Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Branża na forum skionline.pl


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne co mam wspólnego ze SN Dwie Doliny jest wielki sentyment poniewaz od dziecinstwa tam jezdzilem na nartach. Wcale nie mowie ze standardy ich uslug sie nie pogorszyly w porownaniu z bialka czy innymi osrodkami gdzie rok w rok sie inwestuje masywne kapitaly. Na forum jestem od okolo 2011/2012 roku ale do tej pory nie uczestniczylem w forach, a czytalem wiadomosci, kamerki itd. Bardzo duzo bezpodstawnych oskarzen jest kierowanych w strone uzytkownikow, zwlaszcza od tych ktorzy byli tu dluzej i sa bardziej znani z ilosci swoich wypowiedzi.(nie koniecznie jakosci)

Jezeli chodzi o moje IP to moderator albo administrator moze sprawdzic i ukaze mu sie IP Kanadyjskie bo tutaj wlasnie przebywam. Pytanie do dwoch dolin zadalem ze zwyklej ciekawosci, a doprawdy mozna by ten bezposredni kontakt z dyrekcja osrodka wykorzystac aby sie dowiedziec w jaki sposob osrodki narciarskie funkcjonuja i w pomoc im stworzyc atrakcyjna oferte i region a nie przelewac krew na forum.

Pozdro

I używasz polskiej czcionki w Kanadzie :)

Ale tylko w tym jednym wyrazie, później już się pilnujesz żeby nie robić "ogonków"

Ech żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem ze to co napisze nic nie zmieni ale nie mam pomyslu jak by to udowodnic ze z kolega z wierchomli nie mam nic wspolnego...

Nie jestem pewien jak jest na Windowsie ale oprogramowanie Mac'a umozliwia uzywanie polskiej czcionki na angielskiej klawiaturze. Dlatego moge pisac ą ł ę ó itd

Bardzo otwarte na nowych uzytkownikow jest to forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem ze to co napisze nic nie zmieni ale nie mam pomyslu jak by to udowodnic ze z kolega z wierchomli nie mam nic wspolnego...

Nie jestem pewien jak jest na Windowsie ale oprogramowanie Mac'a umozliwia uzywanie polskiej czcionki na angielskiej klawiaturze. Dlatego moge pisac ą ł ę ó itd

Bardzo otwarte na nowych uzytkownikow jest to forum...

Bardzo otwarte, jak widzisz ja również niedawno dołączyłem. Nikt na mnie jednak nie bluzga nikt nie banuje. Przede wszystkim trzeba wiedzieć co i jak pisać.

Kolega DD wręcz jest antyreklamą dla tego ośrodka. Z racji, że mieszkam w Beskidach właśnie tutaj najczęściej jeżdżę. Zdarzyło mi się być również w Białce, Krynicy, Piwniczne, myślałem o wyjeździe do DD. Po tym co wyprawia DD i Ty jakoś mnie do tego zamiaru zniechęciliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo otwarte, jak widzisz ja również niedawno dołączyłem. Nikt na mnie jednak nie bluzga nikt nie banuje. Przede wszystkim trzeba wiedzieć co i jak pisać.

Kolega DD wręcz jest antyreklamą dla tego ośrodka. Z racji, że mieszkam w Beskidach właśnie tutaj najczęściej jeżdżę. Zdarzyło mi się być również w Białce, Krynicy, Piwniczne, myślałem o wyjeździe do DD. Po tym co wyprawia DD i Ty jakoś mnie do tego zamiaru zniechęciliście.

Możesz mi przybliżyć jata_70, co Cię tak zniechęca...? I co uważasz za antyreklamę...?

A sam prywatnie powiem, że Wasza (Twoja i zz10) polemika z Fat Ninja, faktycznie nie tworzy dobrego klimatu na Fotum. A o tym, że z tematem wątku nie ma nic wspólnego - już nie wspomnę...

