starciu z kontynentem i Arktyką (czyli powietrzem znad kontynentu azjatyckiego inaczej PPK lub Arktyki PA )wygrywa i nie pojeździmy na krajowych stokach. Chyba ,że się zbiałczymy ,ale tam czyli na Podhalu rewelacyjnych warunków też bym nie oczekiwał. Trzeba pomyśleć o kredycie:confused::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Białce stanie w kolejce na jeden wjazd zajmie 1/10 tego co dojazd do Schladming. Mój rekord do 40 minut do nowej kanapy i po tym doświadczeniu już pobity raczej nie będzie. No chyba że z desperacji pojadę tam w tym roku:smile:

Zawsze zostaje nam Bytom i igielit:tongue:

:eek: :eek: Kurde to w oczekiwaniu grila można zrobić a kanapa pewnie przez to jest podgrzewana bo za 40 min tyłek zmarznie

Edytowane przez wojmu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za rok będziesz już jeżdżąca 4 sezony, a nie ma możliwości edycji loginów, o to chodzi:rolleyes::

A jeśli za rok jeżdżąca3sezony ładnie poprosi żeby ją awansować na jeżdżącą4sezony to co? :wink: :stupid: Będziemy mogli pisać jeżdżąca4sezony (dawniej jeżdżąca3sezony). :biggrin: :biggrin: :biggrin: Sorry SB ale tak mi się jakoś skojarzyło i nie mogłem się powstrzymać. :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że was wzięło! Czasem spontaniczna nazwa jak widać może wywołać różne przemyślenia.

Chciałam poznać ludzi którzy są na tym forum dłuugo i mają duże doświadczenie.Szczerze mówiąc niewiem co będę robiła za rok nie sięgam tak daleko w planach ale może z pasji narciarstwa nie zrezygnuje.Za rok może się tak wiele zmienić,że faktycznie może wywołać to potrzebę nowej rejestracji.

Puki co pada śnieżek- dobrze wróży. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obywatelu m-ski "nie pieprzcie bez sensu". Byłem w Białce w czasie Świąt, jestem teraz i czas oczekiwania w szczycie wynosi max 7-8 min (zazwyczaj ok. 5 min ). Nie powtarzaj obiegowych opinii,forum służy do przekazywania faktów, nie mitów.

Pozdrawiam

Kolego obywatelu, a dlaczego od razu aż tak ostro?

To co napisałem to nie obiegowa opinia, tym bardziej mit a niestety fakt. I żeby było jasne nie z bieżącego sezonu.

No ale przepychać się nie będę bo i po co.

A tak na marginesie akurat ten wątek nie jest o "pieprzeniu bez sensu", a ma przywitać nową koleżankę na forum. Nie zniechęcajmy jej więc takimi tekstami.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość Fausta84

Dzień dobry Wam Wszystkim:) Nie mam jeszcze doświadczenia w jeździe na nartach ale zamierzam się za to zabrać w tym roku:) Mam nadzieję, że to forum pomoże takiemu laikowi jak ja. Pozdrawiam, Faustyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...