Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

W Val di Sole lampa!


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

A tak zupełnie z ciekawości to jak z tego Val di Sole wracasz? Samolotem? Bo jeżeli nie, to chyba cieżko Ci będzie ta straszna Austrie ominąć...
P.S. Kompletnie Cię nie znam, ale trudno mi sie oprzeć wrażeniu, ze z naprawdę sympatycznego wątku, który zreszta sam założyłeś i który miło sie czytało (i chwała Ci za to), udało Ci sie w krótkim czasie zrobić wątek, którego czytać sie nie da... szkoda...

Wracam zupelnie spokojnie i bez jakichkolwiek problemow. To nie zaczalem ten Off top ..., najwyrazniej mamy tu Na forum marketing szeptany, ktory promuje autriackie kurorty ;), bo niby skad ten hejt obrona Austriakow?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Sariensis napisał:


Wracam zupelnie spokojnie i bez jakichkolwiek problemow. To nie zaczalem ten Off top ..., najwyrazniej mamy tu Na forum marketing szeptany, ktory promuje autriackie kurorty ;), bo niby skad ten hejt obrona Austriakow?

To nie marketing szeptany, ale zdystansowanie się od krzywdzących uprzedzeń i stereotypów, które wyrażasz na podstawie subiektywnych odczuć. :(

Tak czy owak - dobrej podróży!

Edytowane przez tanova
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sariensis napisał:


Wracam zupelnie spokojnie i bez jakichkolwiek problemow. To nie zaczalem ten Off top ..., najwyrazniej mamy tu Na forum marketing szeptany, ktory promuje autriackie kurorty ;), bo niby skad ten hejt obrona Austriakow?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Brak odpowiedzi, czyli przyjmuje ze wracasz przez Austrie. Cieszę sie jednak, ze spokojnie.

Jedyny hejt tutaj, to Twoja wypowiedz w stosunku do Austriaków i Niemców...

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie marketing szeptany, ale zdystansowanie się od krzywdzących uprzedzeń i stereotypów, które wyrażasz na podstawie incydentalnych doświadczeń. [emoji20]

Uwazasz ze zaden z uzytkownikow forum nie realizuje tutaj wlasnych interesow? Ja to wiedze gołym okiem, wręcz razi promocja pewnych marek i ośrodków ;););)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak odpowiedzi, czyli przyjmuje ze wracasz przez Austrie. Cieszę sie jednak, ze spokojnie.
Jedyny hejt tutaj, to Twoja wypowiedz w stosunku do Austriaków i Niemców...
 

Każdy ma prawo wyrażać własna opinie, ja uważam inaczej, zaczęło sie od obrażania Polaków, ktorzy osmielili sie tlumnie przyjechac w Dolomity. Jeszcze przed watkiem autriackim.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie nie jestem entuzjastką teorii spiskowych [emoji32]

Marketing szeptany jest standardowym narzedziem sprzedazy od wielu lat, zreszta bardzo skutecznym, bo sprzedawca udaje dobrego przyjaciela wciskajac jako niby dobra rade rozne produkty I uslugi, marketing szeptany nie ma nic wspólnego ze spiskiem, to tylko biznes;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
He he widzę, że mamy kolejnego kosmitę na pokładzie.
Pozdrowienia

A nawiazujac do tematu posta, to co sądzisz o warunkach w Val di Sole???:):):):)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cosworth240 napisał:

A tak zupełnie z ciekawości to jak z tego Val di Sole wracasz? Samolotem? Bo jeżeli nie, to chyba cieżko Ci będzie ta straszna Austrie ominąć...

P.S. Kompletnie Cię nie znam, ale trudno mi sie oprzeć wrażeniu, ze z naprawdę sympatycznego wątku, który zreszta sam założyłeś i który miło sie czytało (i chwała Ci za to), udało Ci sie w krótkim czasie zrobić wątek, którego czytać sie nie da... szkoda...

pewnie jest na wyjeździe zorganizowanym i wraca busem lub autobusem - temu Mu wisi austriacka policja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, wojgoc napisał:

pewnie jest na wyjeździe zorganizowanym i wraca busem lub autobusem - temu Mu wisi austriacka policja.

