Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Trochę damskiego carvingu


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

Świetna technika odnaleziona na jednym z filmików na vimeo... i to na jakich nartach :smile: na dodatek w damskim wydaniu....

No ta Pani jest dwukrotną olimpijką, więc technika nie dziwi.

Co do nart to może "Nordica" :biggrin:

Pozdrawiam

PS: u mnie jak zwykle zamiast filmu "Oooops.......try again":biggrin::wink:, ale przy cytowaniu widać link więc zobaczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: u mnie jak zwykle zamiast filmu "Oooops.......try again":biggrin::wink:, ale przy cytowaniu widać link więc zobaczyłem.
Z tym linkiem do filmu jest coś dziwnego, bo u mnie też był czarny ekran i tekst "Oooops.......try again", ale przy próbie zacytowania wiadomości film mi się normalnie wyświetlił!Żeby było ciekawiej, po zamieszczeniu tej wiadomości z cytatem na forum jej kod został zmieniony, a zamiast filmu z powrotem jest czarny ekran i napis "Ooops....".Wygląda na jakiś błąd w oprogramowaniu forum.

Ooooups-Vimeo.jpg

PS:Problem chyba jest związany z przeglądarką, gdyż filmik normalnie wyświetla mi się na Google Chrome, a nie ma go na Firefox oraz Internet Explorer.

Ooooups-Vimeo.jpg.7c947ddde7bc6db683f14939c39e2994.jpg

Edytowane przez Chris_M
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

To jest to. Jak dla mnie, nic wiecej nie potrzebuje od jazdy na nartach. Carving daje mi wszystko. Pani jedze mega.

Ciekawi mnie dlugosc nart.

Ale co to jest carving Artix?

Moim zdaniem na filmie jest normalna jazda na wysokim poziomie i tyle.

Pozdrowienia serdeczne

Moim zdaniem to jest po prostu normalna jazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ale co to jest carving Artix?

Moim zdaniem na filmie jest normalna jazda na wysokim poziomie i tyle.

Pozdrowienia serdeczne

Moim zdaniem to jest po prostu normalna jazd

Pani w filmie tlumaczyla a tu link

http://en.wikipedia.org/wiki/Carve_turn

Ja dziele jazde na Carving i styl klasyczny, ty tego nie robisz, wiec i z tad problem.

Pozdrawiam.

Edytowane przez artix
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale taki podział nie istnieje i STĄD problem.

Pozdrowienia

Zgadzam sie z Toba tylko w jednej kwestii. Krzaki w mojej pisowni. Tu mozesz mnie wiele nauczyc. Dwadziescia lat w Szwecji i brak anteny satelitarnej na balkonie

zrobily swoje. :biggrin:

A co do Carvingu, no coz, nie bedzie porozumienia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Kolego pokaż mi amatorkę która tak jeździ :). Przecież to Olimpijka :) jej nie wypada jeździć inaczej :).

Pozdrawiam

No co Ty, Magnus... Ona nie jedzie, Ona carvuje. :wink::biggrin:

Ciekawe jak sobie radzi w klasyku. :biggrin:

O na przykład takim:

Pozdrowienia

Cześć

A gdy plywamy na grzbiecie, lub kraulem, to plywamy tym samym stylem , z tym ze inna technika ? :biggrin:

Daruj wygłupy ale:

Tak jak w pływaniu - upewnił mnie syn - styl jest określeniem zawartym w przepisach i ściśle określonym przepisami. W narciarstwie zjazdowym nie mówimy o stylach tylko o technikach i nie zależy to od czyjegoś (na przykład mojego czy Twojego) widzi mi się tylko tak po prostu jest. Określenie styl klasyczny jest potoczne i nie określa nic konkretnego, nie można go zdefiniować. Lepiej więc mówić o technikach i brzmieć jak zorientowany narciarz niz operować carvingiem i klasyką jak kiepski sprzedawca w Decthlonie.

Pozdrowienia serdeczne

Edytowane przez Mitek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...