Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Słowacja skipass cenniki sezon 2016/17


surfing

Rekomendowane odpowiedzi

Od 01.04.2016 do 30.04.2016r. można kupować Sprytny Karnet( Šikovná sezónka)

który obowiązuje w ośrodkach narciarskich

Tatry Wysokie:

-Tatrzańska Łomnica

-Stary Smokowiec

-Szczyrbskie Pleso

Tatry Niskie:

-Chopok

Płacimy 49 euro i można jeździć na nartach cały kwiecień 2016r.,

a w październiku 2016r. decydujemy czy kupujemy skipass karnet całosezonowy 2016/17 za 150 euro.

Baseny (narty i park wodny w ten sam dzień):

Tatralandia w zakresie całodziennego biletu wstępu typu „Tropical Packet“

Besenowa w zakresie całodziennego biletu wstępu typu „SEA&FUN Packet

-Po zakupieniu skipassu (za 49 euro)w kwietniu zyskujemy możliwość zakupu wstępu na baseny płatne dodatkowo 49 euro,

wiosenny aquapass ważny do 31.05.2016r.

Wiosenny karnet na baseny (za 49euro) ważny jest do końca maja 2016r.

natomiast jesienią dopłacamy tylko 20 euro i mamy aquapass na cały sezon 2016/17.

Reasumując powyższe,w kwietniu musimy wydać 98 euro

aby jesienią zyskać możliwość zakupu karnetu skiaqua na sezon 2016/17r. za 170 euro (150 narty+20 baseny)

karnet który zapewnia nam jazdę na nartach i wstęp na baseny (narty i basen w ten sam dzień) od grudnia 2016 do końca kwietnia 2017r.

Dla dzieci i seniorów są zniżki.

Hitem nowej sezonówki może stać się możliwość korzystania w tym samym dniu również z basenów (w przypadku wykupienia takiej opcji). Dostajemy "darmowy" plan awaryjny w przypadku załamania pogody w ciągu dnia. .

12933142_1176554775696733_1824958589669372820_n.jpg?oh=2cd1464659601b35f6d3e752aaf24f6b&oe=577D8341

c0c40a1fe06da2500bdec3f131ba5920.jpg

Gopass sezon 2016/17 , Chopok Tatry Słowacja karnet na sezon 2016/17 , Słowacja karnet narciarski , Słowacja karnet całosezonowy z basenami , przedpłata na karnet całosezonowy , sprytny karnet 2017 skipass Chopok 2017

Edytowane przez surfing
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak dokładnie to o co chodzi? po co kolejny wątek? to już było kilka razy...

...a że baseny można kupić na cały sezon to już piszę od kilku lat :rolleyes:: w tym roku bez przedpłaty były po 79 jurków od 24 grudnia do 29 marca :biggrin:

PS. sory surfing masz rację! szacun i zwracam honor! to je novinka! i za baseny jest dużo taniej bo teraz płacisz 49 a normalnie 79! a potem dopłata 20 a normalnie 89!

Dzieki za info!!! już kupiłem :biggrin: dzięki tobie zaoszczędziłem 100 jurków! lecę flaszkę :wink:

Edytowane przez Gość
PS. SORY!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pytanie dla znawców z zeszłego roku lub bardziej obeznanych w temacie. Rozumiem że teraz (do końca kwietnia) trzeba zapłacić 49 E za osobę a na jesieni dopłacić pozostałe 150 E osoba dorosła, 90 dzieci 110 młodzież/seniorzy. Do basenów trzeba dopłacić 20 E w kwietniu, czy 49 E za narty + 49 za baseny i 20 E jesienią. Pytam bo na stronie Gopass'a jest kilka dziwnych opcji wyboru z których niewiele wynika, albo mamy mnogość interpretacji. I drugie pytanie, czy karnet na cały sezon ma jakieś terminy które nie jest respektowany: Sylwester, Święta Bożego Narodzenia czy jeszcze coś innego. Próbowałem się przedrzeć przez ofertę handlową na pdf, ale poległem na słowackim.

pozdrawiam

R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I drugie pytanie, czy karnet na cały sezon ma jakieś terminy które nie jest respektowany: Sylwester, Święta Bożego Narodzenia czy jeszcze coś innego. Próbowałem się przedrzeć przez ofertę handlową na pdf, ale poległem na słowackim.

pozdrawiam

R.

