Narty - skionline.pl
Jump to content

problem z dodawaniem zdjęć

cyniczny
 Share

Recommended Posts

Cześć

Nie jestem w stanie dzisiaj dodawać zdjęć do tematów np. w "rowerowe-eskapady-relacje".

Przy próbie dodania zdjęcia - niezaleznie czy przeciągam, czy przez opcję "dodaj pliki" - pojawia się błąd dodawania:

7

Proszę skontaktować się z pomocą techniczną

Próbowałem dodawac różne wielkości plików 1,2MB, 0,7MB, 025MB i na każdym to samo.

Też tak macie?

• Like 1
  • Thanks 1

43 minuty temu, cyniczny napisał:

Cześć

Nie jestem w stanie dzisiaj dodawać zdjęć do tematów np. w "rowerowe-eskapady-relacje".

Przy próbie dodania zdjęcia - niezaleznie czy przeciągam, czy przez opcję "dodaj pliki" - pojawia się błąd dodawania:

7

Próbowałem dodawac różne wielkości plików 1,2MB, 0,7MB, 025MB i na każdym to samo.

Też tak macie?

Ja staram się wstawiać zdjęcia na zewnętrzny serwer i tu dodawać jako link. Zazwyczaj działa. Zaraz sprawdzę jak jest z plikami.

5 godzin temu, cyniczny napisał:

Cześć

7

Też tak macie?

4 godziny temu, moruniek napisał:

Sprawdzałem mam identyczny komunikat. Nie działa.

Dodałem zdjęcia w tym wątku oraz w Rowerowych Eskapadach. Wszystko działa poprawnie - u mnie.

Czy ktoś ma jeszcze problem?

12 godzin temu, sstar napisał:

Już działa ale było podobnie 7.

2 godziny temu, cyniczny napisał:

U mnie też już jest ok, dzięki

Proszę obserwujcie forum. Gdyby się coś działo, to zróbcie screena i wyślijcie do mnie. Będę mógł wtedy przesłać to do twórców forum.

• Like 1

• 2 weeks later...
W dniu 19.07.2022 o 08:48, JC napisał:

Proszę obserwujcie forum. Gdyby się coś działo, to zróbcie screena i wyślijcie do mnie. Będę mógł wtedy przesłać to do twórców forum.

Mówisz masz, dziś taki oto problem. Dlaczego nie wiem ?

Zrzut-ekranu-403.png

• Like 1

5 godzin temu, Jeeb napisał:

nie wiesz skąd zrobiłeś czy sfotografowałeś kalendarz ?

Dałem ci szansę abyś wykazał się znajomością Tatr, ale z niej nie skorzystałeś. Oczywiście wiem, byłem, fotka z fotki ciasnej, ale wlasnej.

• Haha 1

3 godziny temu, sstar napisał:

Dałem ci szansę abyś wykazał się znajomością Tatr, ale z niej nie skorzystałeś. Oczywiście wiem, byłem, fotka z fotki ciasnej, ale wlasnej.

No już nie żartuj takim łatwym zdjęciem MNIE dajesz szansę, niech wykażą się młodzi wymiatacze tego forum.

Moja znajomość Tatr daleko wykracza poza ramy tego obrazka.

Godzinę temu, Jeeb napisał:

No już nie żartuj takim łatwym zdjęciem MNIE dajesz szansę, niech wykażą się młodzi wymiatacze tego forum.

Moja znajomość Tatr daleko wykracza poza ramy tego obrazka.

No to wrysuj Szulakiewicza sp.

No ja nikt nie chce śladami Bachledy to może bardziej współcześnie jak zdobywałem z niepowodzeniem Lodowy… a pisze to Marcisz co z Korczakiem kustoszem Mnicha kiedyś się stał, to kolejna podpowiedz co do zdjecia, Jan czyli Jeeb wie wiec zwolniony

https://wspinanie.pl/2012/08/lodowy-szczyt-sobkowa-i-kapalkowa-gran-bajdulka-bogato-ilustrowana-ze-schematami-topograficznymi-cz-1/

Edited by sstar

• 2 weeks later...
15 godzin temu, Jeeb napisał:

nikt nie chce bo dla ostatnio piszących  topografia Tatr kończy się na Jankulakowskim Wierchu.

Przed laty był taki jeden co łaził po tych okolicach

Ładnie. Ale długie te doliny są. Ciągną się jak…

Ja kiedyś szedłem na Jagnięcy od naszej strony ale coś pobłądziłem niedźwiedzie mnie wystraszyły zrobiłem zakupy w reklamówkę w Żdżiarach i powrót w deszczu do piątki. A Jankulakowski miodzio, co od niego chcesz? Popatrz na te nazwy…

05F91D9E-498F-4469-9180-38C29E8F8516.jpeg