Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Chopok - zima w pełni!


Rekomendowane odpowiedzi

Możesz wyjaśnić co ma wspólnego "bycie prawdziwym narciarzem" z wykonywaną pracą zawodową ?

Obiecywałem sobie że nie będę wchodził w "dziwne polemiki" z nikim na tym forum ale Tobie wyjaśnię: dla mnie prawdziwy narciarz to ten z pasją który jeździ tak długo jak jeżdżą wyciągi lub jest śnieg pod nartą a OGRODNIK jeżdżącym na nartach to taki skrót myślowy i dla mnie to Ci narciarze którzy narty chowają do garażu jak tylko słoneczko mocniej przyświeci i zaczynają "grzebać" w ziemi na swoich przydomowych ogródkach... Jak widzisz nie ma to nic wspólnego z zawodem ogrodnika ani rolnika tylko to ich prawdziwa pasja ważniejsza od nart - dlatego takie sformułowanie. (moje prywatne :rolleyes::)

Ale każdy kocha to co lubi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiek

kup sprzęt do skiturów , to przedłużysz sobie sezon co najmniej o miesiąc :biggrin:

Wiesz jakoś mnie nie ciągnie. Za wygodny jestem :biggrin: każdy wiek ma swoje priorytety :wink: nie po to przesiadłem sie z orczyków na kanapy i koleje żeby teraz pod górę z buta cisnąć :wink:

PS. ale te nowe nartki mają zatyczki na foki a więc pierwszy krok jest :stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K2 Hellbent też jest rewelacyjna!Nawet na twardym jedzie się super,mimo szerokości. Chyba nigdy jej nie sprzedam! :proud:
Hello Johnny pobudka! Marboru właśnie o niej mówi!

CM169.jpg

a Iron Maiden to dygresja do tego z tą kosą... bo wypisz wymaluj EDI :biggrin: (maskotka zespołu) PozdrawiamPS. kocham Iron'ów i całego rocka

CM169.jpg.364f7257150ca276f93e6005eb1a35dc.jpg

Edytowane przez Gość
ps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecywałem sobie że nie będę wchodził w "dziwne polemiki" z nikim na tym forum ale Tobie wyjaśnię: dla mnie prawdziwy narciarz to ten z pasją który jeździ tak długo jak jeżdżą wyciągi lub jest śnieg pod nartą a OGRODNIK jeżdżącym na nartach to taki skrót myślowy i dla mnie to Ci narciarze którzy narty chowają do garażu jak tylko słoneczko mocniej przyświeci i zaczynają "grzebać" w ziemi na swoich przydomowych ogródkach... Jak widzisz nie ma to nic wspólnego z zawodem ogrodnika ani rolnika tylko to ich prawdziwa pasja ważniejsza od nart - dlatego takie sformułowanie. (moje prywatne :rolleyes::)

Ale każdy kocha to co lubi!

Chwała Bogu!!!

Bo,...

SB mnie namawiał na wyjazd do Gliwic.:wink:

...,mówi-pojedziemy i skopiemy Jaśkowi ogródek :tongue:

...,a ja mówię-i wyrwiemy chwasty :laughing:

I to wszystko fachowo.:cheerful: :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello Johnny pobudka! Marboru właśnie o niej mówi!

[ATTACH=CONFIG]22620[/ATTACH]

a Iron Maiden to dygresja do tego z tą kosą... bo wypisz wymaluj EDI :biggrin: (maskotka zespołu)

Pozdrawiam

PS. kocham Iron'ów i całego rocka

Wiesz,nie bardzo załapałem,bo myślałem,że o twoją nartę chodzi...

K2 ma w swojej ofercie nartę o nazwie Iron Maiden,ale jej wyglądu nie pamiętałem.

Oto ona:

K2-ironmaiden-skis.jpg

Chyba,że Mariusz wziął moją za tamtą... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa tak mi się przypomniało... jak by ktoś chciał na Chopka na święta majowe to kliknijcie poniżej co TMR wam proponuje!

