Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Noclegi, apartamenty


Paffi

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję zorganizować wyjazd w kilka rodzin z dziećmi do Wisły (lub gdzie indziej) na narty i okres sylwestrowy. Mamy problem ze znalezieniem miejsca na nocowanie. Zakładamy, że nie będzie to hotel ani pokoje u gazdy... Bardziej zależy nam na apartamentach, blisko siebie, w jednym kompleksie (coś jak ośrodki nad morzem) ale nie wiem czy to możliwe. Głównie rodziny z 2-3 dzieci. Może nas być nawet 4-5 rodzin. 

Osobiście nie mieszkam w Polsce już kilka lat, zależy mi na zgraniu grupy przyjaciół w jednym czasie na fajne, wspólne spędzenie czasu. 

Czy w Polskich górach są w ogóle szanse na znalezienie takiego obiektu? Dzięki bardzo za ew. podpowiedzi. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wiśle jest obecnie sporo nowych apartamentów na wynajem krótkoterminowy, zresztą nieustannie dostaję oferty zakupu takowego ;) od dewelopera. Wpisz w google apartamenty Wisła i będziesz miał spory wybór np. https://www.apartamentywisla.eu/oferta/sylwester

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2018 o 10:52, Paffi napisał:

Bardziej zależy nam na apartamentach, blisko siebie, w jednym kompleksie (coś jak ośrodki nad morzem) ale nie wiem czy to możliwe.

W Wiśle trochę takich kompleksów w ostatnim czasie powstało. Zobacz tutaj: https://www.teczowewzgorze.com/ i ewentualnie jeszcze: https://apartamentnaurlop.pl/wisla-apartamenty

Powinno coś się znaleźć, ten drugi ośrodek z resztą znajduje się bezpośrednio przy wyciągu.

Edytowane przez Zita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Zita napisał:

W Wiśle trochę takich kompleksów w ostatnim czasie powstało. Zobacz tutaj: https://www.teczowewzgorze.com/ i ewentualnie jeszcze: https://apartamentnaurlop.pl/wisla-apartamenty

Powinno coś się znaleźć, ten drugi ośrodek z resztą znajduje się bezpośrednio przy wyciągu.

Ceny fajne. Chyba nie stać mnie na Polskę.

Edytowane przez mifilim
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Jeeb napisał:

ile tam jest wyciągów ?

Z tego co mi wiadomo na razie jedna duza kolejka ale sa marzenia na Teide Ski Resort :) wysokosc jest snieg bywa tlumy sa, kolejka jest, kto wie co przyniesie przyszlosc :):):)?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Jeeb napisał:

faktycznie za 2 K PLN można na tydzień świąteczny już wynająć podobne Studio 30m dla 4 osób w dobrym francuskim ośrodku

Gdzie, dawaj namiary :):):) tylko nie w Marsyli prosze ;););)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za tydzień Livigno w grudniu na freeski płaciłam 200 euro za osobę (6 noclegów + skipass w bardzo dobrym warunkach)....trasy i warunki bardzo dobre były....uważam, że lepiej trochę dorzucić pieniędzy ale jechac za granicę bo i większa gwarancja śniegu, lepsze warunki, więcej tras i nowocześniejsza infrastruktura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎05‎.‎10‎.‎2018 o 00:30, wojgoc napisał:

ja tez poproszę namiary, chętnie skorzystam. 

https://de.ski-france.com/skigebiet-val-cenis-vanoise/val-cenis/aiglon/

 

https://de.ski-france.com/skigebiet-sybelles/le-corbier/lunik-orion-a/

 

 

 

Edytowane przez Jeeb
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Dnia 8.10.2018 o 21:24, Jeeb napisał:

Przeglądam teraz te ogłoszenia i kiepsko ze znalezieniem czegoś w cenach o których wspomniałeś. 160 euro za dobę w pokoju dwu osobowym (piętrowe łóżko), cały apartament ma 20 metrów. To chyba jednak nie dla mnie ;/ 

