Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dlaczego moje konto ma ograniczone prawa?!?!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dzisiaj jakimś cudem mój komputer wylogował mnie ze Skionline i musiałem na nowo się zalogować. Ale przez chwilę forum przeglądałem jako niezalogowany i bardzo mnie zdziwił fakt, że będąc zalogowanym użytkownikiem nie widzę wszystkich działów/tematów. Czyżby jakaś cenzura już wchodziła do internetu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby jakaś cenzura już wchodziła do internetu?

Łukasz, proponuję sprawdzić definicję słowa "Cenzura".

Ale przez chwilę forum przeglądałem jako niezalogowany i bardzo mnie zdziwił fakt, że będąc zalogowanym użytkownikiem nie widzę wszystkich działów/tematów.

Napisz, których działów nie widziałeś, to spradzę w czym jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, proponuję sprawdzić definicję słowa "Cenzura".

Napisz, których działów nie widziałeś, to spradzę w czym jest problem.

Dział Marka Żurawieckiego (Tuning sprzętu) z poziomu mojego użytkownika jest niewidoczny i nie mam prawa tam się wypowiadać. Aby móc zobaczyć jakąkolwiek treść muszę się wylogować.

p.s.

Cenzura (łac. censere ’osądzać’) – kontrola publicznego przekazywania informacji, ograniczająca wolność publicznego wyrażania myśli i przekonań.*

Zablokowana możliwość wypowiedzi na forum bez podania przyczyny w przypadku gdy użytkownik nie złamał punktu regulaminu chyba jest cenzurą (?).

*źródło: Wikipedia.

Edytowane przez Lukaszo86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minęły 72h od mojego zapytania (kulturalnego zresztą) i całkowity brak odpowiedzi ze strony administracji forum. Na forum narciarskim skionline.pl panuje wolność słowa ale tylko w jedną stronę: w stronę racji administracji, czyli kto wyłoży większe pieniądze (lub w ogóle je wyłoży) może robić co zechce, reszta użytkowników ma tylko przytakiwać i służebnie łykać niekiedy bzdury, które są wypisywane na tym forum.

Nikogo nie obrażam tym postem, stwierdzam tylko fakt, więc nie łamię regulaminu i nie powinienem ani zostać ukarany jakimkolwiek banem ani tymbardziej moje posty nie powinny być skasowane.

pozdrawiam szanowną administrację forum i decydentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minęły 72h od mojego zapytania (kulturalnego zresztą) i całkowity brak odpowiedzi ze strony administracji forum. Na forum narciarskim skionline.pl panuje wolność słowa ale tylko w jedną stronę: w stronę racji administracji, czyli kto wyłoży większe pieniądze (lub w ogóle je wyłoży) może robić co zechce, reszta użytkowników ma tylko przytakiwać i służebnie łykać niekiedy bzdury, które są wypisywane na tym forum.

Nikogo nie obrażam tym postem, stwierdzam tylko fakt, więc nie łamię regulaminu i nie powinienem ani zostać ukarany jakimkolwiek banem ani tymbardziej moje posty nie powinny być skasowane.

pozdrawiam szanowną administrację forum i decydentów.

:eek: :eek: :eek:

Jestem na tym forum,...nawet nie pamiętam od kiedy.Wiem,że można to wyczytać ale ja nigdy tych i innych danych statystycznych nie obserwuję ani nie śledzę.

Jeszcze ani złotówki,centa,dolara czy też złamanego feniga lub funta kłaków nikt ode mnie nie żądał.:stupid:

Robię co zechcę ( w ramach regulaminu).

"Służebnie łykam bzdury....,jakie można wyczytać na każdym forum.Jedni piszą mądrze i rzeczowo a inni lubią popuścić wodze fantazji.

Nikt mnie ani tobie nie każe tego robić.Chcesz to jesteś tu,a jak cię coś nadmiernie irytuje to wystarczy odpuścić choćby na jakiś czas.Potem okazuje się,że kwestia która nas irytowała jest zupełnie nie istotną sprawą.:rolleyes::

Pozdrawiam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:eek: :eek: :eek:

Jestem na tym forum,...nawet nie pamiętam od kiedy.Wiem,że można to wyczytać ale ja nigdy tych i innych danych statystycznych nie obserwuję ani nie śledzę.

Jeszcze ani złotówki,centa,dolara czy też złamanego feniga lub funta kłaków nikt ode mnie nie żądał.:stupid:

Robię co zechcę ( w ramach regulaminu).