[ATTACH=CONFIG]22629[/ATTACH]

Fajna nazwa załączonego pliku :)

W cytacie jest Załacznik z numerem alle po otwarciu/powiększeniu w Twoim poście jest ta prawdziwa w prawym dolnym rogu :)

Muszę przyznać, że też często takiej używam gdy na szybko coś robię :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vratnej nie obejmuje. To jest karnet ośrodków TMR-u, czyli Chopok i region Vysoke Tatry. Plus ewentualnie - Tatralandia

Teraz płacisz 49€, a na jesieni (do 31.10) dopłacasz resztę, czyli 150€. Ja tylko 110 :biggrin:

Jakbyś chciał kupić całosezonowy TMR-u w listopadzie, to płacisz coś ok. 330 ojro.

Edytowane przez leitner
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak się to ma do tego karnetu,co pisał Jasiek :rolleyes::

SuperSkipas to nie jedna górka! tylko 9 ośrodków!!! (nie orientujesz się to nie wprowadzaj innych w błąd!) Chopok, Tatrzańska Łomnica, Strbskie Pleso, Vratna, Wielka Racza, Dolovale, Malino Brdo i jeszcze kilka aaa np. Czeski Spindlerovy Mlyn i jeszcze kilka... jak to nie jest wolność narciarska to sory ale... JEST DEMOKRACJA!

PS. a na Kasprowym to widzę że szalejesz raz na 40 lat! lubię takie opinię... nie jeździłem! ale widziałem!... ludzie mówią że... dajcie spokój i piszcie jak wiecie o czym piszecie!

a za życzenia dzięki jutro wyjeżdżam a TY?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slovakia Super Skipass to , tak jak napisał Jasiek, karnet obejmujący największe ośrodki słowackie i czeski Spindlerov.

Sprytny karnet obejmuje tylko Chopok, Tatrzańską Łomnicę, Śtrbské Pleso i Starý Smokovec. Jest też trochę tańszy od Super Skipassu. Zaraz poszukam ile...

Edit: Super Skipass kosztuje 390€, a TMR-owy 330€

Edytowane przez leitner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wie czy gopass działa też w lato?

Gopass tak ale nie karnet.

A co do tego karnetu to działa tylko: albo na narty albo na tatralandię! czyli nie możesz iść rano na narty a po południu na baseny i nie ma nic wspólnego z SUPER SKIPASSem. Superskipassa teraz nie możesz kupić dopiero przed sezonem.

Pozdrawiam

PS. na Gopassie latem im więcej razy korzystasz z kolei tym większe zniżki dostajesz na kolejne wjazdy.

Edytowane przez Gość
PS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupcie se chłopaki parę akcji TMR...skipass będzie w pakiecie...

Nooo niby tak... myślałem nawet o tym kilka razy ale --> żeby mieć całosezonówkę trzeba kupić min. 130 akcji (obecnie po 21,5 jurków czyli obecnie około 90PLN) co daje zamrożenie około 115 tysięcy... i tu zawszę kończy się moje rozważanie tego tematu... :biggrin: ale jakbym miał wolne środki to kto wie :rolleyes::

PS. ale pewnie wymyślił bym coś ciekawego i już bym ich nie miał :biggrin: :stupid:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo niby tak... myślałem nawet o tym kilka razy ale --> żeby mieć całosezonówkę trzeba kupić min. 130 akcji (obecnie po 21,5 jurków czyli obecnie około 90PLN) co daje zamrożenie około 115 tysięcy... i tu zawszę kończy się moje rozważanie tego tematu... :biggrin: ale jakbym miał wolne środki to kto wie :rolleyes::

PS. ale pewnie wymyślił bym coś ciekawego i już bym ich nie miał :biggrin: :stupid:

Pozdrawiam.

Małe sprostowanie kwoty - nie 115 tys, a 11,5 tys. Taka mała różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...