Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

W Val di Sole lampa!


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Sariensis napisał:


Wejdz na profil I sobie sprawdz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja z ciekawości weszlem w Twój profil i śmię przypuszczać że nie jesteśmy rówieśnikami czytając Twoje posty

A wyprawa z okraszonymi zdjęciami z Doliny Słońca przednia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z ciekawości weszlem w Twój profil i śmię przypuszczać że nie jesteśmy rówieśnikami czytając Twoje posty
A wyprawa z okraszonymi zdjęciami z Doliny Słońca przednia

Dziekuje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Sariensis napisał:

W takim razie, szczerze co Twoj post wniosl do tematu, po za wrzuta pod adresem autora? Czy obrazanie forumowiczow jest zgodne z regulaminem forum? Wystrczy byc weteranem, aby obrazac I nie dostac za to nawet ostrzezenia od admina?

Cześć

Post zwraca Ci uwagę abyś ochłonął i zaczął pisać z sensem. Zrobisz co chcesz.

Pozdro

Edytowane przez Mitek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątek naprawde fajny, wiecej poprosze

 

tylko... po co przeciwstawiac tu Austrie Wlochom? ja chetnie podyskutuje gdzie jest lepiej, ale na podstawie pojedynczych doswiadczen podejmowac kategoryczne osądy? 

mandaty no comments, nie rozumiem jak mozna w ogole rozpatrywac jak je nie placic, jestesmy Europejczykami czy nie?

z drugiej strony:

kolega @marboru troche nietypowo jak na siebie tez poszedł w ton krytyczny, ale czy to było obraźliwe? ja bym tego tak nie poczuł, mimo ze bardziej odnajduje sie po stronie zwyklych turystow narciarskich niz forumowych zawodowców, nei było w tej wypowiedzi nadmiernej agresji, zarzutow o wspieranie Baltowa nie rozumiem

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2018 o 01:13, wojgoc napisał:

A kto Cie nie szanuje? Kto to Ci równi i równiejsi?

W zakresie prawa to akurat wypisujesz niestety same dyrdymały.

Zapraszam do lektury:

 

https://anuluj-mandat.pl/post/nie-ma-podstaw-do-placenia-mandatow-z-zagranicznych-fotoradarow

 

nadal wszyscy zusamen do kupy uwazacie, ze wszystko po ich stronie jest ok?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sariensis napisał:

Zapraszam do lektury:

 

https://anuluj-mandat.pl/post/nie-ma-podstaw-do-placenia-mandatow-z-zagranicznych-fotoradarow

 

nadal wszyscy zusamen do kupy uwazacie, ze wszystko po ich stronie jest ok?

Uważam, ze z autorem tego tekstu szybko znajdziesz wspólny język.

Edytowane przez wojgoc
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wojgoc napisał:

Uważam, ze z autorem tego tekstu szybko znajdziesz wspólny język.

Tak, to kancelaria prawna, ktora od lat skutecznie pomaga poszkodowanym Polakom..., czy prawnik nie powinien stawac w obronie Klienta? Kolejne pytanie dotyczy kwestii “znajomych” z Niemiec, Francji, czy Belgii..., jestes pewien, ze otrzymali mandaty od Polskiej Policji? Powiem wprost, nie wierze, ktos to po prostu klamie!!! Masz na to dowody? To bardzo powazne pomowienie wobec Polskiej Policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sariensis napisał:

Tak, to kancelaria prawna, ktora od lat skutecznie pomaga poszkodowanym Polakom..., czy prawnik nie powinien stawac w obronie Klienta? Kolejne pytanie dotyczy kwestii “znajomych” z Niemiec, Francji, czy Belgii..., jestes pewien, ze otrzymali mandaty od Polskiej Policji? Powiem wprost, nie wierze, ktos to po prostu klamie!!! Masz na to dowody? To bardzo powazne pomowienie wobec Polskiej Policji.

