Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

W Val di Sole lampa!


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś pewny, ze nie dostają? Bo moi znajomi z Belgii, Francji czy Niemiec dostali. I to bardzo szybko, bo w prżeciagu miesiąca.
Mozesz olać mandat z Austrii, ale jak Cie zatrzyma austriacka policja za 2-4 lata to zapłacisz wraz z odsetkami gotówka na miejscu i nie będzie ich interesować czy masz tyle czy nie, nie masz to zostaniesz zatrzymany. I ńie będzie ich interesować brak tłumaczenia wysłanego druczku na język polski.
http://www.auto-swiat.pl/porady/mandat-z-zagranicy-placic-czy-nie/72c3sh

Maja tylko dwa lata na egzekucje, radar technicznie nie ma możliwości pomiaru na drodze o większej ilości pasów już jeden, skąd wiadomo ze to prędkość mojego pojazdu a nie jadącego obok, ponadto poproszę o ekspertyzę biegłego w zakresie homologacji o zgodności z polskim prawem, mój prawnik przeciągnie sprawę na minimum 4 lata, pozdrawiam i życzę udanego płacenia wszystkiego co przychodzi z zachodu, niszczarka w moim biurze przyjmuje ochoczo takie śmieci ;).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewny, ze nie dostają? Bo moi znajomi z Belgii, Francji czy Niemiec dostali. I to bardzo szybko, bo w prżeciagu miesiąca.
Mozesz olać mandat z Austrii, ale jak Cie zatrzyma austriacka policja za 2-4 lata to zapłacisz wraz z odsetkami gotówka na miejscu i nie będzie ich interesować czy masz tyle czy nie, nie masz to zostaniesz zatrzymany. I ńie będzie ich interesować brak tłumaczenia wysłanego druczku na język polski.
http://www.auto-swiat.pl/porady/mandat-z-zagranicy-placic-czy-nie/72c3sh

Auto Świat czyli auto bild, artykuł sponsorowany przez bundesrepublik deutchland? Hahaha ludzie dajecie sie robić w bambuko jak dzieci.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś od rana Pinzolo, trasy i warunki na nich idealne 10/10 ludzi prawie nie ma, słońce grzeje przyjemnie, mróz trzyma trasy w idealnym stanie, widoki zapierają dech.3692cdfb29bc0c699dbc9cfd8a510169.jpg890b710d0a573b784309895d911162d3.jpg1c2083c99642210b0f3455a54cf7faa7.jpgdc22a47c80eabb6a6fd0737421677278.jpg79545caa5293fd225ce7740118a01236.jpg7f8633a4fc9fe6771811ca642a78db8c.jpg6994f5c250d3d0f3df550b2565b5bbe4.jpgc3fde2c26017a0176ae1fe6ba90dd47d.jpg0670013842dc0b88e501416555ad57ae.jpg

To co mi sie bardzo osoba we Włoszech, nie ma wszędobylskiego plastiku jak w Austrii, czy Polsce, ilość zwożonych osadów nieprzyjaznych środowisku jest bardzo mała, Bravo Włosi za szacunek dla natury i chęć do
Zmywania naczyń!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sariensis napisał:


Auto Świat czyli auto bild, artykuł sponsorowany przez bundesrepublik deutchland? Hahaha ludzie dajecie sie robić w bambuko jak dzieci.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Sponsorowany?

A to sponsorowane przez kogo?

http://samorzad.pap.pl/depesze/demo/130771/Mandaty-bez-granic--Informacje-o-cudzoziemskich-kierowcach-i-ich-autach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sariensis napisał:


Maja tylko dwa lata na egzekucje, radar technicznie nie ma możliwości pomiaru na drodze o większej ilości pasów już jeden, skąd wiadomo ze to prędkość mojego pojazdu a nie jadącego obok, ponadto poproszę o ekspertyzę biegłego w zakresie homologacji o zgodności z polskim prawem, mój prawnik przeciągnie sprawę na minimum 4 lata, pozdrawiam i życzę udanego płacenia wszystkiego co przychodzi z zachodu, niszczarka w moim biurze przyjmuje ochoczo takie śmieci ;).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Głupoty wypisujesz - w tym przypadku nie przyjdzie Ci pozew z sądu gdzie Twój prawnik będzie dowodził o wyższości Świat Bożego Narodzenia nad Świetami Wielkiej Nocy dla swojego klienta, tylko komornik Ci wejdzie na konto, ściągnie należność, na podstawie nakazu płatniczego wystawionego przez Sąd bez żadnej rozprawy.