Załóżcie sobie nowy wątek: dedektywistyczno - demaskatorski i dawajcie sobie upust podejrzeniom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi przybliżyć jata_70, co Cię tak zniechęca...? I co uważasz za antyreklamę...?

A sam prywatnie powiem, że Wasza (Twoja i zz10) polemika z Fat Ninja, faktycznie nie tworzy dobrego klimatu na Fotum. A o tym, że z tematem wątku nie ma nic wspólnego - już nie wspomnę...

Załóżcie sobie nowy wątek: dedektywistyczno - demaskatorski i dawajcie sobie upust podejrzeniom!

ogranicz przede wszystkim ilość swoich postów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zakończyć tę dyskusję, bo ona do niczego dobrego nie doprowadzi.

Dajmy DD kredyt zaufania i obserwujmy jego działania. Jeśli doprowadzi do poprawy poziomu usług w ośrodku DD, to chwała mu za to.

Jeśli jego działalność ograniczy się wyłącznie do reklamy Ośrodka i spamowania na forum, to jeszcze zdążymy go wdeptać w błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, jak zauważyłeś - zrobiłem. Po bezsensowna polemika nie jest moim celem... Zakładając ten wątek JC napisał kilka zdań, jaki jest tego cel i co możecie na tym zyskać... Zresztą wielu użytkowników wyraziło z tego powodu zadowolenie...

Ja mam swoją robotę... Naśnieżamy i odpalamy kolejne trasy, pojutrze uruchamiamy, kolejny już 6. km tras i w chwili obecnej mamy obok Białki najkorzystniejszy stosunek ceny do dł. otwartych tras (pisano o tym na skionline.pl, wtedy mieliśmy nieco ponad 4 km...). Dążymy do rychłego połączenia Dwóch Dolin naśnieżonymi trasami...

Tak, że zapraszam Cię i innych miłośników narciarstwa... Przyjedziecie, ocenicie, ale nie wdawajmy się w bezsensowne dialogi...

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo otwarte, jak widzisz ja również niedawno dołączyłem. Nikt na mnie jednak nie bluzga nikt nie banuje. Przede wszystkim trzeba wiedzieć co i jak pisać.

Kolega DD wręcz jest antyreklamą dla tego ośrodka. Z racji, że mieszkam w Beskidach właśnie tutaj najczęściej jeżdżę. Zdarzyło mi się być również w Białce, Krynicy, Piwniczne, myślałem o wyjeździe do DD. Po tym co wyprawia DD i Ty jakoś mnie do tego zamiaru zniechęciliście.

Rozumiem i zgadzam sie z tym co napisales, ale ja zostalem zaatakowany ze wzgledu na to ze od wczoraj zaczalem aktywnie brac udzial w zyciu forum poniewaz spodobal mi sie temat wyposazenia stoku. Kazdy ma prawo do opini, i ja uwazam ze i dla osrodka i dla srodowiska narciarskiego w polsce ktore w porownaniu z innymi krajami rozwija sie powoli ale zmierza ku lepszemu jest pozytywem ze komus sie ze SN chce rozmawiac z ludzmi ktorzy ten sport uwielbiaja i kultywuja. O sposobie pisania moze i masz racje, moglem zadac to samo pytanie o armatkach w jednym zdaniu ale chcialem sie w jakis sposob rozpisac i troche przedstawic ze wzgledu na to ze byl to moj pierwszy raz na forum. Interesuje sie infrastruktora narciarska i uzyskalem mozliwosc zapytania sie co i jak takze z niej skorzystalem. Gdybym byl w jakis sposob zwjazany z Osrodkiem narciarskim to bym juz dawno przestal pisac..

