Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Buty Dalbello Veloce 120 GW M


Keler

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega, raczej średnio jeżdżący, chce kupić buty jak w temacie, wydają mu się wygodne w warunkach sklepowych, łatwo wchodzi stopa mimo wysokiego flexa, a poszukuje dobrego przełożenia na narty i jednocześnie komfortu, żeby jeździć cały dzień; co sądzicie? nie pytam o cenę,  tylko jakość, czy spełnią jego oczekiwania; moje obawy - będą za miękkie, poza tym primaloft, mogą być za ciepłe; 

 https://skiteam.pl/buty-narciarskie-meskie/5180-35886-buty-narciarskie-dalbello-0210-veloce-120-gw-m-616438804389.html#/3294-maincolor-czarny/4033-sex-mezczyzna/9910-butynarciarskie-285/14442-kolor-blk_blk_infrared 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalbello robi znakomite buty ale jeśli kolega nie wie na co zwrócić uwage niech lepiej jedzie do DOBREGO sklepu - czyli takiego gdzie fachowiec (nie byle sprzedawca) mu doradzi.To że są wygodne w warunkach sklepowych przeważnie (nie zawsze) świadczy o tym że rozmiar jest zbyt duży lub but jest zbyt obszerny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Lexi napisał:

Dalbello robi znakomite buty ale jeśli kolega nie wie na co zwrócić uwage niech lepiej jedzie do DOBREGO sklepu - czyli takiego gdzie fachowiec (nie byle sprzedawca) mu doradzi.To że są wygodne w warunkach sklepowych przeważnie (nie zawsze) świadczy o tym że rozmiar jest zbyt duży lub but jest zbyt obszerny.

odesłałem kolegę do bootfittera zanim skrobnąłem posta; was pytam, czy ktoś ma doświadczenie z butami dalbello, i po odzewie wnioskuje, że raczej z tym słabo, to jest jakaś informacja; więc może i świetnie jak piszesz, ale chyba nie specjalnie popularne wśród forumowiczów; mnie - może stereotypowo - kojarzą się z wygodnymi butami dla pań albo nowinkami technicznymi; 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Keler napisał:

odesłałem kolegę do bootfittera zanim skrobnąłem posta; was pytam, czy ktoś ma doświadczenie z butami dalbello, i po odzewie wnioskuje, że raczej z tym słabo, to jest jakaś informacja; więc może i świetnie jak piszesz, ale chyba nie specjalnie popularne wśród forumowiczów; mnie - może stereotypowo - kojarzą się z wygodnymi butami dla pań albo nowinkami technicznymi; 

Posiadałem Panterra 100. Buty  bardzo dobre, tylko jak każde narciarskie, powinny możliwie najlepiej pasować do budowy nóg osoby użytkującej. Zatem  nieistotna firma czy kolor.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2023 o 13:55, Keler napisał:

może stereotypowo - kojarzą się z wygodnymi butami dla pań albo nowinkami technicznymi; 

Firma robi również modele wyczynowe wiec skojarzenia mylne, sam miałem Panthera 120 (AM) były bardzo wygodne - kapitalna konstrukcja skorupy. Wielu instruktorów i demonstratorów wybiera buty z tej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...