"Służebnie łykam bzdury....,jakie można wyczytać na każdym forum.Jedni piszą mądrze i rzeczowo a inni lubią popuścić wodze fantazji.

Nikt mnie ani tobie nie każe tego robić.Chcesz to jesteś tu,a jak cię coś nadmiernie irytuje to wystarczy odpuścić choćby na jakiś czas.Potem okazuje się,że kwestia która nas irytowała jest zupełnie nie istotną sprawą.:rolleyes::

Pozdrawiam.

To napisz proszę do administracji forum, że prosisz o zablokowanie połowy treści tematów, które czytasz z działów które na ogół przeglądasz. Ciekawe jak się poczujesz gdy inni mają pełny dostęp a Ty nie. Prosiłem kulturalnie o wyjaśnienie tej sprawy, niestety spotkałem się z ignorancją ze strony osób odpowiedzialnych. Nie uderzam w użytkowników a bezpośrednio w administrację i jeśli nie jesteś w stanie zrozumieć tekstu pisanego to proszę nie komentuj i nie udzielaj się w tematach Ciebie nie dotyczących. Post #1 był skierowany bezpośrednio do moderatorów, którzy zwykli wiadomości PW wyrzucać do kosza z automatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och straszne rzeczy, napewno Antoni w tym maczal palce. W dobie internetu admin powinien byc dostepny 26h, 8 dni w tygodniu.

Soryy troche zrozumienia 3 dni to nie koniec swiata.

Edycja: z tego co widze admin cos jednak zrobil, widze ankiete dot. ww. tematu. Tym bardziej dajcie chwile, zamiast hejtowac.

Edytowane przez przemo_narciarz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uderzam w użytkowników a bezpośrednio w administrację i jeśli nie jesteś w stanie zrozumieć tekstu pisanego to proszę nie komentuj i nie udzielaj się w tematach Ciebie nie dotyczących. Post #1 był skierowany bezpośrednio do moderatorów, którzy zwykli wiadomości PW wyrzucać do kosza z automatu.

Uważam,że na forum wszystkie tematy mnie również dotyczą i mam prawo je komentować i udzielać się w dowolnym.

I z pewnością twoja prośba nie będzie spełniona. Z prostej przyczyny! Jest najzwyczajniej niegrzeczna! :stupid:

Pewne tematy mogą mnie nie interesować i wówczas raczej się nie wypowiadam.Bywa tak nader często.

Co do ignorancji.:rolleyes::

Może najzwyczajniej coś nie działa jak należy lub coś komuś umknęło??? :angel: I nie ma w tym żadnej złośliwości.:proud:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och straszne rzeczy, napewno Antoni w tym maczal palce. W dobie internetu admin powinien byc dostepny 26h, 8 dni w tygodniu.

Soryy troche zrozumienia 3 dni to nie koniec swiata.

Edycja: z tego co widze admin cos jednak zrobil, widze ankiete dot. ww. tematu. Tym bardziej dajcie chwile, zamiast hejtowac.

Ankieta jest zrobiona przeze mnie a nie przez admina, więc nic nie zostało zrobione. Zadaniem moderatorów i administracji jest monitorowanie tego co się dzieje na forum, może nie przez 24/7 ale przynajmniej codziennie nowe posty powinny zostać przeglądnięte. Założę się, że gdyby w temacie pojawiły się obraźliwe słowa lub czyny łamiące regulamin forum to interwencja byłaby natychmiastowa. A w moim przypadku adminowi nie chce się 2 zdań napisać lub zrobić dwóch klików odblokowujących dział.

Uważam,że na forum wszystkie tematy mnie również dotyczą i mam prawo je komentować i udzielać się w dowolnym.

I z pewnością twoja prośba nie będzie spełniona. Z prostej przyczyny! Jest najzwyczajniej niegrzeczna! :stupid:

Pewne tematy mogą mnie nie interesować i wówczas raczej się nie wypowiadam.Bywa tak nader często.

Co do ignorancji.:rolleyes::

Może najzwyczajniej coś nie działa jak należy lub coś komuś umknęło??? :angel: I nie ma w tym żadnej złośliwości.:proud:

Blokada na ten dział została nałożona celowo przez administratora rok temu i do dzisiaj nie została zdjęta. Powód? Wytknąłem bzdury mówione w filmie przez bohatera filmu szkoleniowego dla skionline, co nie spodobało się administracji.