Edytowane przez FatNinja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Branża na forum skionline.pl

Awaria kompa, wiec z tabletu... Warunki wciąż OK., ale przy tych temp., co ostatnio, śnieg jest rozmiękły, choć zdarzają się bardziej twarde fragmenty zlodowaciałego śniegu na głównych trasach. Śnieg leży tam przecież od ponad 2 miesięcy... Przejazd do Wierchomli jeszcze daje radę, z powrotem do Szczawnika k. Muszyny już bez żadnych problemów. Otwarte ok. 8 km tras i 6 wyciągów i kolei, w tym najdłuższa czynna obecnie trasa w Polsce (zjazd do Szczawnika), do tego w całości oświetlona... Dwie Doliny, jest wiec po Białce największym działającym w tym sezonie kompleksem w kraju. Szykujemy się do otwarcia w tym tyg.

, kolejnego 7. wyciągu (Płatek), nieczynnego z powodu awarii, ale trasa przy nim otwarta (dojazd z Frycka, ale to właśnie ostatnie jego 100 - 200 m jest najbardziej ubogim w śnieg fragmentem połączenia z Wierchomlą). Pozdrawiam i zapraszam, warto...

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Edytowane przez Dwie Doliny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Cześć

Przeczytałem sobie od początku do końca cały wątek i można powiedzieć, że jestem zadowolony z dwóch powodów. Po pierwsze z tego, że potrafię wyczuć niebezpieczeństwo i dosłownie po paru postach wyłapać chcących za wszelką cenę zaistnieć dyletantów, którzy oszczerstwami, agresją, czepieniem się słówek i nieistotnych detali oraz pisaniem na tematy dalekie od narciarskich chcą pokryć własną niewiedzę.

Po drugie dlatego, że będąc ostatnio w Dwóch Dolinach przypadkowo poznałem kolegę Dwie Doliny. A było to tak:

Jadąc krzesłem z moim synem jego kolega i Piotrkiem Kapustianykiem zwróciłem uwagę na gościa, którego jazda spowodowała u mnie szczękościsk. Niestety szczękościsk ten był związany z faktem, że koleś ciął fantastycznym stylem z pełną kontrolą zdradzając cechy właściwe dla objeżdżonego, pięknie stylowo jeżdżącego zawodnika co dla mnie nigdy już nie bezie dostępne. Nie dalej jak obrót czy dwa krzesła później miałem okazje poznać gościa osobiście. Tomek (Dwie Doliny) okazał się niezwykle miłym facetem o przytłaczającej narciarskiej wiedzy zdobytej w wielu miejscach w Polsce. Wiedzy, która - jak pisał słusznie kolega lski@interia.pl - jest dla amatorów zupełnie niedostępna. Do tego Tomek z przyjemnością i wdziękiem chce się ta wiedzą dzielić a nie jest to tylko wiedza teoretyczna o praktyczna związana z funkcjonowanie stacji ale także wiedza znakomitego narciarza. Hermannem nie jest i na 10 nie jeździ (bo 10 ma tylko Hermann :) ) ale jest z pewnością jednym z mniej więcej 20 najlepiej jeżdżących narciarzy jakich poznałem w życiu.

Jacek w poście wprowadzającym napisał zresztą podobnie i myślę że nie chciał nikogo oszukiwać ani wkręcać.

Zwróćcie jeszcze uwagę, że - o ile mi wiadomo - jest to pierwszy w Polsce przypadek, że ktoś związany z kierownictwem jakiejkolwiek stacji otwarcie i uczciwie występuje na forum i to również należy docenić.

Myślę, że naprawdę warto zdjąć czasami klapki z oczu, zrezygnować z urojonych uprzedzeń i potraktować kogoś normalnie z szacunkiem na który niewątpliwie zasługuje.

Pozdrowienia serdeczne

PS Wcześniej nie miałem zamiaru pisania takiego postu ale niewybredne ataki i manifestowana niechęć niektórych ników zmusiła mnie do takiej a nie innej reakcji.

