Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dobór nart dla średniozaawansowanej kobiety


Reachel

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, Reachel napisał:

No tak teraz ceny są atrakcyjne, pytanie czy wzrosną czy będą spadać dalej :)

Generalnie jak chcesz zaoszczędzić, to kupuj przed sezonem (im wcześniej tym lepiej) lub po. W grudniu ceny będą najwyższe. Oczywiście jak masz szczęście, albo pecha to ta zasada nie musi zadziałać. 

Pozdrawiam serdecznie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reachel napisał:

Ok narty wybrane - Fisher Trinity :), dziękuje Wam wszystkim z pomoc, waham się jeszcze co do długości bo idealne dla mnie byłyby 152-153 a takich nie ma boję się że 155cm będą za długie, ale może się odważę. No i czy nie będą dla mnie za trudne, polecane są dla poziomu umiejętności od 6 a mi jednak jeszcze trochę brakuje do tego. 

Teraz pytanie czy kupować już teraz czy się wstrzymać do końca roku? Kiedy ceny są lepsze?

Cześć

Powiem tak...

- jeździłaś na Nordice 152 i nie było bardzo fajnie. To wprawdzie narta raczej  dla początkujących ale...

- Trinity ma Tip Rocker więc długość czynna narty przy zapoczątkowaniu jest relatywnie mniejsza

Kup 155cm i szlifuj technikę a będziesz bardzo zadowolona.

Pozdrowienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, marionen napisał:

Generalnie jak chcesz zaoszczędzić, to kupuj przed sezonem (im wcześniej tym lepiej) lub po. W grudniu ceny będą najwyższe. Oczywiście jak masz szczęście, albo pecha to ta zasada nie musi zadziałać. 

Pozdrawiam serdecznie.

W grudniu czy na początku stycznia nie zawsze wybrany model nart jest dostępny w sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.10.2017 o 09:22, marcinn napisał:

Od dłuższego czasu obserwuje Jeeb że  Ty chyba masz płacone od siania fermentu na forum,zawsze pojawiasz się w momencie jak nic się nie dzieje....dziwne

Przykro mi i przepraszam że odniosłeś takie wrażenie, wg. mnie takie doradzanie na sucho to tak jak diagnoza lekarska bez zbadania pacjenta i nie ma znaczenia czy robi to sprzedawca w sklepie czy ekspert w internecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy jednak mają  taki komfort i możliwości na testy na śniegu :) szukałam w Livigno w wypożyczalniach nart które mnie interesują i nie maja takich, poza tym wypożyczenie dobrych nart na tydzień to 100-130 euro więc całkiem sporo jak dla mnie przynajmniej, kupno nowych to powiedzmy 2-3 razy tyle więc jednak wolałabym mieć od razu swoje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Reachel napisał:

Nie wszyscy jednak mają  taki komfort i możliwości na testy na śniegu :) szukałam w Livigno w wypożyczalniach nart które mnie interesują i nie maja takich, poza tym wypożyczenie dobrych nart na tydzień to 100-130 euro więc całkiem sporo jak dla mnie przynajmniej, kupno nowych to powiedzmy 2-3 razy tyle więc jednak wolałabym mieć od razu swoje. 

Nie wiem dokąd jedziesz ale przykładowo w Francji można się w sklepie dogadać na wypożyczenie różnych nart a na koniec jeśli jedne z nich kupisz to od ceny odliczają koszt wypożyczenia.

Jeśli koniecznie chcesz przed wyjazdem to ciekawą ofertę ma ten sklep (wysyłka nart do Polski bez dodatkowych opłat)

https://www.sport-bittl.com/en/skiing--women-skis/?sort=5

Przy okazji zapytam kiedy i dokąd jedziesz bo gdzieś czytałem że jeździsz z dziećmi a poszukuję narciarskiej koleżanki dla 7 letniej dziewczynki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę, chcemy jechać do Livigno 13.01.. Co do dzieci to ja mam 7 letniego ale kolegę ;). My jedziemy do Livigno głównie ze względu na dzieci i polskojęzyczną szkółkę niestety we Francji nic takiego nie udało mi się znaleźć. Starszy synek uczył się w szkółce francuskiej, ale młodszy niestety nie chce zostać w szkółce jak nic nie rozumie.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.10.2017 o 12:55, Reachel napisał:

Sprawdzałeś ten sklep może? Jest godny zaufania?

Kupiłem tam 6 par nart i nigdy nie było problemu.

 

10 godzin temu, WojtekM napisał:

Ale aktualnie ceny są tam takie sobie. Nic szczególnego.

Możesz polecić coś lepszego ?

Właśnie poszukuję dobrych nart trasowych dla średniozaawansowanego mężczyzny bez ambicji  sportowych,

cena max 1500 PLN

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam przymierzam się do Progressorów F18. Dla modelu 2017 zmieścisz się w budżecie:

http://snowsport.pl/narty_fischer_progressor_f18___800_rocker_plus_wiazania_rs11_powerrail_2017-p8877.html

http://halatenisowa.pl/sklep/fischer-progressor-f18-2017/

http://trojansport.pl/narty-fischer-progressor-f18-2017-rs11.html

W końcu wszyscy jeżdżą na Progressorach. Nie mogą się więc mylić, no nie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, Head Joy pokrywają prawie wszystkie moje wymogi poza jednym - drewniany rdzeń :(. Teraz mam narty z kompozytowym rdzeniem i uważam że jest to ich największy minus. Jeździłam na nartach z drewnianym rdzeniem i wydawały mi się dużo bardziej stabilne, mi nie zależy aż tak bardzo na lekkich nartach, nigdy nie miałam problemy z bolącymi nogami, a jeżdżę cały dzień. Dlatego właśnie podchodzę z rezerwą do kolekcji Joy, ale oczywiście mogę nie mieć racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mitek napisał:

Cześć

Nic nie sądzę. Widzę, ze jednak nic nie wniosłem do tematu więc...

Pozdrawiam

Hej, no co Ty nie będziesz się chyba obrażał na to że jeszcze się zastanawiam nad wyborem ;)? Bardzo dużo wniosłeś i bardzo dziękuję, ja naprawdę boję się że przeceniasz trochę moje możliwości :( i że proponowane narty będą za trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reachel napisał:

Zgadza się, Head Joy pokrywają prawie wszystkie moje wymogi poza jednym - drewniany rdzeń :(. Teraz mam narty z kompozytowym rdzeniem i uważam że jest to ich największy minus. Jeździłam na nartach z drewnianym rdzeniem i wydawały mi się dużo bardziej stabilne, mi nie zależy aż tak bardzo na lekkich nartach, nigdy nie miałam problemy z bolącymi nogami, a jeżdżę cały dzień. Dlatego właśnie podchodzę z rezerwą do kolekcji Joy, ale oczywiście mogę nie mieć racji.

Rdzeń to tylko jeden z elementów składających się na konstrukcję narty, a co się z tym wiąże - na jej precyzję i zwrotność. Ja się przesiadłam z nart z rdzeniem drewnianym, które były dla mnie za miękkie i za mało dynamiczne, na Super Joy z rdzeniem kompozytowym, z których jestem bardzo zadowolona. Nie jestem technologiem, ale Head jest raczej dość innowacyjny jeśli chodzi o zastosowane materiały, a kompozyt kompozytowi nie równy.

Edytowane przez tanova
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...