Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

Objecha艂em na rowerze Velo Czorsztyn , po raz pierwszy 馃構. Trasa 艣wietna, zw艂aszcza widokowo. Nie b臋d臋 teraz rozpisywa艂 si臋 w temacie walor贸w wizualnych, ale chcia艂bym przekaza膰, 偶e powstaje nowy odcinek 艣cie偶ki, kt贸ry zapewni bezpieczny przejazd z okolicy zapory z Nidzicy w kierunku Czorsztyna. Na sporym odcinku jest ju偶 wytyczona 艣cie偶ka, a na jej cz臋艣ci k艂adziony jest asfalt.聽

IMG_3980.jpeg

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

W dniu 15.05.2025 o 20:54, Lexi napisa艂:

Widokowo tak.. ale to inwestycja kt贸ra z pi臋knego g贸rskiego jeziora zrobi艂a zbiornik przeciwpo偶arowy..

To jest zbiornik (wcze艣niej nazywany zalewem). 呕adne tam jezioro. P艂ywa艂em po nim i w nim te偶. Jest to malowniczy obiekt, jednak pami臋tajmy, 偶e sztucznie stworzony.聽

p.s.

Moja mama by艂a na jego pi臋trzeniu. Podobnie jak na kilku innych tego typu obiektach. Taka praca 馃槈.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, moruniek napisa艂:

To jest zbiornik (wcze艣niej nazywany zalewem).

Dop贸ki zalew by艂 "dziki" by艂o OK, teraz ma kamienne nasypy jak ka偶da regulowana rzeka ..聽 a te koszmarne barierki do samego Nowego Targu.. szkoda s艂贸w. Od dziesi臋cioleci tam je藕dzi艂em na ryby. Przez lata trzyma艂em tam 艂贸d偶 na wodzie (ca艂y sezon).

Od powstania 艣cie偶ki na polance (kumpel dzier偶awi艂) przesta艂o by膰 ju偶 cicho i spokojnie.. zrobi艂 sie zgie艂k , syf i komercha - ju偶. mnie tam nie ma.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Lexi napisa艂:

Od powstania 艣cie偶ki na polance (kumpel dzier偶awi艂) przesta艂o by膰 ju偶 cicho i spokojnie.. zrobi艂 sie zgie艂k , syf i komercha - ju偶. mnie tam nie ma.

W Weekendy to nawet tak膮 艣cie偶k膮 rowerow膮 nie da sie przejecha膰 i to w mniej turystycznych miejscach (Velo Dunajec okolice dw贸ch S膮cz贸w). Co chwile kto艣 zaje偶d偶a albo wpadaj膮 dzieci bez kontroli albo kto艣 biegnie z psem, albo kto艣 na rolkach "pod pr膮d" itp... horror.聽

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

W dniu 17.05.2025 o 11:32, pawelb91 napisa艂:

W Weekendy to nawet tak膮 艣cie偶k膮 rowerow膮 nie da sie przejecha膰 i to w mniej turystycznych miejscach (Velo Dunajec okolice dw贸ch S膮cz贸w). Co chwile kto艣 zaje偶d偶a albo wpadaj膮 dzieci bez kontroli albo kto艣 biegnie z psem, albo kto艣 na rolkach "pod pr膮d" itp... horror.聽

Da si臋 spokojnie przejecha膰, tylko trzeba zachowa膰 uwag臋 i nie zapieprza膰 ile si艂y w nogach. To nie 'tur de polo艅' .聽

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktor贸w i Trener贸w Narciarstwa PZN Wypo偶yczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright 漏 1997-2026
×
×
  • Create New...