Edytowane przez Mitek
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitek, a co ma miła powierzchowność pana Dwie Doliny i jego wspaniałe umiejetności, oraz wiedza, do naszych odczuć po pobycie w ośrodku Dwie Doliny? (Fornalik też był fajnym facetem a jak grała reprezentacja?) No, jest jakaś nadzieja że jak szefostwo go posłucha moze się tam poprawi. Nie chcę tu krytykować tego ośrodka, bo na tle innych w Polsce nie ma się czego wstydzić. To trzeba uczciwie powiedzieć, ale dlaczego puszczają ludzi na zaszronione i zaśnieżone krzesła? ( tego roku to nie dotyczy bo....- śnieg nie padał!). Dlaczego wprowadzono opłatę za parking? Gdyby jeszcze ten fakt przemilczeć, ale odpowiedzi typu, gdzie indziej jest 6, 8 czy 10 zł, a u nas tylko 5zł, dają jakiś obraz rozumowania decydentów! (Patrz tłumaczenie tego pijoka z lotniska - podobna postawa na krytykę). Ale teraz coś pozytywnego, mam nadzieję że taka otwarta postawa jak u pana Dwie Doliny ( doceniam), jego wiedza, doświadczenie i chęć działania ( też doceniam), spowoduje zmiany na lepsze. I chyba o to nam wszystkim dyskutującym chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mitek, a co ma miła powierzchowność pana Dwie Doliny i jego wspaniałe umiejetności, oraz wiedza, do naszych odczuć po pobycie w ośrodku Dwie Doliny? (Fornalik też był fajnym facetem a jak grała reprezentacja?) No, jest jakaś nadzieja że jak szefostwo go posłucha moze się tam poprawi. Nie chcę tu krytykować tego ośrodka, bo na tle innych w Polsce nie ma się czego wstydzić. To trzeba uczciwie powiedzieć, ale dlaczego puszczają ludzi na zaszronione i zaśnieżone krzesła? ( tego roku to nie dotyczy bo....- śnieg nie padał!). Dlaczego wprowadzono opłatę za parking? Gdyby jeszcze ten fakt przemilczeć, ale odpowiedzi typu, gdzie indziej jest 6, 8 czy 10 zł, a u nas tylko 5zł, dają jakiś obraz rozumowania decydentów! (Patrz tłumaczenie tego pijoka z lotniska - podobna postawa na krytykę). Ale teraz coś pozytywnego, mam nadzieję że taka otwarta postawa jak u pana Dwie Doliny ( doceniam), jego wiedza, doświadczenie i chęć działania ( też doceniam), spowoduje zmiany na lepsze. I chyba o to nam wszystkim dyskutującym chodzi.

Reakcja była skierowana do człowieka i tyle.

A co do innych rzeczy to myślę, że wszędzie jest dużo do zrobienia a wzajemny kontakt może tylko pomóc - tak jak piszesz.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dziękuję Mikowi za miłą laurkę!:smile: Dodam, że nie tylko on miał ze mną kontakt przy okazji mojej aktywności na niniejszym forum (z nim akurat spotkałem się w sposób, jaki opisał)..., wcześniej otrzymywałem na priv jeszcze inne zapytania. Piszę to, a by potwierdzić, że jestem otwarty na kontakt z Wami i ew. zapytania.

Co do parkingu, choć w tym względzie nie byłem decydentem, to pisałem już co nieco, więc nie będę się powtarzał, natomiast wypada dodać, że... od poniedziałku (03.03.br) będzie bezpłatny...

Co do warunków, to choć, tak jak pisałem to wielokrotnie, są natenczas najlepsze poza Podhalem w kraju (o czym świadczą m.in. spore grupy dojeżdżające do nas w tych dniach np. z pobliskiej Krynicy), to nie ma się co oszukiwać, pogarszają się...:frown:: Póki co jeździmy nadal ok. 6 km tras, czynnych jest 7 wyciągów i kolei krzesełkowych. Do niedzieli stacja czynna jest do 19.00. Od poniedziałku w godz. 9.00 - 17.00.

Zapraszam,... jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...