Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
darekas

Okulary narciarskie - potrzebuje pomocy jakie wybrać

Recommended Posts

Chciałbym kupić okulary narciarskie nie gogle ale okulary. 

Czy ktoś może polecieć sprawdzone w boju okulary narciarskie. 

Fajnie był było gdyby okulary miały wymienne szkła ale niestety cena ma znaczenie.

Jak myślicie czy okulary rowerowe sprawdziłby się na nartach?

Chce zauważyć,  że okulary dobiera się do kształtu twarzy. Kobiety doskonale to znają.  Poproś jakąś panią i idź z nią do optyka dobrać coś dla siebie. Weź tez kask, komplet musi pasować. 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Szymszon
      Moje obecne buty to rossignol alias sensor 90 z flexem 90. Nartki fischer worldcup sc. Umiejetnosci-6,7/10. Szczerze przyjemnie mi się jeździ, ale czytałe i wywnioskowałem, że muszę zmienić buty 😛 Pytanie, na jaki flex patrzeć? 100,110,120? Buty wiadomo poprzymierzam, pewnie skupię się do kompletu na fischerach. Ale czy naprawde odczuję taką ogromną różnicę w prowadzeniu narty? Waga 85kg. Wzrost 170cm. Nie chciałbym też czuć wielkiego dyskomfortu w bucie. 
    • By paluk
      Witam,

Na sprzedaż nowe buty Atomic Redster Pro 130 rozmiar 26,5  dokładnie takie:
      https://www.skionline.pl/sprzet/buty-narciarskie,14-15,atomic,redster-pro-130,4774.html

Buty nowe, przymierzone w domu i niestety przesadziłem, są za małe o 0,5 numeru i wolę sprzedać i kupić większe.
      Cena 800 zł + 25 zł koszt wysyłki.

• By Brzydal
      Witam! Mam nadzieję, że wycelowałem w dobrą kategorię. 
      Kupiłem Pani Żonie buciki Head Advant Edge 65 W. Nic specjalnego ale jak na nasze potrzeby są i tak Himalajami naszych możliwości. 
      W pudełku było również coś takiego: Są tego dwie sztuki. 
      Co to jest? Do czego to służy? 

• By MOSTOSTAL
      Witam!
      No i dopadło mnie... Moje 26 letnie buciory Dalbello dokonały latem żywota., Pianka się kruszy, wkładka sypie... nogi wepchnąć nie można...

Witz w tym, że mam dość szeroką łydkę, wysokie podbicie stopy i dość szerokie kostki, zarówno tę przy dużym paluchu jak i tę nad piętą.

Te Dalbello kupiłem w 94r w sklepie Tomas Sport w Gdyni.. ale to dawne czasy...

Byłem w Decathlonie i przymierzałem... Fajne wkładki, mięciusie, noga wjeżdza jak maluch do pustego garażu. Niestety wszystkie mają tę wadę, że nie zapnę ich na łydce a jeśli już to na siłę i ból przekreśla sens jazdy na nartach.
      Ponadto w Dalbello miałem canting i system "walk" z którego nie jestem w stanie zrezygnować! Nie wyobrażam sobie stania w kolejce czy chodzenia na ugiętych kolanach. Za stary jużna takie extrema jestem. Dodatkowo muszę mieć canting przynajmniej w prawym bucie bo kiedyś miałem złamaną prawą nogę i choć nie widać to jest nieco krzywa. Standardowe buty na lewej jakoś jeszcze siedzą ale prawa po wewnętrznej łydce tak drze, że łzy lecą.

Ktoś coś..? Jakiś pomysł czym się zainteresować. Oczywiście w ludzkiej cenie...

• By MaciejRut
      Witam
      Poszukuję butów narciarskich.
      Właśnie zakupiłem narty Fischer Progressor F18 174 + RS 11
      rozmiar butów to 41, 26,5
      i zupełnie nie wiem na czym się skupić, z tego co jeździłem wcześniej to flex 90 miałem z wypożyczalni może czasem 80
      teraz chyba jednak bym się skupił na flex 100 max 110
      za wszelką pomoc i porady dziękuję,

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2018
  • Create New...