Narty - skionline.pl
Jump to content

St Moritz- potrzebuje wsparcia.

Recommended Posts

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem od 25 stycznia powinienem być w Szwajcarii na nartach. 5 dni na jeżdżenia i w planach mamy zaliczyć samnaun, scuol i może savognin, ale najważniejszym celem jest St Moritz i Corvatsch. Chciałbym żeby ktoś z forumowiczów przybliżył mi jak teraz wyglada tam sytuacja. Chodzi o zakup karnetów i parkiwania. Czy parkingi są bezpłatne pod kolejkami czy jednak trzeba coś zapłacić. Jeśli tak to ile? Jak z cenami karnetów zakupionych bezpośrednio w kasie? I czy idzie kupić wspólny skipass 2-dniowy na st moritz i corvatsch. Z góry dzięki za info. 

10 minut temu, melo7anthony napisał:

I czy idzie kupić wspólny skipass 2-dniowy na st moritz i corvatsch

idzie, parkingi są płatne a ceny w zależności od lokalizacji, jak mieszkasz w SM to auta ruszać nie trzeba bo świetnie działa komunikacja miejska, autobusy i pociągi są w skipasie

2 minuty temu, nicram napisał:

podpinając się do tematu St. Moritz- czy ktoś ma namiar na jakieś tanie kwatery w rejonie Engadyny?

Pytanie co to znaczy tanie, kiedyś szukałem w okolicach i było dużo drożej niż gdzie indziej :)

2 godziny temu, pawelb91 napisał:

Pytanie co to znaczy tanie, kiedyś szukałem w okolicach i było dużo drożej niż gdzie indziej :)

Właśnie porównuję z Arosa-Lenzerheide i wcale jakoś nie wychodzi drożej. 

Docelowo szukam do 3000 zł za osobę za nocleg+karnet.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Kacper
      witam mam pytanie może ktoś dać jakąś opinie o tych nartach?
      I mam pytanie jeszcze jakie narty by pasowały do mnie mam 180 cm i 65kg myślę nad 165 ale nw czy to bedzie dobry wybór ?
      Z góry dziekujue za pomoc. 
      https://nartykrakow.pl/product-pol-12248-NARTY-FISCHER-RC4-RCS-AR-RC4-Z12-GW-2021.html
    • By Kacper
      I mam pytanie jeszcze jakie narty by pasowały do mnie mam 180 cm i 65kg myślę nad 165 ale nw czy to bedzie dobry wybór ?
      https://nartykrakow.pl/product-pol-12248-NARTY-FISCHER-RC4-RCS-AR-RC4-Z12-GW-2021.html
    • By Kacper
    • By Ledzian
      Sprzedam buty narciarskie Lange RS 90 S.C. rozmiar 25. Stan bardzo dobry, wręcz idealny: czyste, nie przepocone, butek nie wygnieciony, klamry całe, buty po jeździe zapinane (nie rozlazła się skorupa). Nawet naklejki z rozmiarem są. Parę drobnych rys.

• By Lexi
      Uprzejmie "donoszę" ze dzisiaj ruszyła polska witryna Amazon - poszukującym sprzętu narciarskiego życzę udanych zakupów. 😉

(w sumie nie wiedziałem gdzie to powiesić 🤷‍♂️)

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...