Narty - skionline.pl
Jump to content

Cennik karnetów Tatry Super Ski na sezon 2020/2021

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By mario33
      Dzisiejsza sytuacja na Slotwinach pokazuje, że ze względu na fakt, że ludziom brakuje rozumu, ON w sumie należałoby zamknąć. A decyzja o „ograniczonych feriach” ze wszech miar słuszna...
    • By Lexi
      Już czas.
      Póki co:
      - od przedwczoraj jazda w Bukowinie na UFO - stok przygotowany w 60%, wczoraj rozmawiałem z właścicielem - mówił ze w 2-3 dni dośnieży do 100%. Ktoś tam jeździ rekreacyjnie, ktoś trenuje na tyczkach wiec szalu z miejscem nie ma.
      - dziś o 15 rusza Tylicz - MasterSki .
      - po zamieszaniu rządowo/medialnym Białka, Male Ciche, Grapa, Koziniec, Rusin przestały śnieżyc a z kolei Jurgów już wznowił produkcje śniegu w nocy.

na zdjęciu Tylicz

• By Gerald
      Proponuję przenieść całą dyskusję z wątku Austriackiego, do tego wątku tutaj którego chyba jeszcze nikt nie założył. 
      Więc - Polska (nie)sezon 2020/21. 
      Mój (i Wasz) Pan Premier dla naszego wspólnego dobra - można powiedzieć w skrócie po podaniu tej informacji - przekreślił sezon wyciągowy 2020/21. 
      Mam nadzieje że wszyscy się zgadzacie z decyzją rządu - ufajmy politykom - oni chcą dla nas jak najlepiej. 
      https://www.wprost.pl/koronawirus-w-polsce/10391223/ferie-zimowe-2021-rzad-zaskoczyl-decyzja-i-podal-daty.html
      Mateusz Morawiecki poinformował podczas konferencji prasowej, że szkoły pozostaną zamknięte do świąt Bożego Narodzenia. Oznacza to, że zarówno uczniowie szkół podstawowych, jak i ponadpodstawowych nadal będą się uczyć zdalnie. Tego jednak wszyscy się spodziewaliśmy. Najważniejsze zmiany dotyczą ferii szkolnych.
      Ferie 2021 tylko w styczniu
      Premier przekazał, że decyzją rządu wszystkie województwa będą miały przerwę w nauce między 4 a 17 stycznia. Dodawał, iż nie będą możliwe wyjazdy zimowe na narty. – Jeśli w ferie zostaniemy w domach wszyscy to jest szansa, że 17 stycznia będą się już pojawiać pierwsze dawki szczepionki – zaznaczał szef rządu, podkreślając potrzebę.
      Planujesz urlop? Do tych krajów na narty nie pojedziesz
      Rząd zapowiedział też, że w najbliższych tygodniach planuje ograniczyć możliwość przemieszczania się. Osoby myślące o wyjazdach na narty powinny więc zweryfikować swoje plany. – Redukcja kontaktów społecznych w okresie świąt Bożego Narodzenia jest tematem fundamentalnie ważnym w dalszym przebiegu epidemii. Pracujemy nad rozwiązaniami prawnymi, które ograniczą możliwość przemieszczania się. Apeluję już dziś, żeby nie zamawiać żadnych wyjazdów do Austrii, Szwajcarii, Włoch, ale też w Polsce – mówił premier Mateusz Morawiecki.
    • By WojtekM
      Tak zimę widzi IMGW
      https://www.imgw.pl/wydarzenia/imgw-pib-prognoza-dlugoterminowa-temperatury-i-opadu-na-grudzien-2020-r-luty-2021-r
    • By Argon
      Witam forumowiczów. Mam w planie wyjazd na ferie do Zell am See. Ma być to standardowy pobyt tzn. 7 noclegów i 6 dni na nartach. Korzystając z okazji chciałem też pojeździć po okolicznych ośrodkach narciarskich i tu rodzi się dylemat jaki karnet wybrać? Chciałbym oprócz Zell am See pojeździć w Saalbach, Kitzstein i Kitzbuchel. Znalazłem dwa skipasy które pozwalają jeździć we wszystkich tych ośrodkach ( i wielu innych). Oba są w tej samej cenie tj. Salzburg Super Ski Card i Alpen All Star Card. Zapewne różnią się listą ośrodków która i tu i tu jest bardzo długa ale nie wiem czym różnią się poza tym?  Kolejne pytanie dotyczy możliwości zakupu, czy można ją kupić w kasie ośrodka czy tylko przez internet. A może bardziej opłacalna jest trzecia opcja ( czekam na rady koleżanek i kolegów)😀. Wielkie dzięki za rady. 🙏
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...