Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Prośba do administratora forum


Zagronie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę do  Administratora.  Chciałbym pisać blog o moich wspomnieniach. Ostatnio  leżę  od dwóch tygodni w łóżku. Dwóch pozytywnych w bliskiej rodzinie. Gorączka,kaszel, temperatura. Ale już lepiej .Na myślenie mam czas. Wychodzą szczegóły z przyszłości...Jak to było z nartami  i górami.

Chciałbym o tym pisać. Począwszy od  obecnego okresu i cofając się wstecz, gdzieś do roku 1964. Będą to głównie wspomnienia górsko-narciarskie. A także ciekawostki praktycznie nie znane nikomu w Polsce. Nieuniknione sa pewne wątki osobiste.  Będę starał się zachowywać w praktyce chronologię wydarzeń(chronologię wstecz). Bedą to opowiastki starego narciarza i miłośnika gór. Każda będzie osobnym rozdziałkiem, opisującym pewien okres, czy konkretne wydarzenie. 

Wyobrażam sobie  zorganizowanie  tego w następujący sposób. Jakiś główny tytuł blogu,

np. Zagronie, wspomnienia.

Potem w podtytułach koleje wątki i przykładowo:

- San Anton-rozczarownie

---------------------------

- Narty na dachu świata

-----------------------

- Zakład Badań Rakietowych i Satelitarnych

-----------------------

- Kalatówki

-----------------------

- Kursy narciarskie w Zakopanem w 1964 roku.

Coś sobie przypomnę,  będę miał ochotę, to będę pisał. Myślałem o wykorzystaniu swoich klisz. Zawsze dużo fotografowałem. Fotografia to było moje hobby. Więc postaram się coś z tym zrobić.  Szkoda tego materiału. Jest to historia gór i nart widziana przez pasjonata.

 

Więc jak w praktyce to uczynić, by można było dodawać kolejne wątki?

Zagronie

  • Like 4
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Zagronie napisał:

Więc jak w praktyce to uczynić, by można było dodawać kolejne wątki?

Zagronie

Cześć,
Nadałem Tobie uprawnienia do zakładania Bloga. Teraz możesz stworzyć Bloga i dodawać w nim nowe wpisy. 

Jeżeli będę mógł w czymś jeszcze pomóc to pisz.
Jacek

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, waldek71 napisał:

Czyli żeby założyć boga trzeba się zgłosić do admina? Czy jest inny sposób żeby go założyć?

Tak, trzeba uzyskać dostęp do tej funkcjonalności, który ja nadaję. Ale jest to formalność, wystarczy napisać do mnie i już.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...