Rozumiem, że w wyniku niedopasowania prawa działa to tak, że bez problemu można podważyć wezwanie do zapłaty. Ok. Teraz co dalej - zaczynamy omijać kraj w którym nasz samochód ma odnotowane wykroczenie. No bo nie będziemy ryzykowali paru godzin opóźnienia (to jest warte parę razy więcej jak mandat). Po pewnym czasie mapa Europy będzie przypominała archipelag :)

Czy naprawdę skórka jest warta wyprawki? A jak trafi się w tej przysłowiowej "Austrii" jakaś super okazja to co zrezygnujesz czy inne auto trzeba będzie załatwiać? Tyle piany aby parę stów zaoszczędzić. Przecież nawet mój dzień pracy jest więcej wart a co dopiero "prawdziwego biznesmena".  Nie lepiej skoncentrować się na prawdziwych problemach?

Moralna ocena całej tej sytuacji jest za to jednoznaczna - popełniłem wykroczenie (takie jak np kradzież batonika) - i co mi zrobią? Mogę, to nie nie muszę za nie odpowiadać! Taki spryciarz ze mnie...

Pozdro

Wiesiek

Edytowane przez Wujot
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że w wyniku niedopasowania prawa działa to tak, że bez problemu można podważyć wezwanie do zapłaty. Ok. Teraz co dalej - zaczynamy omijać kraj w którym nasz samochód ma odnotowane wykroczenie. No bo nie będziemy ryzykowali paru godzin opóźnienia (to jest warte parę razy więcej jak mandat). Po pewnym czasie mapa Europy będzie przypominała archipelag [emoji4]
Czy naprawdę skórka jest warta wyprawki? A jak trafi się w tej przysłowiowej "Austrii" jakaś super okazja to co zrezygnujesz czy inne auto trzeba będzie załatwiać? Tyle piany aby parę stów zaoszczędzić. Przecież nawet mój dzień pracy jest więcej wart a co dopiero "prawdziwego biznesmena".  Nie lepiej skoncentrować się na prawdziwych problemach?
Moralna ocena całej tej sytuacji jest za to jednoznaczna - popełniłem wykroczenie (takie jak np kradzież batonika) - i co mi zrobią? Mogę, to nie nie muszę za nie odpowiadać! Taki spryciarz ze mnie...
Pozdro
Wiesiek

Nie mozna ukarac wlasciciela samochodu, trzeba ukarac sprawce, wyprzedzal mnie australijczyk w Tesli, bardzo szybko I to prawdopodobnie jego predkosc zmierzyl radar. Jest to urzadzenie, nie zdolne do wyokonania prawidlowego pomiaru w takiej sytuacji.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Sariensis napisał:


Nie mozna ukarac wlasciciela samochodu, trzeba ukarac sprawce, wyprzedzal mnie australijczyk w Tesli, bardzo szybko I to prawdopodobnie jego predkosc zmierzyl radar. Jest to urzadzenie, nie zdolne do wyokonania prawidlowego pomiaru w takiej sytuacji.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To zmienia postać rzeczy - nie dziwię się, że chcesz "sprawiedliwości". 

Pozdro

Wiesiek

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo milo wspominam pobyt w folgarida marilleva madonna pinzolo :)

ciekawe dlugie trasy, mimo marcowergo terminu nie bylo chyba free ski i tloku na stokach. Smaczna kuchnia i przystepne ceny. 

Najbardziej trasowo podeszlo mi pinzolo!  

Jedynym minusem dla mnie byla troche wiekowa infrastruktura, jednak level do tylu za dolomiti superski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo milo wspominam pobyt w folgarida marilleva madonna pinzolo [emoji4]
ciekawe dlugie trasy, mimo marcowergo terminu nie bylo chyba free ski i tloku na stokach. Smaczna kuchnia i przystepne ceny. 
Najbardziej trasowo podeszlo mi pinzolo!  
Jedynym minusem dla mnie byla troche wiekowa infrastruktura, jednak level do tylu za dolomiti superski.

