Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
keisyzrk

Hrebienok bez nart

Recommended Posts

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez szymku
      Cześć,
      Zamierzam jutro, tj. 9.12.2018 wybrać się do Spalenej w Rohacach. Sezon już otwarty, warunki przyzwoite :). Jest promo na karnet: 15E/dzień.
      Wyjazd z Żywca, ok. 7.,30-8.00., mam 3 wolne miejsca, gdyby ktoś był chętny: +48 692-342-700 lub PW
      Szymon
    • Przez pawelb91
      Za kilka dni rozpocznie się sezon narciarski na Słowacji więc otwieram nowy temat. 
      Na początek ujęcia z kamer z naśnieżania w kilku ośrodkach.
      Chopok 28.11.2018

Strbske Pleso 28.11.2018

Tatrzańska Łomnica 28.11.2018

Oraz dwie stacje blisko przejścia granicznego w Mniszku:
      Vysne Ruzbachy 27.11.2018

Litmanova 28.11.2018

• Przez JC
      Nadchodzący sezon to zapowiedź rewolucji. Powstaje Tatry Super Ski - wspólny skipass 14 ośrodków, łączące Podtatrze w jeden wielki ośrodek narciarski. To nowa era zimowej turystyki w regionie. Uroczyste podpisanie umowy między stacjami odbędzie się 15 listopada o godz. 12.00 w hotelu Grand Stasinda w Bukowinie Tatrzańskiej

Więcej informacji znajdziecie tutaj
    • Przez marboru
      Masa zdjęć z pierwszego dnia!
      Nim napiszę właściwą relację - kilka zdjęć.
      Rano były mgły:

Pamiątkowy Krzyż poświęcony "Ogniowi":

Dzisiaj było 32 km na szlaku...

Powrót z czołówkami i latarkami.

Pełna relacja z domu.
      Jutro od rana ponownie Gorce i powrót wieczorem.
      CDN
      Pozdro!
    • Przez mamad
      Jestem przed i po wyprawie w Tatry. Może zaczne od tej już za nami. Zaplanowaliśmy wyjście w Tatry z dziećmi. Ja zonka (7 miesiąc ciąży) i nasze dzieci 6 lat 4 lata i 1 rok syn. Do tego kuzynka z mężem i dziećmi 9 lat 7 lat i 5 lat. Noclegi zarezerwowane w pazdzierniku 2017 w Dolinie Chochołowskiej i na Hali Konratowej.
      O 7 rano meldujemy się w Kirach i ruszamy Doliną Koscieliską w stronę Ornaka. Mamy 2 czerwiec. Pogoda piękna nic tylko podziwiać cudowną dolinę. Moim zdaniem najpiękniejszą w Tatrach. Dzieciaki maszerują ja na plecach z synem i rzeczami dzieciaki swoje plecaki kuzynka z mężem pozbiarali też trochę naszych rzeczy bo żona niesie bagaż z przodu😊 Spacerkiem dzieci się cieszą fajna sielanka. Mijamy wejście do Mroźnej (jest zamknięta) i dochodzimy do odejścia czerwonego szlaku do Jaskini Mylnej. Tu się dzielimy. Żona i maz kuzynki idą dalej do Ornaka. Zabierają też mój plecak razem z synem. Ja kuzynka i piątka dzieci do jaskini. Wychodzimy do góry i idziemy do Raptawickiej. Kto był wie jak wygląda ściana by się dostać. Corka 4 lata dzielnie dała radę. Starsze też. Wyszliśmy do góry i myślę. Kurde jak my zejdziemy na dół. Dzieci w siódmym niebie bo jaskinia. Tak jak się spodziewałem zejść było dużo gorzej ale po 30 min wszyscy szczęśliwie zeszli. Teraz Mylna. Tu dzieci oszalały ze szczęścia. My z kuzynka cali mokrzy po ostatnim zejsciu a dzieci jak to dzieci. Kończymy i o 11:30 meldujemy się na Hali Ornak gdzie czeka reszta. Najmłodsza wykończona dlatego postój godzinny. Przed nami w koncu kawał drogi do noclegu. Przed 13 ruszamy żółtym przez Iwanicka do schroniska na Chochołowskiej. Pogoda super i tu nagle pełne załamanie. Po 13 jeden grzmot i ulewa. Peleryny i idziemy. Po 20 min burza przechodzi. Czterolatka bardzo się boi więc by była motywacja tłumacze jej że musimy iść szybko by uciec przed burzą na nocleg. Wtedy do córki wpadają takie siły że sam mam problem by za nią nadążyć. Uwierzcie podejscie pod Iwnicka jest naprawdę duże. Na górze 30 min przerwy i dalej. Córka idzie tak że sam przecieram oczy ze zdumienia. Pozostałe dzieci to samo a na plecach bąbel który to obserwuje to znów sobie śpi. Na polanie Iwanówka łapie nas ulewa. Ściana wody. I tak już do schroniska. Wszyscy stawiają się cali i zdrowi tylko trochę mokrzy i zmęczeni. Poza bąblem który suchy i wyspany się budzi☺️ Jest 16:30. No ale dzieci jak to dzieci po umyciu się przebraniu i rozpakowaniu w pokoju oraz zjedzeniu obiadu mają jeszcze energi że miasto w prąd by zasiliły. Rodzice za to padnieci. O 20 jednak młodzież pada bez wyjątku i tatusiowie mogą sobie spożyć piwo.
      Rano wstajemy i co ulewa. Więc na spokojnie pakowanie i o 10 ruszamy. Już tylko lekko siapi. Schodzimy brzydką doliną Chochołowską do ciufci. Dzieci mają radoche. Zjezdzamy koszt 5 zł od osoby. Później maszerujemy do Kir do aut. Około 13 pojawia się słońce. Wiec jedzenie przepakowanie i do Kuznic. Z tamtą ruszamy do Konratowej. Pomału bez pospiechu bo dzieci zaczynają padać. Około 16 pojawia się piękne klimatyczne schronisko. Dochodzimy meldujemy się i co te zmęczone dzieci chcą iść do śniegu który jest kawałek (30 min) Cóż idziemy mają radoche bo w czerwcu rzucają się śniegiem. Po powrocie i zjedzeniu obiadu padają solidarnie o 20. Więc my na pogawetke z właścicielami i turystą który też nocuje. Piwko wipite pora spać bo o 6 wstajemy i na Giewont. 

Poranek wita nas w końcu cudowną pogodą. Wszyscy wstają śniadanie i 8 ruszamy. Dzieci dowiadują się że u góry są łańcuchy. To był błąd bo mieliśmy problemy by je dogonić. Na szczycie meldujemy się o 10:45. Wyszli wszyscy ale przed nami znów te nieszczęsne zejście. Pustki ludzi prawie nie ma. O 11:30 meldujemy się znow na Wyżnej Przełęczy Kondrackiej. Uf zeszlismy a bąbel bawi się dobrze na taty plecach. Odpoczynek i jedzenie bo przed nami ciężkie zejście do Doliny Strążyska czerwonym. Dzieci szczęśliwe pomału ale systematycznie schodzą. Docieramy jeszcze do Siklawicy i na dół. Tatusiowie do autobusu i po auta. Wracamy po rodzinki i do Bazyliki JPII. Tak dobiegło 3 końca 3 dni z dziećmi w górach. W domu o 20. Rodzice zmęczeni zona dała radę a dzieci szczęśliwe.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2018