Ja jadę z dziećmi, być może jedno będzie się uczyć, drugie bawić na śniegu. Zobaczymy jak bardzo będą zainteresowane. Polska to najrozsądniejszy kierunek na ta chwilę dla nas i chyba uderzamy do Krynicy Zdrój jednak. Kotelnica ma z boku dobrą oślą łączkę i w razie co nie strzelimy sobie w głowę z dwójką dzieci bo jest co robić poza stokiem. Za 10 dni pobytu w środku sezonu mniej więcej wychodzi jakieś 3200-3400 przy założeniu że jest opcja komfortowa i wybieramy apartament 4 osobowy (a jedziemy 2 dorosłych i 2 dzieci 5 i 3 lata). Nie ma takich cen we Francji, w Austrii, Szwajcarii, we Włoszech. No nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Paffi napisał:

Przeglądam teraz te ogłoszenia i kiepsko ze znalezieniem czegoś w cenach o których wspomniałeś. 160 euro za dobę w pokoju dwu osobowym (piętrowe łóżko), cały apartament ma 20 metrów. To chyba jednak nie dla mnie ;/ 

Ja jadę z dziećmi, być może jedno będzie się uczyć, drugie bawić na śniegu. Zobaczymy jak bardzo będą zainteresowane. Polska to najrozsądniejszy kierunek na ta chwilę dla nas i chyba uderzamy do Krynicy Zdrój jednak. Kotelnica ma z boku dobrą oślą łączkę i w razie co nie strzelimy sobie w głowę z dwójką dzieci bo jest co robić poza stokiem. Za 10 dni pobytu w środku sezonu mniej więcej wychodzi jakieś 3200-3400 przy założeniu że jest opcja komfortowa i wybieramy apartament 4 osobowy (a jedziemy 2 dorosłych i 2 dzieci 5 i 3 lata). Nie ma takich cen we Francji, w Austrii, Szwajcarii, we Włoszech. No nie ma. 

Napisz na priv. kiedy chcesz jechać, zwolniłem właśnie fajny apartament u zaprzyjaźnionych gospodarzy mogę dać namiar na priv. Koszt raczej poniżej tego co napisałeś. W wspomnianej Wiśle też można znaleźć nocleg taniej niż wspomniałeś, ja byłem od 27 grudnia do 06 stycznia za 1800 zł (5 osób).  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Robur82 napisał:

Co do powyższych wpisów, porównujcie ceny pl/zagranica w tym samym czasie

Jak można porównywać Free ski przed świętami, do okresu sylwestrowo noworocznego

To tak jak słyszę jak ktoś porównuje ceny nad Bałtykiem z początku sierpnia do Hiszpanii z maja czy września, 

A proszę bardzo :)

Pobyt z wyżywieniem Około 7200 za 2 osoby + karnet na 6 dni po 480 + dojazd około 100 - 200 czyli około 4200 za osobę i

Włochy - Piemont 400 km tras

:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2019 o 21:56, Robur82 napisał:

Piszesz o Krynicy I o oślej łączące na kotelnicy, to 2 óśrodki 2h jazdy od siebie 

Jeżeli pojedziesz do krynicy I potrzebujesz oślej łączki polecam Tylicz Master ski,  uważaj na Tylicz ski  w tamtym roku tam byliśmy i towarzystwo świeże poległo lub jeździlo na samym dole.

Tylicz Master Skidla dzieci i uczących się rewelacja,  kilometr bardzo płaskiego stoku

 

Nie są to dwa ośrodki. Na Kotelnicę jak wjeżdżasz, to po lewej stronie jest idealna ośla łączka do nauki. 

Ja nie chcę znaleźć najtańszych warunków, chcę znaleźć ludzkie warunki, przyzwoite gdzie odpocznę a nie się umęczę. W poprzednich latach rezerwowaliśmy apartamenty sun&snow w różnych miastach, raz tylko zgłosiliśmy reklamację. Z dziećmi wyjazdy organizuje się trochę inaczej niż jak jedzie się z dorosłymi tylko po to by jak najwięcej jeździć. I w takim wypadku porównywanie nie ma sensu, bo nawet wyjazd w tym samym czasie ale w innym składzie nie będzie sobie równy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...