Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Matterhorn - WZF?


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

Niebawem, bo w marcu, planuję, że będę tam, pod tą Górą - Matterhornem jeździł na nartkach :happy: Ktoś jest chętny dołączyć do wyjazdu do Doliny Aosty?

Oczywiście . Jestem tam już 09.01.16:angel: i będę jeżdził w S.N.:Breuil-Cervinia, Pila,Courmayeur, Monte rosa i La thuile. Jadę tam po raz trzeci z tym ,że w Monte Rosa nie jeżdziłem bo tej S.N.program imprezy w poprzednich razach nie obejmował.Zapraszam wszystkich Forumowiczów w tym terminie.:cheerful::applause:

Edytowane przez janek57
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście . Jestem tam już 09.01.16:angel: i będę jeżdził w S.N.:Breuil-Cervinia, Pila,Courmayeur, Monte rosa i La thuile. Jadę tam po raz trzeci z tym ,że w Monte Rosa nie jeżdziłem bo tej S.N.program imprezy w poprzednich razach nie obejmował.Zapraszam wszystkich Forumowiczów w tym terminie.:cheerful::applause:

Janku, szkoda że się terminami nie zgraliśmy :frown:: Miło by było poznać :happy:

Ale co się odwlecze, to nie uciecze.

Może się uda gdzieś w Polsce się spotkać - byle by zima nam dopisała.

Byłem jeździłem,polecam Mariusz :smile:,choć do marca jeszcze troszkę czasu jest :rolleyes::

Marcin z Tobą, mam nadzieję też w tym roku jakoś się uda spotkać :happy:

Edytowane przez marboru
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janku, szkoda że się terminami nie zgraliśmy :frown:: Miło by było poznać :happy:

Taki żarcik z mojej strony z tym spotkaniem pod Matterhornem:rolleyes:: To byłoby zbyt piękne.W marcu to ja już mało na nartach. Może spotkamy się przypadkiem na stoku w Wiśle, Ustroniu czy Szczyrku bo tylko w tych miejscowościachch ze względu na brak samochodu jeżdzę.Dobrego sezonu i mrożniejszej oraz bardziej śnieżnej pogody niż to przewidują prognozy Nam Wszystkim życzę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz,myślę,że się wybiorę... :wink:

Wiesz jak to u mnie jest,ale na marzec raczej dam rady się przygotować. :)

Maciek z wyjazdu styczniowego się jakoś wymigałeś...tego marcowego nie wyobrażam sobie bez Ciebie. Ekipa styczniowa będzie mocna... prawdopodobnie 14 osób - aż się boję, czy towarzystwo ogarnę :cool::

Aosta pewnie wyjdzie kameralna - w sumie, to trochę daleko...ale uważam, że warto!

Taki żarcik z mojej strony z tym spotkaniem pod Matterhornem:rolleyes:: To byłoby zbyt piękne.W marcu to ja już mało na nartach. Może spotkamy się przypadkiem na stoku w Wiśle, Ustroniu czy Szczyrku bo tylko w tych miejscowościachch ze względu na brak samochodu jeżdzę.Dobrego sezonu i mrożniejszej oraz bardziej śnieżnej pogody niż to przewidują prognozy Nam Wszystkim życzę.

W planach z kilkoma osobami mamy spotkanie w szerszym gronie zarówno w Szczyrku, ale również na Pilsku - będzie pisane na forum o tym.

Pewnie zakończenie sezonu, w kwietniu lub maju będzie tradycyjnie na Kasprowym - spójrz na filmik, który zamieściłem w tym wątku ze spotkania z zeszłego roku - było super!

Także liczę, że się jakoś uda :happy:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie! wyjazd jak zwykle w tamtym kierunku budżetowy??? :biggrin:

Już się rozglądam Michale.

Mam nadzieję, że się tą Aostę ogarnie w rozsądnych pieniądzach.

Trochę daleko...ale pod koniec marca???...może się z samolotem coś trafi taniego. Oby.

16 Styczeń prawdopodobnie Skicircus - chętny?

Edytowane przez marboru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście . Jestem tam już 09.01.16:angel: i będę jeżdził w S.N.:Breuil-Cervinia, Pila,Courmayeur, Monte rosa i La thuile. Jadę tam po raz trzeci z tym ,że w Monte Rosa nie jeżdziłem bo tej S.N.program imprezy w poprzednich razach nie obejmował.Zapraszam wszystkich Forumowiczów w tym terminie.:cheerful::applause:

No to jak trafisz na pogodę na Monte rosie to będziesz zachwycony, jeżeli moje testy kolana w Szczyrku pokażą że dalej jestem narciarzem a nie inwalidą to pewnie również dolina Aosty będzie w tegorocznym programie po raz trzeci

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebawem, bo w marcu, planuję, że będę tam, pod tą Górą - Matterhornem jeździł na nartkach :happy:

Niebawem, bo za 2 tygodnie, powinienem już być na kwaterce pod samą ścianą Cerv...yyy... Matterhornu :smile: Ale czy sobie dobrze pojeżdżę, to nie wiem, bo Włosi wyjątkowo oszczędzają na naśnieżaniu :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...