To polskie prawo dostosowuje sie do prawa unijnego a nie odwrotnie - w tym przypadku tak akurat jest.

Ty potem mozesz sie odwolywac, powoływać biegłych, ekspertów, skarżyć do Strasbourga - najpierw pogadaj ze swoim prawnikiem a potem wypisuj dobre rady.

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupoty wypisujesz - w tym przypadku nie przyjdzie Ci pozew z sądu gdzie Twój prawnik będzie dowodził o wyższości Świat Bożego Narodzenia nad Świetami Wielkiej Nocy dla swojego klienta, tylko komornik Ci wejdzie na konto, ściągnie należność, na podstawie nakazu płatniczego wystawionego przez Sąd bez żadnej rozprawy.
To polskie prawo dostosowuje sie do prawa unijnego a nie odwrotnie - w tym przypadku tak akurat jest.
Ty potem mozesz sie odwolywac, powoływać biegłych, ekspertów, skarżyć do Strasbourga - najpierw pogadaj ze swoim prawnikiem a potem wypisuj dobre rady.
 

Masz bardzo niskie mniemanie o polskich sadach, komornik nigdzie nie wejdzie bez prawomocnego wyroku .., dobranoc i miłego płacenia :):):). Tacy jak Ty tez sa systemowi potrzebni.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to by było na tyle z tego wyjazdu, sezon w Val di Sole przedłużony do 15 kwietnia, jeśli ktokolwiek jeszcze planuje kwietniowe wypady, to na pawno znajdzie tutaj dobre warunki i masę śniegu. Skibus już podjechał, wsiadać sie nie chce ... No cóż do zobaczenia wkrótce Dolomiti.35dab2ab19b4ba9b490ed766b505263a.jpga140354c92977f6bfde73eaf7fb5bbb7.jpgb141abdbd2d3abf7c6cb801427fe0920.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, idealist napisał:

Austriacki plastik....taaaa 😂

3252EDE5-F110-4C78-9D2B-D97839D51F84.jpeg

1900B388-FAE4-430C-BC05-10F48D0FC066.jpeg

F5AE784A-9CA1-483F-ACA0-240E25A9E5F0.jpeg

A to na pierwszym zdjeciu to jest piwo z tym strasznym alkoholem? I jeszcze grzaniec alkohhhholowy? Toz to tu na forum grzech smiertelny tak pic na stokach I na nartach jezdzic? To niektorym forumowiczom wolno pic alkohol na nartach I stwarzac zagrozenie dla innych narciarzy? Nie wiedzialem, ze jedni moga a inni tym grzesza ... :):):):):):):).

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, ewangelizator napisał:

"W dzień nie szukaj gwiazd, one nocą są" czy jakoś tak, nawet bym sie zatrzymał na 5 minut na tym koncercie :D każda muzyka na żywo jest fajna

kiedys byłem na Lady Pank w Kaprun, to był dobry koncert, we wspomnianym Ischgl tez ktos kiedyś gral ale wtedy nawet nie podjeżdżałem tyle było luda

poza tym nie pozwolę na poniżanie Ischgl nawet Dolomitami!!

poza  tym prawdziwy alpejski wyjadacz słucha DJ Otziego, i tego sie trzymajmy

Hmm, tym roku w austriackich kurortach zdecydowanie był na topie Ingo ohne Flamingo B|

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, tym roku w austriackich kurortach zdecydowanie był na topie
[emoji41]

W Ischgl królowała jakaś tam niemiecka gwiazda ichniego disco germano :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie wolę w Austrii czy we Włoszech ichnią wiochę, a nie polską, przynajmniej jest lokalny koloryt. [emoji14]
Polska wiocha - w polskich górach!

W sumie tak, ale kierowca skibusa poscil dzisiaj ale ale Aleksandra... I mimo ze to wiocha to jakos tak wszyscy sie usmiechali :)



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Sariensis napisał:


