Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Chorwackie wyspy Hvar i Brać na rowerze


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem nie na narty tylko na rower. Jestem w Wiedniu, ale to tylko przystanek w drodze do Chorwacji. Po dość długim oczekiwaniu w stolicy Austrii lecę do Splitu, gdzie zmieniam środek transportu na prom i płynę na piękne wyspy Hvar i Brač. We wrotek i środę będę sprawdzał jak się jeździć na rowerze po chorwackich wyspach.
Zapraszam na mój Instagram, gdzie będę prowadził relację w trakcie pobytu.
 

 

F0599784-27E0-47AC-86E3-CBDDA63C6977.jpeg

BBC0FB5D-2545-4E4D-853D-8D4E8BEBA8EA.jpeg

362473B3-8807-4C47-B410-4DF605E4F62F.jpeg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z grubej rury zaczynasz! To jest też moje marzenie - rower, namiocik i wolność wśród chorwackiego klimatu. Jedne z najpiękniejszych wysp w Chorwacji, chociaż w sumie można tak określić wiele chorwackich wysp. Chociaż przez Hvar w większości biegnie tylko jedna ucywilizowana droga przez środek wyspy. Mimo wszystko miałbym stracha w poruszaniu się po chorwackich drogach, bo ścieżki, drogi rowerowe w zasadzie tam nie istnieją.

Ale i tak zazdroszczę!

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Slavko napisał:

Chociaż przez Hvar w większości biegnie tylko jedna ucywilizowana droga przez środek wyspy. Mimo wszystko miałbym stracha w poruszaniu się po chorwackich drogach, bo ścieżki, drogi rowerowe w zasadzie tam nie istnieją.

Eee chyba nie jest aż tak źle.

 https://chorwacjacafe.pl/wyspa-hvar-raj-dla-rowerzystow/

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Slavko napisał:

Z grubej rury zaczynasz! To jest też moje marzenie - rower, namiocik i wolność wśród chorwackiego klimatu. Jedne z najpiękniejszych wysp w Chorwacji, chociaż w sumie można tak określić wiele chorwackich wysp. Chociaż przez Hvar w większości biegnie tylko jedna ucywilizowana droga przez środek wyspy. Mimo wszystko miałbym stracha w poruszaniu się po chorwackich drogach, bo ścieżki, drogi rowerowe w zasadzie tam nie istnieją.

Ale i tak zazdroszczę!

  

Ja je opływałem łodzią. Moim zdaniem, od strony morza, najlepsze. Zresztą nie tylko je.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, moruniek napisał:

Ja je opływałem łodzią. Moim zdaniem, od strony morza, najlepsze.

Bezwględnie - zwłaszcza że niektóre kameralne "miejscówki" dostępne są tylko od morza wiec nie musisz ich z nikim dzielić..:)

P9126136.thumb.jpg.14c60c0308789f55163862f89a88dffd.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...