Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
JC

Sulden / Solda w Południowym Tyrolu. Samolotem na narty (Vlog #042)

Recommended Posts

Od 30 listopada do świąt jest Adwentwoche i karnet 6 dniowy kosztuje jak 4 dniowy poza sezonem i kosztuje 147 euro. Tyle placilismy, jest nawet info o  cenie na stronie ośrodka. 

• Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By JC
      5 ośrodek narciarski jaki odwiedziłem w trakcie mojego narciarskiego safari po Południowym Tyrolu, to leżący w dolinie Ahrntal - Klausberg. Licząca 33 km tras narciarskich stacja narciarska położona jest tuż przy granicy z Austrią

• By JC
      Oj bardzo długi wyszedł mi ten odcinek:). Nie wiem czy wytrzymacie ze mną przez ponad 40 min przed monitorem, ale.. Nie mogłem się powstrzymać przed zmieszczeniem większej niż zwykle ilości przepięknych widoków z tras. A i sam ośrodek jest największy z dotychczas odwiedzonych. Do tego dołożyłem konkurs i krótką wycieczkę po moim "pokoiku" w hotelu. 11 grudnia 2019 roku trafiłem do największego ośrodka narciarskiego położonego w Dolinie Pustertal Kronplatz / Plan de Corones, który czeka na nas narciarzy z doskonale przygotowanym 119 km tras. Dojedziecie tutaj samochodem, ale także pociągiem, o czym opowiadam w filmie.

• By Edyta
      Witam. 
      Bardzo proszę o poradę, wybieram się w marcu od 15 do 19 na narty do Włoch. Będę tam pierwszy raz. Szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia o tamtejszych trasach... Szukam miejsca gdzie będą niebieskie trasy, ponieważ beda z nami dzieci, które dopiero stawiają pierwsze kroki jeśli chodzi o narty (6,7,10 lat) , ja również jestem początkująca. Lecimy do Mediolanu - Bergamo.  
      Szukam miejsca z noclegiem ski in ski out. 
      Byliśmy już w Hiszpanii Sierra Nevada oraz Francji Val Thorens dlatego teraz Włochy. 
      Bardzo dziękuję za informacje i porady😉
      Edyta

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...