Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
JurekByd

Sezonówka 2019/20 Karyntia i Tyrol Wschodni

Recommended Posts

SEZONÓWKA  2019/20 -  KARYNTIA  i TYROL WSCHODNI.

W nadchodzącym sezonie planujemy eksplorować najbardziej słoneczny land Austrii - Karyntię , która wraz z Tyrolem Wschodnim ma wspólny karnet TOP SKIPASS - www.topskipass.at  
Pozwala on szusować na nartach w 31 ośrodkach z lodowcem Molltaler Gletscher aż do 12.05.2020. 
Karnet dla dorosłego kosztuje 598 e , czyli zwraca się już po trzech 4- dniowych wyjazdach,  2 karnety dla pary kosztują 1114 e , są też duże zniżki rodzinne , np. sezonówka dla 2 dorosłych + 2 dzieci do 15 lat kosztuje tylko 1238 e .
Obejmuje ona takie ośrodki,  jak Nassfeld , Katschberg,  Turracherhoehe,  Heiligenblut , Gerlitzen , Innerkrems , Goldeck , Bad Kleinkirchheim,  Kals - Matrei , Sillian itd.
Wyjazdy mogą być co tydzień komfortowym busem z Bydgoszczy- zwykle na typowe 4 - dniówki .
Kto chętny  ?

32 minuty temu, ptk89 napisał:

Jak przebiega trasa busa w Polsce?

gdzie są przystanki i o której godzinie i dlaczego przy biedronce a nie przy lidlu ? 🙂

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By JC
      Tytuł Vloga nie jest przypadkowy. W kolejnym dniu mojego pobytu w Serfaus - Fiss -Ladis, byłem w niebie - dosłownie i w przenośni. Dosłownie, ponieważ co chwilę zanurzałem się w morzu chmur, a w przenośni ponieważ region Serfaus - Fiss - Ladis, to moim zdaniem, absolutna czołówka w alpejskim rankingu regionów narciarskich... i jeszcze te warunki na stokach! Pokażę Wam cały region, najwyższe miejsce gdzie można dojechać wyciągami, opowiem o kosztach szkolenia dzieci, zobaczycie, czy w trakcie dnia można wymienić narty w wypożyczalni i trzeba za to dopłacić. Na koniec zaproszę Was do Crystal Cube, bardzo interesującego miejsc, w którym można się oświadczyć, zjeść wspaniałą kolację o zachodzie słońca lub zawrzeć związek małżeński :).

• By JC
      Pod koniec sezonu 2018/19, w kwietniu 2019, wybrałem się zakończyć sezon narciarski do ośrodka narciarskiego Serfaus - Fiss - Ladis, położonego w austriackim Tyrolu. Poprzednio byłem w SFL wiele lat temu, tym bardziej byłem ciekawy zmian i nowości, w tym 5-gwiazdkowym, ośrodku narciarskim! Dodam, że w Serfaus na narty jeździ się metrem!
      Zabrałem ze sobą Zosię, moją córkę, która przez cztery dni szkoliła się pod okiem austriackich instruktorów. Chciałem Wam także pokazać, jak działa, wzorowa moim zdaniem, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego Patscheider.

• By JurekByd
      23.11-26.11 Soelden i Obergurgl- kto będzie i jest chętny na grupową zniżkę na karnet ?
      To samo w Ischgl-
       30.11 - 03.12
      06.12-09.12
      13.12-17.12

• By daco
      Cześć. Posiadam sporo mapek ośrodków z Tyrolu jak jest ktoś chętny na wymianę to interesują mnie  mapy z Dolomitów.
    • By rabios
      Zostały 2 wolne miejsca w busie na wyjazd, na Pitztal i Hintertux!!!
      Wyjeżdżamy po południu 8 listopada , ze Straszyna koło Gdańska. 
      4 dni na nartach lub snowboardzie. Zależy kto co lubi  
      Powrót 12 listopada po nartach. 13 listopada jesteśmy nad ranem w Trójmieście.
      Jedziemy 9 osobowym busem, więc jest wesoło:D 
      Trasa Trójmiasto -> dalej do ustalenia!!!
      Dla szybszego kontaktu 604 791 524
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...