Nawołując do Twojego pierwszego zdania, także mam prawo komentować tematy i tą możliwość mi odebrano.

Edytowane przez Lukaszo86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie powinieneś skierować do admina. Zakładanie tematu na który znasz odpowiedź jest niepotrzebne. Nie pochwalam ani nie potępiam "co i dlaczego" ale rozmowa na forum z adminem to zły kierunek.

PS

Chyba nie chciałeś zrobić takiego protest typu mini "KOD" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie powinieneś skierować do admina. Zakładanie tematu na który znasz odpowiedź jest niepotrzebne. Nie pochwalam ani nie potępiam "co i dlaczego" ale rozmowa na forum z adminem to zły kierunek.

PS

Chyba nie chciałeś zrobić takiego protest typu mini "KOD" :)

Wiem, że zły kierunek zwłaszcza, że kolejny raz narażam się zapewne administracji, ale z drugiej strony prośby do administracji za pośrednictwem wiadomości prywatnych idą w przepaść i pozostają bez odpowiedzi.

I żadnych "KOD'ów" nie robiłem, nie planowałem i nie planuję ;-) Po prostu, wyraziłem swoje zdanie na temat w którym siedzę od kilku lat i nie tylko wg mnie ale także wg innych użytkowników był kontrowersyjny, a argumenty przedstawione w filmie szkoleniowym mijały się z praktyką i rzeczywistością. Oczywiście w wypowiedzi nikogo nie obrażałem a tylko powiedziałem swoje zdanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz86, nie wiem dlaczego jesteś taki zaskoczony, że nie masz dostępu do tej części forum, skoro nawet użytkownicy to pamiętają.

Zdecydowałem (w 2014 roku), że nie będziesz miał dostępu i po 2 latach nie będę wracał ponownie do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz86, nie wiem dlaczego jesteś taki zaskoczony, że nie masz dostępu do tej części forum, skoro nawet użytkownicy to pamiętają.

Zdecydowałem (w 2014 roku), że nie będziesz miał dostępu i po 2 latach nie będę wracał ponownie do tematu.

Co pamiętają użytkownicy? Czy złamałem jakiś punkt regulaminu, że zablokowano mi dostęp?

Technicznie: mogę się wylogować z forum, wejść w zablokowany dział i skopiować z niego treść i potem wkleić w post jako zalogowany, więc takie działanie ze strony administracji jest śmieszne. Proszę bardzo, możesz mi nie odblokowywać tego działu ale przynajmniej poinformuj mnie o konkretnym powodzie tego działania. Argument, że wcinałem się w rozmowę lub nie bo nie to bardzo naciągany argument i liczę, że podasz jakiś konkret.

p.s. Takie działanie to dzielenie użytkowników forum na lepszych i gorszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zadaniem, gdybyś przeprowadził męską rozmowę za pomocą PW z adminem sprawa byłaby rozwiązana. Przecież zdarzają się różnice w zdaniach ale jesteśmy dorośli i potrafimy pewne sprawy załatwić.

Bardzo chętnie. Wiadomość do admina została wysłana i czekam na odpowiedź. Jeśli nawiąże kontakt, dojdziemy do consensusu, ale na chwilę obecną posty #2 i #15 to jedyna forma odpowiedzi jaką dostałem (wliczając także PW).

BTW jestem moderatorem na forum fanów jednej z marek samochodowych i wspólnie z innymi moderatorami, nie wyobrażamy sobie tego typu działań jak olewanie użytkowników (czyt. pozostawianie pytań bez odpowiedzi) czy też ograniczanie im praw dostępu do działów forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie. Wiadomość do admina została wysłana i czekam na odpowiedź. Jeśli nawiąże kontakt, dojdziemy do consensusu, ale na chwilę obecną posty #2 i #15 to jedyna forma odpowiedzi jaką dostałem (wliczając także PW).

BTW jestem moderatorem na forum fanów jednej z marek samochodowych i wspólnie z innymi moderatorami, nie wyobrażamy sobie tego typu działań jak olewanie użytkowników (czyt. pozostawianie pytań bez odpowiedzi) czy też ograniczanie im praw dostępu do działów forum.

Napiszę jeszcze raz:

Zdecydowałem (w 2014 roku), że nie będziesz miał dostępu i po 2 latach nie będę wracał ponownie do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...