Narty - skionline.pl
Jump to content
tomi33

Sulden am Ortler

Recommended Posts

Jeździmy tam  od kilku lat w grudniu , a czasami jeszcze w styczniu. Są na forum moje relacje z tego urokliwego miejsca , z którego  wracamy mega zadowoleni. :)

• Thanks 2

Przymierzam się już od jakiegoś czasu tam pojechać, albo w grudniu albo w kwietniu, sezon tam długi bo wysoko położone trasy jak i miejscowość. Jako że jeżdżę sam to szukam jakiegoś wyjazdu, a o to tam łatwo nie jest. 

12 godzin temu, klauspolo napisał:

A do kolegów którzy już tam byli, jak z frekwencją na stokach na początku grudnia?

W pierwszym tygodniu grudnia włosi maja jakieś swoje święto wiec ich trochę się tam pojawia.Ale ogólnie jak na ośrodek to luźno,nigdzie się nie stoi w kolejkach i na trasach też spokój.Jak warunki dopiszą i będzie po czym pojeździć w innych ośrodkach w okolicy to w Soldzie będzie bardzo mało ludzi.Mamy to sprawdzone.

• Thanks 3

28 minut temu, Jeeb napisał:

a był ktoś w tygodniu sylwestrowym ?

dużo ludzi ?

W tygodniu sylwestrowym prawie wszyscy sa w Białce, wiec jest szansa, ze tam będzie luźno :).

• Haha 3

Obiera ktoś ten kierunek na nadchodzący sezon? 

Mieli wystartować 26 października ale na razie nie ma śniegu, przesunęli na 31 - co też jest nie realne patrząc na prognozy pogody. 
W tamtym sezonie było opóźnienie z otwarciem około tygodnia.

Cennik do 20 grudnia atrakcyjny.

• Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By JC
      Na targach  SNOW EXPO można było zapoznać się z ofertą ośrodka narciarskiego 3 Zinnen Dolomity położonego w Południowym Tyrolu, w Północnych Włoszech. 
      Odwiedziłem stoisko, porozmawiałem z przedstawicielami ośrodka i postanowiłem Wam przekazać kilka informacji przed sezonem o tym, mało popularnym jeszcze w Polsce ośrodku.  

• By peles
      Czy ktoś ma ochotę dołączyć na wyjazd na biegówki do Włoch w pierwszej połowie grudnia?
    • By rabios
      Zostały 2 wolne miejsca w busie na wyjazd, na Pitztal i Hintertux!!!
      Wyjeżdżamy po południu 8 listopada , ze Straszyna koło Gdańska. 
      4 dni na nartach lub snowboardzie. Zależy kto co lubi  
      Powrót 12 listopada po nartach. 13 listopada jesteśmy nad ranem w Trójmieście.
      Jedziemy 9 osobowym busem, więc jest wesoło:D 
      Trasa Trójmiasto -> dalej do ustalenia!!!
      Dla szybszego kontaktu 604 791 524
    • By Argon
      Witam wszystkich.
      Dostałem dzisiaj ciekawą ofertę na wyjazd w lutym do Włoch do ośrodka Montecampione. Sprawdziłem sobie w necie ośrodek, szału nie ma (30 km tras). Ale chciałbym poznać opinie użytkowników forum. Te które znalazłem mają już kilka lat. Opinie z Googla nie są dla mnie miarodajne 😃. Wiem że na pewno ktoś z Was tam nie dawno szusował. Interesuję mnie najbardziej stopień przygotowania tras i warunki śniegowe. Po za tym czy można z tam coś robić po nartach, bo wygląda to na wiochę zabitą dechami w górach.
      Dzięki za odzew. 🥽
    • By rabios
      Zostały 2 wolne miejsca w busie na wyjazd, na Stubai i Hintertux!!!
      Wyjeżdżamy po południu 30 października w środę, ze Straszyna koło Gdańska. 
      4 dni na nartach lub snowboardzie. Zależy kto co lubi 
      Powrót 3 listopada po nartach. 4 listopada jesteśmy nad ranem w Trójmieście.
      Jedziemy 9 osobowym busem, więc jest wesoło:D 
      Trasa Trójmiasto -> Poznań -> Berlin!!!
      Dla szybszego kontaktu 604 791 524
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...