Masz bardzo niskie mniemanie o polskich sadach, komornik nigdzie nie wejdzie bez prawomocnego wyroku .., dobranoc i miłego płacenia :):):). Tacy jak Ty tez sa systemowi potrzebni.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzisiaj miałem rozmowę ze wspólnikiem o rożnych nacjach i poszanowaniu prawa. Naprawdę uważasz, ze ma sens sie szarpać i wydawać na prawników? Pisze to jako adwokat. Szkoda życia. Jechałeś za szybko, to zapłać. A jak masz w nosie ogólnie przyjęte reguły, to nie dawaj „dobrych rad” innym, bo tylko ich wpędzisz w kłopoty. Znam człowieka, który został zatrzymany na lotnisku w Zurychu, bo wiele lat wcześniej nie zapłacił mandatu w Szwajcarii. Przesiedział kilka godzin w lotniskowym pokoju zatrzymań. Zwiał mu samolot. Skończyło sie interwencja szwajcarskiego prawnika - nie tanią, zapłata z górka mandatu i koniecznością kupienia nowego biletu lotniczego.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem rozmowę ze wspólnikiem o rożnych nacjach i poszanowaniu prawa. Naprawdę uważasz, ze ma sens sie szarpać i wydawać na prawników? Pisze to jako adwokat. Szkoda życia. Jechałeś za szybko, to zapłać. A jak masz w nosie ogólnie przyjęte reguły, to nie dawaj „dobrych rad” innym, bo tylko ich wpędzisz w kłopoty. Znam człowieka, który został zatrzymany na lotnisku w Zurychu, bo wiele lat wcześniej nie zapłacił mandatu w Szwajcarii. Przesiedział kilka godzin w lotniskowym pokoju zatrzymań. Zwiał mu samolot. Skończyło sie interwencja szwajcarskiego prawnika - nie tanią, zapłata z górka mandatu i koniecznością kupienia nowego biletu lotniczego.

Oczywiscie, ze tak, robie to w imie zadad, nie pojade juz do Austrii, jak rowniez przez Austrie, nie odpowiem pozytywnie na zadne zaproszenie I niczego juz Od Austriakow I Niemcow nie kupie, jako szef dobrze prosperujacej firmy, tak wlasnie ukaram austriakow za to beszczelne post nazistowskie traktowanie ludzi, ktorzy daja im dobrze zarobic, takie sa moje normy I zadady. Jak sie komus nie podoba to moze zrezygnowac ze wspolpracy ze mna, to ja decyduje komu, za co I ile zaplace, taki przywilej. Jako szef mam rowniez kilka zlych nawykow, miedzy innymi lubie tony wazeliny i absoltnie nie toleruje pouaczania, zwlaszcza przez obce mi osoby, wiec ... wybiore jednak sprawdzona kancelarie, ktora wie jak mi dogodzic :).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sariensis napisał:

jako szef dobrze prosperujacej firmy

 

11 godzin temu, Sariensis napisał:

mój prawnik

 

2 godziny temu, Sariensis napisał:

Jako szef

 

2 godziny temu, Sariensis napisał:

Jako szef mam rowniez kilka zlych nawykow,

ok. już wiemy, nie musisz się powtarzać - jesteś wspaniały, szczerze zazdroszczę

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sariensis napisał:


Oczywiscie, ze tak, robie to w imie zadad, nie pojade juz do Austrii, jak rowniez przez Austrie, nie odpowiem pozytywnie na zadne zaproszenie I niczego juz Od Austriakow I Niemcow nie kupie, jako szef dobrze prosperujacej firmy, tak wlasnie ukaram austriakow za to beszczelne post nazistowskie traktowanie ludzi, ktorzy daja im dobrze zarobic, takie sa moje normy I zadady. Jak sie komus nie podoba to moze zrezygnowac ze wspolpracy ze mna, to ja decyduje komu, za co I ile zaplace, taki przywilej. Jako szef mam rowniez kilka zlych nawykow, miedzy innymi lubie tony wazeliny i absoltnie nie toleruje pouaczania, zwlaszcza przez obce mi osoby, wiec ... wybiore jednak sprawdzona kancelarie, ktora wie jak mi dogodzic :).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

I poprosze o jeszcze kilka minusow od TWSSPJ :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sariensis napisał:


Oczywiscie, ze tak, robie to w imie zadad, nie pojade juz do Austrii, jak rowniez przez Austrie, nie odpowiem pozytywnie na zadne zaproszenie I niczego juz Od Austriakow I Niemcow nie kupie...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A tak zupełnie z ciekawości to jak z tego Val di Sole wracasz? Samolotem? Bo jeżeli nie, to chyba cieżko Ci będzie ta straszna Austrie ominąć...

P.S. Kompletnie Cię nie znam, ale trudno mi sie oprzeć wrażeniu, ze z naprawdę sympatycznego wątku, który zreszta sam założyłeś i który miło sie czytało (i chwała Ci za to), udało Ci sie w krótkim czasie zrobić wątek, którego czytać sie nie da... szkoda...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...