Tak infrastruktra czasem bywa klopotliwa, nie moglem zamknac babla Na starych “jajkach”, sa w rozmiarze włoskim, trochę za ciasne :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ewangelizator napisał:

wątek naprawde fajny, wiecej poprosze

 

tylko... po co przeciwstawiac tu Austrie Wlochom? ja chetnie podyskutuje gdzie jest lepiej, ale na podstawie pojedynczych doswiadczen podejmowac kategoryczne osądy? 

mandaty no comments, nie rozumiem jak mozna w ogole rozpatrywac jak je nie placic, jestesmy Europejczykami czy nie?

z drugiej strony:

kolega @marboru troche nietypowo jak na siebie tez poszedł w ton krytyczny, ale czy to było obraźliwe? ja bym tego tak nie poczuł, mimo ze bardziej odnajduje sie po stronie zwyklych turystow narciarskich niz forumowych zawodowców, nei było w tej wypowiedzi nadmiernej agresji, zarzutow o wspieranie Baltowa nie rozumiem

 

W ischgl bylo rowniez fajnie, jednak z mojego punktu widzenia, znacznie gorzej, bo mniej tras, znacznie drozej (na polish days za 6 dniowy skipass w wersji full zaplacilem 40,00 euro!!!, w Ischgl wiecej kosztowal jeden dzien na 42 km z czego Ponad 10 km to szlak do Samnaun); jedzenie, muzyka I ogolny klimat byl gorszy, to Moje subiektywne odczucia. Co do zawodowcow, to moze niech postawa aktualnego Mistrza I rekordzisty Świata bedzie motywacja:

 

http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35617,23155381,ironman-z-elblaga-zadziwia-swiat-ekstremalny-rekordzista.html

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mitek napisał:

Cześć

Brawo Wiesiek, kocham takie akcje.

Pozdrowienia serdeczne

 O widzisz, a tak latwo uznales, ze jestem kosmita i wypisuje bzdury, czasem warto poczekac z osadem, aż sie zapozna z faktami, 

 

pozdrawiam,

 

i milego dnia.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Sariensis napisał:

 O widzisz, a tak latwo uznales, ze jestem kosmita i wypisuje bzdury, czasem warto poczekac z osadem, aż sie zapozna z faktami, 

 

pozdrawiam,

 

i milego dnia.

Cześć

No i co ja Ci mam napisać??

Również pozdrawiam serdecznie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Sariensis napisał:

 O widzisz, a tak latwo uznales, ze jestem kosmita i wypisuje bzdury, czasem warto poczekac z osadem, aż sie zapozna z faktami, 

 

pozdrawiam,

 

i milego dnia.

Źle czytasz między wierszami. Nie o to chodziło @Mitek. No, ale to może ja źle zinterpretowałem Jego wypowiedź. Pozdrawiam. Co do Ischgl to mam całkowicie odmienne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, marionen napisał:

Źle czytasz między wierszami. Nie o to chodziło @Mitek. No, ale to może ja źle zinterpretowałem Jego wypowiedź. Pozdrawiam. Co do Ischgl to mam całkowicie odmienne zdanie.

Nie martw sie, dobrze czytam I wiem jak Mitek zinterpretowal wypowiedz, tylko pytanie kto ma problem z interpretacja;), ja czy Mitek? Oj chyba Juz lata nie te, albo sobota byla ciezka?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, wid napisał:

Na koniec mam do Ciebie kolego @Sariensis pytanie. Jaką trasą wracałeś z Val di Sole?

Nie wiem spalem, nikt mnie nie nękał i nie niepokoił, jeśli o to pytasz, chyba standardowo, przez Austrię i kawałek Niemiec, potem przez Chechy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, wid napisał:

Na koniec mam do Ciebie kolego @Sariensis pytanie. Jaką trasą wracałeś z Val di Sole?

A ja mam takie pytanie, ktore mnie nurtuje juz od dawna, po co narciarzom te wszystkie leki na stokach... :):):):):):):):):), sorry nie moglem sie powstrzymac .... :):):):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Sariensis napisał:

A ja mam takie pytanie, ktore mnie nurtuje juz od dawna, po co narciarzom te wszystkie leki na stokach... :):):):):):):):):), sorry nie moglem sie powstrzymac .... :):):):):):)

Nie tylko Leki, niektórzy używają Komperdella, jest też sporo innych marek. Spróbuj pojeździć z kijami, a sam po niedługim czasie, odpowiesz Sobie na to pytanie😄

Sorry nie mogłem się powstrzymać😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...