Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

MŚ Beaver Creek 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Dwie kontuzje zpowodowane przez tyczki!

Też się nad tym zastanawiałem i myślę, że możesz mieć rację. Gdy pojawił się problem tego typu uderzeń i kontuzji barków oraz upadków spowodowanych obracaniem zawodnika zaplatanego w płachtę opracowano płachty na rzepy, których siła rozpinająca jest określona przepisami i dobrana tak aby zawdnik nie uległ kontuzji w takim wypadku. Byc może ze względu na silny wiatr zastosowano W Beaver Creak płachty o mocniejszych rzepach bo standardowe niszczył wiatr.

Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

święto w Austrii :smile:

u nas na odwrót , bo nasz "specjalista od konkurencji szybkościowych" zawodnik Bydliński nie dojechał do mety:sorrow:

W tym wypadku akurat bym nie przesadzał. To były naprawdę trudne zawody, których żaden zawodnik nie przejechał bezbłędnie. Zauważ, że Bydliński naprawdę ładnie pojechał bardzo trudna górę. Wypadł rzeczywiście na dość głupim odciążeniu ale przecież to jednak nie jest jego konkurencja a trzeba mieć nieliche doświadczenie żeby z samej oglądarki wyłapać takie momenty i umieć przełożyć je na jazdę.

Tradycja tradycją ale jesteśmy obecnie narciarskim Kopciuszkiem typu Bułgarii czy Rumunii i z nimi się równajmy.

Pozdrowienia serdeczne

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawodnik Bydliński jest dobry, u nas!

Kiedyś w moim mieście był bokser. Dobry, mógł wlać każdemu na zabawie ( wówczas nie było dyskotek, tylko muzyka była na żywo, grana przez zespół), no i nieraz to robił. Pewnego razu zorganizowano jakiś tam turniej i nasz bohater stanął w ringu do pojedynku ze Stachurskim z Błękitnych Kielce ( Stachurski, chyba wice mistrz Europy ). Walka sie rozpoczeła i.... po 8 sekundach zakończyła. Nasz bohater leżał na ringu dłużej, bo ledwo się ruszał po wyliczeniu go do 10. Znaczy się udało mu się unikać walki przez 8 sekund. Taki to był mistrz, lokalny!

Tak mi się to skojarzyło jakoś.:frustrating:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się na tym nie znam , ale np taka Szwecja ( kraj bardzo liczący się w APŚ ) nie wystawiła ani jednego zawodnika do SG , chociaż pewnie ich stać po wielokroć bardziej niż naszą ekipę i jak by poszukali to pewnie jakiegoś szansonistę by znaleźli . Za to w konkurencjach technicznych ( zwłaszcza w slalomie ) zarówno u Pań i Panów będą bić się o medale . Taką wybrali drogę i wg mnie jest to bardzo mądre . U nas natomiast będziemy mieć "specjalistów od konkurencji szybkościowych":stupid: a w gigancie i slalomie ( konkurencjach , które dużo łatwiej trenować nawet w Polsce ) nie istniejemy :rolleyes:: .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ja się na tym nie znam , ale np taka Szwecja ( kraj bardzo liczący się w APŚ ) nie wystawiła ani jednego zawodnika do SG , chociaż pewnie ich stać po wielokroć bardziej niż naszą ekipę i jak by poszukali to pewnie jakiegoś szansonistę by znaleźli . Za to w konkurencjach technicznych ( zwłaszcza w slalomie ) zarówno u Pań i Panów będą bić się o medale . Taką wybrali drogę i wg mnie jest to bardzo mądre . U nas natomiast będziemy mieć "specjalistów od konkurencji szybkościowych":stupid: a w gigancie i slalomie ( konkurencjach , które dużo łatwiej trenować nawet w Polsce ) nie istniejemy :rolleyes:: .

Bydliński nie jest specjalistą od konkurencji szybkościowych. Jeździ je aby byc konkurencyjnym w kombinacji i superkombinacji podobnie jak Hirscher i (w wypadku szybkościówek) na podobnym poziomie.

Pozdrowienia serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się na tym nie znam , ale np taka Szwecja ( kraj bardzo liczący się w APŚ ) nie wystawiła ani jednego zawodnika do SG , chociaż pewnie ich stać po wielokroć bardziej niż naszą ekipę i jak by poszukali to pewnie jakiegoś szansonistę by znaleźli . Za to w konkurencjach technicznych ( zwłaszcza w slalomie ) zarówno u Pań i Panów będą bić się o medale . Taką wybrali drogę i wg mnie jest to bardzo mądre . U nas natomiast będziemy mieć "specjalistów od konkurencji szybkościowych":stupid: a w gigancie i slalomie ( konkurencjach , które dużo łatwiej trenować nawet w Polsce ) nie istniejemy :rolleyes:: .

Wystawiają jedną zawodniczkę. Wcale nie szansonistkę :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawodnik Bydliński jest dobry, u nas!

Kiedyś w moim mieście był bokser. Dobry, mógł wlać każdemu na zabawie ( wówczas nie było dyskotek, tylko muzyka była na żywo, grana przez zespół), no i nieraz to robił. Pewnego razu zorganizowano jakiś tam turniej i nasz bohater stanął w ringu do pojedynku ze Stachurskim z Błękitnych Kielce ( Stachurski, chyba wice mistrz Europy ). Walka sie rozpoczeła i.... po 8 sekundach zakończyła. Nasz bohater leżał na ringu dłużej, bo ledwo się ruszał po wyliczeniu go do 10. Znaczy się udało mu się unikać walki przez 8 sekund. Taki to był mistrz, lokalny!