Cześć

Nie ma takich terminów. Karnet działa od początku sezonu (najprawdopodobniej pierwszy weekend grudnia) do końca sezonu (koniec kwietnia, czasami początek maja).

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki

też mi sie tak wydawało że ma dodatkowych opłat na Świeta itd. A co z opłata karnetową na stoki i baseny ? ile będzie kosztował karnet dla osoby dorosłej , a ile dla np 10 let. dziecka. 200E (stoki) + 20E (basen) a dla dziecka 139E (49E + 90E) + 20E ??? czy jeszcze inaczej to się liczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Nie ma takich terminów. Karnet działa od początku sezonu (najprawdopodobniej pierwszy weekend grudnia) do końca sezonu (koniec kwietnia, czasami początek maja)...

Leitner miałeś kiedyś całosezonowy? kiedy działał na początku maja? :stupid: znów wprowadzasz ludzi w błąd!!! ja jeżdżę od 8 lat na całosezonówkach i NIGDY to się nie zdarzyło!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...też mi sie tak wydawało że ma dodatkowych opłat na Świeta itd. A co z opłata karnetową na stoki i baseny ? ile będzie kosztował karnet dla osoby dorosłej , a ile dla np 10 let. dziecka. 200E (stoki) + 20E (basen) a dla dziecka 139E (49E + 90E) + 20E ??? czy jeszcze inaczej to się liczy ?

Oczywiście karnet działa zarówno na stoki jak i baseny tak jak podaje jego ważność. (nie wiem jak będzie ważny aquapass bo w tym roku kończył się zaraz po świętach wielkanocnych) Święta, Sylwestry, ferie itd. ale...! Sylwester masz do godziny 18 (bodajże dokładnie nie pamiętam) sama impreza sylwestrowa jest płatna dodatkowo. Ale warto! zarombista zabawa, fajne występy grup tanecznych, fajna muza na żywo a jak chcesz potańczyć to wskakujesz do basenu :biggrin: Sylwester inaczej! dodatkowo w tym roku fajny pokaz sztucznych ogni na Beszanovej.

I jeszcze jedno! jeżeli kupujesz sam aquapass płacisz 89 jurków ale np. sauny masz za 4 a na tym przedpłaconym za 9 :eek:. Przekonałem się na własnej skórze a raczej portfelu. Ale spoko cena tak i tak warta przemyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu pytałem się w infocentrum czy przedpłata 49€ będzie obejmować początek maja. Napisali, że TAK. Dodali że sprytny karnet w sezonówce też tak działa. Niestety nie zachowałem tego maila, więc Ci screena nie wyślę.

:applause: to się nazywa podejście do narciarstwa :biggrin:

Pisałem... Czytałem... człowieku ja tam jeżdżę co tydzień... i co rok! i nigdy tak nie było!

Mam nadzieje że w tym roku przemyślą bo 1 maj to niedziela! i ja tam będę :eek: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku miałam przedpłatę sezonową na Gopass (Smart), na tej samej zasadzie jak teraz. Ostatni raz jeździłam na niej na Łomnicy 4 maja. Jako końcowy był podany jakiś wcześniejszy termin, ale jednak działała do końca sezonu.

Edytowane przez Maria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jasiek :)

czyli problem Świąt mamy rozwiązany, a co teraz kwestia finansowa: przepraszam ża ciągłe pytania o to samo ale lubię łopatologicznie czarno na białym zamiast dużych oczu przy kolejnej dopłacie to tego czy owego. Reasumując żeby mieć wszytsko w cenie sprytnego gopassa do końca kwietnia trzeba wydać 49 za stoki i 49 za baseny a jesienią dopłacić 150 + 20, TAK? A dzieci mają zniżkę 90za miast 150 na stoki.

p.s. od 2 lat spędzamy Sylwka na stoku i zawsze jest czadowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 3 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...