Moge respektowac tylko Dzialania zgodne z prawem, I nie mam podstaw aby sie kogokolwiek obawiac, nie mam mandatu..., tylko bezprawny smiec, okreslany prosba o wplate na wskazane konto, ... ciekawe kto wymyslil taka formule wyludzania kasy od naiwnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Sariensis napisał:


Każdy ma prawo wyrażać własna opinie, ja uważam inaczej, zaczęło sie od obrażania Polaków, ktorzy osmielili sie tlumnie przyjechac w Dolomity. Jeszcze przed watkiem autriackim.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wg mńie nikt nie obrażał Polaków czy Włochów wspólnie bawiących się w Val di Sole, tylko wyrażał dezaprobatę co do występujących polskich gwiazd muzycznych - a to jednak nie to samo co Twoje wypowiedzi o Austriakach czy Niemcach.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mńie nikt nie obrażał Polaków czy Włochów wspólnie bawiących się w Val di Sole, tylko wyrażał dezaprobatę co do występujących polskich gwiazd muzycznych - a to jednak nie to samo co Twoje wypowiedzi o Austriakach czy Niemcach.

Owszem padły obraźliwe określenia pod adresem Polaków w Val di Sole. Czyżby organizator nie zapłacił za artykuł sponsorowany? To ma byc powód to wieszania psów na rodakach? Bo świetnie sie bawili, bo było w Alpach przez kilka dni mega klimatycznie, bo nikt nie zaprosił na to wydarzenie TWSSPJ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Sariensis napisał:


Owszem padły obraźliwe określenia pod adresem Polaków w Val di Sole.
 

Mozesz je zacytować, bo mam trudności ze znalezieniem- moze nie umiem dobrze czytać po polskuo.O

Znajduje za to wiele słów zyczacych Tobie udanych ślizgów, szusow, słońca i fajnego pobytu.

I podziękowań za ładne zdjecia:)

Edytowane przez wojgoc
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz je zacytować, bo mam trudności ze znalezieniem- moze nie umiem dobrze czytać po polsku[emoji57]
Znajduje za to wiele słów zyczacych Tobie udanych ślizgów, szusow, słońca i fajnego pobytu.

Moze zacznij od pierwszej strony i zestawienia Val di Sole z jakaś górka w Baltowie, nota bene dość często reklamowana, ktoś obiektywny nawet zasugerował autorowi aby sie przespał , w sumie mógłby nawet zjeść sneekersa :):):):).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sariensis napisał:


A nawiazujac do tematu posta, to co sądzisz o warunkach w Val di Sole???:):):):)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Cześć

Szczerze...

Nie jestem w Val di Sole ani nie zamierzam tam jechać w najbliższej przyszłości więc warunki na miejscu mało mnie obchodzą.

Nie lubię tej doliny. Najlepsza miejscówka na tym skipassie to Pinzolo.

Pozdro

Edytowane przez Mitek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Mitek napisał:

Cześć

Szczerze...

Nie jestem w Val di Sole ani nie zamierzam tam jechać w najbliższej przyszłości więc warunki na miejscu mało mnie obchodzą.

Pozdro

W takim razie, szczerze co Twoj post wniosl do tematu, po za wrzuta pod adresem autora? Czy obrazanie forumowiczow jest zgodne z regulaminem forum? Wystrczy byc weteranem, aby obrazac I nie dostac za to nawet ostrzezenia od admina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autorze wyluzuj! [emoji37] Byłeś na fajnym urlopie, wyjeździłeś się na nartach przy lampie, wybawiłeś się z rodakami przy Cleo i Bednarku - po co się tak napinać i szukać zaczepki? [emoji6]

Skoro tak wielu mnie tutaj poucza w zakresie prawa, to ja udowadniam, ze Na forum sa rowni i rowniejsi, ktorzy nie bardzo szanuja zadady i Lubia obrazac. W takim razie, po co ten regulamin?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Sariensis napisał:


Skoro tak wielu mnie tutaj poucza w zakresie prawa, to ja udowadniam, ze Na forum sa rowni i rowniejsi, ktorzy nie bardzo szanuja zadady i Lubia obrazac. W takim razie, po co ten regulamin?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A kto Cie nie szanuje? Kto to Ci równi i równiejsi?

W zakresie prawa to akurat wypisujesz niestety same dyrdymały.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto Cie nie szanuje? Kto to Ci równi i równiejsi?
W zakresie prawa to akurat wypisujesz niestety same dyrdymały.

Przecztaj post wyzej, w kosmos moze I bym polecial, ale kosmitom nie jestem I nie zycze sobie takich epitetow pod moim adresem Od Pana weterana forum.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...