Tak mi się to skojarzyło jakoś.:frustrating:

Dobry przykład.

Ten lokalny bokser to nie przymierzając Ty lub ja.

Ten Stachurski to Bydliński.

p.s. ten Stachurski śpiewał w trakcie walki ? :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj! Ja bym z Kliczką więcej jak 8 sekund wytrzymał. Po prostu starałbym się uciekać, odwracać uwagę, a nie przyjmować postawę i podejmować walkę! :smile: Ale widocznie lokalny bokser był przeświadczony o swej sile i umiejętnościach i zaraz po gongu podjął walkę, jak nie przymierzając ten co wystartował w MŚ zamiast w mistrzostwach Polski.

Edytowane przez Bumer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może z innej beczki-jest ktoś inny kto mógł zastąpić naszego M.B.

Na tą chwilę nie ma?

o dżizas:confused::

Ja do gościa ( MB ) nic nie mam , niech sobie jeździ SG ,DH :rolleyes:: . Zwróciłem tylko uwagę na dziwną politykę PZN , gdzie środki ( pewnie bardzo skromne ) inwestuje się w starty w konkurencjach dosyć trudnych u nas do trenowania na wysokim poziomie . Jednocześnie mamy przykład bogatej federacji ( Szwecja ) , która nie ma ambicji bić się o medale we wszystkich konkurencjach , a stawia na to w czym realnie mogą odnosić sukcesy . Proste ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dżizas:confused::

Ja do gościa ( MB ) nic nie mam , niech sobie jeździ SG ,DH :rolleyes:: . Zwróciłem tylko uwagę na dziwną politykę PZN , gdzie środki ( pewnie bardzo skromne ) inwestuje się w starty w konkurencjach dosyć trudnych u nas do trenowania na wysokim poziomie . Jednocześnie mamy przykład bogatej federacji ( Szwecja ) , która nie ma ambicji bić się o medale we wszystkich konkurencjach , a stawia na to w czym realnie mogą odnosić sukcesy . Proste ?

To bierz taboret i po PZN może ciebie wysłuchają malkontencie:stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bierz taboret i po PZN może ciebie wysłuchają malkontencie:stupid:

Ja już dawno wyleczyłem się z ambicji uzdrawiania świata , a PZN okazuje się kolejnym w naszym kraju matecznikiem głupoty , pazerności , cwaniactwa itp. itd . Szkoda tylko tych młodych , którym wydaje się , że wszystko jest takie proste , jasne , czytelne , nic tylko trenować ...:rolleyes::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno wyleczyłem się z ambicji uzdrawiania świata , a PZN okazuje się kolejnym w naszym kraju matecznikiem głupoty , pazerności , cwaniactwa itp. itd . Szkoda tylko tych młodych , którym wydaje się , że wszystko jest takie proste , jasne , czytelne , nic tylko trenować ...:rolleyes::

To trzymajmy kciuki za naszego,bo przykład Kanadyjczyka z wczoraj daje wszystkim równe szanse a mistrzostwa zawsze są pełne niespodzianek.

Ja sam wściekam się często na politykę PZN ale na teraz nic nie zrobimy,mamy super narybek i kibicujmy Panu Bachledzie i sponsorom to za kilka lat coś się zmieni-pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Układ z PZN jest taki, że jak Ci nie pasuje to fora ze dwora.

Więc dla naszej satysfakcji Byliński powinien się oflagować, rzucić w czambuł to narciarstwo i zająć się na ten przykład wędkarstwem oceanicznym w kategorii orki.

Kogo po nim weźmiemy na tapetę, aby nie było nudno ? :biggrin:

p.s. powyższe nie tłumaczy brak startu z powodu kataru i swędzenia w uchu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj! Ja bym z Kliczką więcej jak 8 sekund wytrzymał. Po prostu starałbym się uciekać, odwracać uwagę, a nie przyjmować postawę i podejmować walkę! :smile: Ale widocznie lokalny bokser był przeświadczony o swej sile i umiejętnościach i zaraz po gongu podjął walkę, jak nie przymierzając ten co wystartował w MŚ zamiast w mistrzostwach Polski.

Ba ! Myślę, że jakbyś ściągnął gacie i odtańczył Kumbaya przed Kliczką z falistym ruchem bioder to wasze spotkanie w ringu trwało by jeszcze dłużej, zanim by się otrząsnął.....a może i kawa po by była ?:rolleyes::

Tylko nie myl pojęć przy tej okazji, "trzymanie" a walczenie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mu spokój. Sam byłem orędownikiem dworowania sobie z jego wyczynów ale od momentu jak w Kitzbuhel dał nam oglądającym tyle frajdy i emocji to jakoś bardziej skłonny jestem szczerze mu kibicować niż bezproduktywnie kpić.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy sukcesy wśród sportowców studentów . Na Uniwersjadzie w Granadzie w supergigancie pań Karolina Chrapek zdobyła srebrny medal.!!! Brawo. Niełatwo jest łączyć naukę z tak trudnym sportem jak narciarstwo alpejskie.

A u panów też w supergigancie 8 był Michał Kłusak , 12 Adam Chrapek , 24 Jakub Kłusak a 26 Mateusz Garniewicz.

Gratuluję!!!

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...