Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na szczycie wiało 80 km/h miałem okazję wypróbować odzież w takich warunkach.

Podejście wzdłuż stary krzesełek od Polana Strugi, w lesie duże braki śniegu, na wypłaszczeniu przed Szczawiny można ubrać narty. Zjazd przez Buczynkę bez konieczności odpinania nart.  

https://mapy.cz/s/kogenapovo

 

IMG_20231229_084613.jpg

IMG_20231229_085906.jpg

IMG_20231229_090516.jpg

IMG_20231229_090521.jpg

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, surfing napisał:

Na szczycie wiało 80 km/h miałem okazję wypróbować odzież w takich warunkach.

Podejście wzdłuż stary krzesełek od Polana Strugi, w lesie duże braki śniegu, na wypłaszczeniu przed Szczawiny można ubrać narty. Zjazd przez Buczynkę bez konieczności odpinania nart.  

https://mapy.cz/s/kogenapovo

 

IMG_20231229_084613.jpg

IMG_20231229_085906.jpg

IMG_20231229_090516.jpg

IMG_20231229_090521.jpg

Zdejmowałeś rękawiczki do fotek lub fok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, surfing napisał:

Na szczycie wiało 80 km/h miałem okazję wypróbować odzież w takich warunkach.

Podejście wzdłuż stary krzesełek od Polana Strugi, w lesie duże braki śniegu, na wypłaszczeniu przed Szczawiny można ubrać narty. Zjazd przez Buczynkę bez konieczności odpinania nart.  

https://mapy.cz/s/kogenapovo

 

IMG_20231229_084613.jpg

IMG_20231229_085906.jpg

IMG_20231229_090516.jpg

IMG_20231229_090521.jpg

Co to za budynek na drugim zdjęciu po prawej stronie?

Dużo śniegu?

Z góry dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyżej Miziowej śniegu dużo, w partii szczytowej kosodrzewina prawie całkiem zasypana i tu uwaga, we mgle odradzam iść na szczyt tym co nie są przygotowani do poruszania się na azymut,  bo po stronie słowackiej brak tyczek zimowych, a letnie wystają kilkanaście centymetrów.

4 godziny temu, sstar napisał:

Zdejmowałeś rękawiczki do fotek lub fok?

Do zdjęcia zdjąłem jedną, a i tak o mało mi wiatr nie wyrwał telefonu. Miałem super trening przepinki podczas wichury, bo wiało tak, że lepiej było nart nie podnosić bo mogły odfrunąć, problem był z lekkim plecakiem- nie miałem czekana.

Co do fok (nie zdejmuje rękawic) to mam swój patent który sprawdził się nawet na tym wietrze.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, surfing napisał:

Powyżej Miziowej śniegu dużo, w partii szczytowej kosodrzewina prawie całkiem zasypana i tu uwaga, we mgle odradzam iść na szczyt tym co nie są przygotowani do poruszania się na azymut,  bo po stronie słowackiej brak tyczek zimowych, a letnie wystają kilkanaście centymetrów.

Do zdjęcia zdjąłem jedną, a i tak o mało mi wiatr nie wyrwał telefonu. Miałem super trening przepinki podczas wichury, bo wiało tak, że lepiej było nart nie podnosić bo mogły odfrunąć, problem był z lekkim plecakiem- nie miałem czekana.

Co do fok (nie zdejmuje rękawic) to mam swój patent który sprawdził się nawet na tym wietrze.

Ja zdejmuje do fok w zależności od wiatru, ew. osłony, u nas na szczycie ropiki, schrony takie z czasów wojny, nie sam krzyż, wiec jest gdzie narty oprzeć, a i schronić się przed wiatrem, a najlepiej zatrzymać się jednak gdzieś przed wyplaszczeniem, czesto tez chadzam do ostatniej choinki, ale wtedy nisko, chyba, że wersja die hard...

CEE120AC-B145-4484-AF11-386E3F30C16E.jpeg

C6BDC919-E46D-4A1A-BE43-ED22FE20E833.jpeg

78752648-B5A1-45C4-BD0C-5873F9606DCD.jpeg

DF358AF9-7502-4453-8708-C9A81ABE2137.jpeg

Edytowane przez sstar
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, christof napisał:

@surfing ja sie przepinam za ta choinką :) calkiem mila stabilna studzienka w około. Komfortowo az sie nie chce wracac :)

Krzysztof dziękuję, coś tam kojarzyłem, ale była taka mgła że wolałem nie kombinować, bo raz że trudno byłoby ją znaleźć, dwa że później nie wiadomo w którą stronę ruszyć aby wejść na szlak. Wystarczyły mi emocje na przepince, poruszanie się na azymut przypomnę sobie przy mniejszym wietrze.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarioJ napisał:

Sprzedałem swoje pierwsze narty skiturowe Nanga Parbat. Poszły w 1 dobę na olx.

Jest ruch w interesie.

 

IMG_0650.thumb.jpeg.9039ea0c034bee7270df790ef1a3e6b0.jpeg

Ile dałeś ile wziąłeś ile dni na śniegu spędziły? Możesz na priv. Długość 171? Czy 163?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sstar napisał:

Ile dałeś ile wziąłeś ile dni na śniegu spędziły? Możesz na priv. Długość 171? Czy 163?

Narty były raczej dużo używane, ale sprawne. 1mm krawędzi zostało. Oryginalne foki kleiły nadal dobrze.

Prawie nowe wiązania ATK Trofeo plus. Mi to nie spasowało i postanowiłem sprzedać cały zestaw, bo szkoda już by było kolejny raz przekręcać wiązania.

cena 1800zł

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MarioJ napisał:

Narty były raczej dużo używane, ale sprawne. 1mm krawędzi zostało. Oryginalne foki kleiły nadal dobrze.

Prawie nowe wiązania ATK Trofeo plus. Mi to nie spasowało i postanowiłem sprzedać cały zestaw, bo szkoda już by było kolejny raz przekręcać wiązania.

cena 1800zł

 

Nieźle i dla ciebie i dla nabywcy. A jaka długość? Ja mam 179 ale nie wybierałem, promo było na takie i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasprowy 15.01.2024 r,
podejście i zjazd możliwy do ronda w Kuźnicach choć oczywiście czujnie :)

Na górze jazda bardzo fajna, Z uwagi na wiatr Goryczkowa nie chodzi, Gąsienicowa raczej też nie.

 

Dzień wcześniej jeszcze był Grześ. Zjazd z kopuły do schroniska w Chochołowskiej bardzo fajny. Do parkingu na dole też się zjedzie choć czujnie bo w paru miejscach coś tam wystaje.

Śnieg trochę przewiano- nawiano - sprasowany więc zależy co gdzie się trafi.

 

 

 

image.thumb.jpeg.d82b4ed65e9149829ec1055207437fcb.jpeg

2.JPG

3.jpg

4.jpg

5.jpg

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...