Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
JC

NARODOWY SKI TEST 2019 w Kasina SKI

Recommended Posts

Nie wiesz jakie na narty lub deskę kupić? Marzysz o nowym sprzęcie, a boisz się zakupu w ciemno? Chciałbyś w jednym miejscu i czasie sprawdzić ofertę wielu producentów? Przyjedź na  "NARODOWY SKI TEST 2019" - pierwszą  edycję "SNOW EXPO na śniegu".
To Wydarzenie jest dla Ciebie.  12 - 13 stycznia w stacji narciarskiej Kasina SKI niedaleko Krakowa odbędzie się pierwsza w Polsce impreza testowa skupiająca aż trzynastu producentów nart i snowboardu.

Więcej na temat testów nart przeczytacie tutaj

narodowy-test-nart.jpg

• Like 1
  • Thanks 1

Wszystko fajnie, ale nie rozumiem, co w tym ski teście jest "NARODOWEGO" - bo chyba nie producenci sprzętu. Czy może będą sprawdzać przynależność etniczną zainteresowanych i dopuszczać do testów tylko prawdziwych Polaków? :$

1 godzinę temu, tanova napisał:

Wszystko fajnie, ale nie rozumiem, co w tym ski teście jest "NARODOWEGO" - bo chyba nie producenci sprzętu. Czy może będą sprawdzać przynależność etniczną zainteresowanych i dopuszczać do testów tylko prawdziwych Polaków? :$

Wszysko na sprzedaż, dostrzegł to już w latach 60tych pewien reżyser.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Kuba_W
      Drodzy,   trochę szalony temat, ale może akurat ktoś będzie zainteresowany.   Szukam dwóch osób, które mogłyby zastąpić mnie i moją żonę na wyjeździe na narty we włoskie Alpy w dniach 22-29.02. Nie damy rady się wybrać z powodów zdrowotnych, ale możemy podmienić uczestników. Lot z Okęcia w najbliższą sobotę i powrót z Turynu w sobotę 29.02. Organizator: Wygoda Travel.     Narty w Dolinie Aosty, nocleg, wyżywienie HB, maksymalne ubezpieczenie, transport i karnet zapewnione. Więcej szczegółów:    https://www.wygodatr...aosta/au-soleil     Płaciliśmy za całość 7300 zł, ale z uwagi na sytuację jesteśmy w stanie mocno zejść z ceną. Szczegóły na priv.     Pozdrawiam, Kuba  
    • By JC
      Jutro zaczynam kolejną podróż. Relacje będziecie mogli śledzić na Instagramie. Będzie to podróż wyjątkowa, wyjazd sezonu! Dlaczego? Bo będę w miejscu, do którego jadę pierwszy raz, bo nigdy nie bylem w tym kraju! Bo jest tam dzika przyroda, bo mieszkają tam wyjątkowi ludzie.
      Będą narty, ale także nowe formy spędzania aktywnie czasu, których jeszcze na pokazywałem w moich filmach..
      Do zobaczenia w...? 😉 
      Śledź na bieżąco na www.instagram.com/skionline.pl

• By moloo
      Mam zarezerwowany nocleg w miejscowości Bobrowiec - koło Liptowski Mikulasz - dla dwóch osób.
      Niestety nie mam z kim jechać.
      Termin 29.02. - 01.03
      Cena 175 zł / pokój, z kuchnią i łazienką
      Można rozszerzyć nawet do 6 osób
      Ktoś chętny na wyjazd ? Możemy dołożyć osoby.
      Wyjazd z Bielska - Białej w sobotę wcześnie rano - przez Korbielów - mogę zabrać dwie osoby (w 3 będzie ciasno, nie mam boxa i narty muszą iść do środka).
    • By siemiatek1803
      Witam serdecznie. Mam zamiar zakupić narty zjazdowe. Moje umiejętności to średnio zaawansowany. 186cm wzrost, 105 kg waga. Stoki przygotowane będą przeważać .  Posiadam buty HEAD VECTOR 110S RS black/anthracite-red. Myślałem o zakupie   ATOMICNARTY REDSTER G9 + X 12 TL GW AASS020561 ATOMIC. Podpowiecie coś?
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...