Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pomoc dla ROCHA :)


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo Was proszę o pomoc! ( chłopak jest odcięty od neta, dlatego przekazuję prośbę w jego imieniu :happy: )

ROCH bierze udział w konkursie na odjechane zdjęcie pod hasłem "Co nas kręci.. wieczorem". Konkurs jest organizowany przez firmę Merida Polska i można wygrać bardzo ciekawe nagrody - chodzi o to, żeby wrzucić zdjęcie z rowerem nawiązujące do podanego hasła na dany tydzień.

Jedyne co musicie zrobić to wejść w link:

https://www.facebook.com/merida.polska/app_770521899690320

Wcisnąć 'Weź udział' i polajkować zdjęcie Rocha S. w galerii - aktualnie druga zakładka - myślę, że znalezienie chłopaka nie będzie problemem, bo kto jeździ rowerem po stoku, w dodatku w gumie narciarskiej :proud:

Bardzo Was proszę - dla Was to jedynie chwila czasu a dla chłopaka szansa na zgarnięcie czegoś ciekawego :happy:

Z góry dzięki!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chwaląc się i ja kliknąłem "lajka".

I było 21 a jak ja kliknąłem to potem było 22.

U mnie wszystko OK. (tak mi się wydaje)

A tak na marginesie (już któryś raz) nie trybię "twarzowej książki" i nie zaglądam tam poza sytuacjami koniecznymi.

Jak np. pomoc dla naszego forumowicza.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....ROCHu to super gość i dobry narciarz ale konkurs nie polega na tym kto ma więcej znajomych. Ogarnijcie się...

Mitek, a ty masz dzisiaj zły dzień?:smile:

Muszę cię zmartwić. Ten konkurs na tym polega.

Jest to forma legalnego pozyskania (za cenę kilku rowerów) danych w postaci imienia i nazwiska oraz adresu emilowego.

Ot i wszystko.

Tu masz fragment regulaminu:

Przebieg Konkursu

1. Fotografie opublikowane w danym tygodniu konkursowym, podlega ocenie użytkowników aplikacji konkursowej.

2. Ocena polega na możliwości oddania głosu na fotografię uczestnika, która zdaniem użytkownika jest najbardziej kreatywna.

3. Aby oddać głos użytkownik powinien:

a)posiadać potwierdzone adresem email konto w portalu społecznościowym Facebook,

b) wejść do aplikacji konkursowej,

c) oddać poprzez kliknięcie głos na wybraną fotografię.

4. Użytkownik może oddać maksymalnie jeden głos w danym dniu konkursowym.

Głosowanie możliwe jest od momentu publikacji pierwszej fotografii, w danym Tygodniu Konkursowym.

.................

Pozdrawiam (ROCHU 2X już było:smile:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...