Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Bode Miller. Autobiografia wariata


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnie zawody pokazują, że Bode Miller nadal jest w formie. Amerykanin zajął 3 miejsce w zjeździe i 2 w supergigancie w austriackim Kitzbühel.Bode Miller to bez wątpienia bardzo barwna postać. Przez wielu określany jako największy wariat wśród alpejczyków. Taką właśnie książkę prezentuje wydawnictwo SQN: pełną szaleńczych anegdot, szybkich zjazdów, wolności i zabawy. Bode Miller. Autobiografia wariata trafi do księgarń już 5 lutego 2014 roku.Szczegóły >>

bodemiller_okladka3d_d.jpg

bodemiller_konkurs.jpg

bodemiller_okladka_full.jpg

bodemiller_okladka3d_d.jpg.845bbaf715f5746268de03d557a22f9f.jpg

bodemiller_konkurs.jpg.bed392c78d216aace97d897f7580452d.jpg

bodemiller_okladka_full.jpg.ffb1d383b8e240fb3810e26b47d2659d.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Narciarz musi dbać o kondycję fizyczną, chyba że jest akurat kontuzjowany. Również o sprawność umysłową. Musi odrzucić wszelkie złe myśli. Zapomnieć o sprawach osobistych i innych kłopotach. Tylko z czystym umysłem można pojechać na całość. Nie mamy wpływu na pogodę, sprzęt czy postawę przeciwników. Nasza głowa nie powinna być kolejną niewiadomą - pisze w swojej autobiografii Bode Miller.

Na stronie prezentujemy fragment autobiografii

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiek ja też jadę kupić dziś żonie, żeby mi dała na prezent :stupid:

Jakiś pomysł to jest :rolleyes:: Mój mąż jakoś dobrze wyłapuje i zapamiętuje co by mnie interesowało. O książce rzuciłam totalnie mimochodem jakiś czas temu i proszę, totalna niespodzianka :biggrin: U nas akurat to mi bardziej zależało na tej książce, no i była jako dodatek do głównego prezentu :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dziękuję Jacku za książkę:smile:Z racji że brakuje mi czasu na czytanie książek:wink::tongue::biggrin:, książkę wrzuciłem na kombajn wielozadaniowy. Do kombajnu zainstalowałem aplikację która konwertuje treść analogową do formatu audio:biggrin:Kombajn wygląda tak:

P1040635.jpg

Wymiata aż miło na południe od rana już było przekonwertowane ponad połowa książki, potem była przerwa bo uruchomiła się aplikacja "ugotuj obiad"

P1040638.jpg

A teraz jak wrócę do domu to pewnie już będzie w całości do odtworzenia w formacie audio:applause:

P1040635.jpg.329c02efd14bfd9cd4da4e61ff0feed1.jpg

P1040638.jpg.59c09bf8482bb9318786a8bfda0e04c3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książka zaliczona,

jakoś tak szybko, z marszu.

Merytorycznie jak hamburger.

Edycja jak fast press.

Dużo o początkach, medium i potem reszta.

Jeździ tak jak pisze - bez rytmu.

Chociaż nikt nie wie kto naprawdę napisał.

A kto jeździ zawsze widać :eek:

Dziadek, który ściągał gacie i wchodził do wanny is the best. Zakładał też sweter, aby nie było mu zimno. Potem "załatwiał" biznesy.

I ten poziom abstrakcji zbudował Amerykę.

Mi to wystarczy :stupid:

:angel::angel::angel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byku Ty to powinienneś kobitkę na rękach nosić :smile:

Ciekawe czy zagląda na forum :biggrin:

A knige weż se sobą ,wiesz gdzie

Zagląda zagląda:applause:

Nawet chyba zarejestrowana jest, tylko nie wiem pod jaką nazwą:confused::

Nosić? Chętnie ale to niezgodne z dyrektywami UE, już nawet worki z cementem są max 25 kg, a do noszenia było by tego tyle co ze 2, co ja Pudzian jestem:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
  • 8 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...