Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Trochę do śmiechu


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

Kumple przechwalają się którego żonka ma piękniejszą cipkę.

Jeden mówi:

- Moja ma jak Paryż, zawsze pachnąca perfumami, gorąca, pełna życia.

Na to drugi:

- Moja ma jak Afryka, taka dziewicza, dobrze jeszcze nieodkryta i zaskakująca.

Na to trzeci:

- Moja ma jak Londyn, zawsze taka wilgotna

Na co ostatni:

- Moja to ma jak Łomża

-Ale dlaczego pytają pozostali?Musisz uzasadnić

-No dziura...po prostu dziura.

Wlazł facet w parku na ławkę i zaczyna się drzeć:

- Precz z hipokryzją!

Ludzie patrzą zdziwieni, a chłop:

- Precz z pazernością!

Coraz więcej gapiów przystaje, a ten dalej:

- Precz z pedofilią!

W końcu jakaś babcia nie wytrzymała:

- Panie, coś się pan tak do tych księży przyczepił?!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programista rozmawia ze swoimi przyjaciółmi po fachu:

- Wczoraj w nocnym klubie poznałem świetną blondynę!

- Och Ty szczęściarzu!!!

- Zaprosiłem ją do siebie, wypiliśmy trochę, zacząłem ją dotykać...

- I co? I co?

- No a ona mówi: "Rozbierz mnie!"

- Nie może być!

- Zdjąłem z niej spódniczkę, potem majteczki, położyłem na stole tuż obok klawiatury mojego nowego komputera...

- Nie ******l!!! Kupiłeś nowego kompa??? A procesor jaki?

Blondynka rozmawia ze swoimi przyjaciółkami:

- Wczoraj w nocnym klubie poznałam programistę!

- Och Ty szczęściaro!!!

- Zaprosił mnie do siebie, wypiliśmy trochę, potem zaczął mnie dotykać...

- I co? I co?

- No i mu mówię: "Rozbierz mnie!"

- Nie może być!

- Zdjął ze mnie spodnie, potem majteczki...

- Nie ******l!!! Nosisz majteczki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać jak czesto korzystasz z drukarki :-)

No właśnie!

Często, na tyle często że jej w ogóle nie wyłączam więc jest w niej ciepło, jak to w drukarce laserowej.

Po usunięciu mysi z kasety tonera, wsadziłem kasetę do drukarki i z łzami w oczach przystąpiłem do drukowania faktur, jednak zanim drukarka wypluła pierwszą fakturę, wypluła ogon myszki:eek::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek lepiej to usuń bo Cię jeszcze te ekohieny posądzą o znęcanie się nad małą myszką która jest pewnie pod ścisłą ochroną:D

Właśnie na to czekam, poświęcę się pas z paczkami plastiku już mam przygotowany, jak mnie złapią to ich wyje...e do luftu i wtedy na karzdym nowym wyciągu będzie wisiała tabliczka "wyciąg imienia SB":D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Bóg tworzył ciało wszystkie narządy kłóciły się ze sobą, oto który powinien zostać szefem. Mózg mówił: Ja powinienem zostać szefem, ponieważ mam pod kontrolą wszystkie funkcje ciała. Na to odpowiedziały nogi: my powinniśmy być szefem bo nosimy mózg i całe ciało tam gdze potrzeba. Wtedy odezwały się ręce: to my powinniśmy być szefem ponieważ wykonujemy pracę i zarabiamy pieniądze. I tak po kolei odzywały się serce, nerki, płuca, oczy itd. Jako ostania odezwała się dupa, twierdząc, że chce zostać szefem co wywołało tylko śmiech innych narządów. Wtedy dupa zaczęła strajkować. W krótkim czasie oczy zaczęły się wywracac, ręce wykrzywiać, nogi krzyżować, serce i płuca wpadły w panikę, a mózg dostał gorączki. W koncu wszystkie narządy uzgodniły, że dupa zostaje szefem. Wszystko wróciło do normy, narządy zajęły się swoją pracą, a szef siedział tylko i od czasu do czasu wypuszczał gówno.

Wniosek: Nie potrzebujesz mózgu, żeby zostać szefem. Może nim zostać każda dupa :D:P

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powstaje pomnik?

1. Mały model.

2. Odlew.

3. Obróbka dłutem.

4. Gładzenie.

5. Odsłonięcie.

6. Przemówienie.

7. Kolacja.

Jak powstaje człowiek?

W odwrotnej kolejności...

----

Zdarzyło się pewnego razu, że Unia Europejska posiadła złomowisko w samym środku pustyni. Unia orzekła, że ktoś może dokonać kradzieży ze złomowiska, zatem stworzyła stanowisko nocnego stróża i zatrudniła do tej pracy człowieka. Następnie Unia powiedziała:

- Jak stróż nocny może wykonywać swoją pracę, kiedy nie dostał instrukcji?

Stworzyła zatem Unia Dział Planowania i zatrudniła dwoje ludzi - jednego do pisania instrukcji, drugiego do odmierzania czasu pracy. Następnie Unia Europejska rzekła:

- Skąd mogę wiedzieć, czy nocny stróż wykonuję swą pracę prawidłowo?

Zatem Unia stworzyła dział Kontroli Pracy i zatrudniła dwoje ludzi, jednego do zbadania problemu, a drugiego do pisania raportów. Następnie Unia powiedziała:

- W jakiś sposób należy tym wszystkim ludziom płacić.

Unia stworzyła więc stanowisko referenta do spraw obliczania czasu pracy i księgowego, po czym zatrudniła na te stanowiska dwoje ludzi. I rzekła Unia:

- Kto będzie odpowiadał za tych ludzi?

I Unia stworzyła Dział Administracji i zatrudniła w nim troje ludzi - kierownika administracyjnego, jego zastępcę i sekretarkę. I Unia oznajmiła:

- Przez rok przekroczyłam budżet o 18 tysięcy, muszę zatem dokonać cięć w budżecie.

I zwolniła Unia z pracy nocnego stróża.

---

- Co powinien wiedzieć student?

- Wszystko!

- Co powinien wiedzieć asystent?

- Prawie to wszystko, co student.

- A adiunkt?

- W jakiej książce jest to, co powinien wiedzieć student.

- Docent?

- Gdzie jest ta książka.

- A co powinien wiedzieć profesor?

- Gdzie jest docent...

--

Na egzaminie z logiki profesor słucha studenta i słucha. W końcu, po jakiejś chwili kładzie się na podłodze.

- Wie pan, co ja robię? - pyta studenta.

- Nie.

- Zniżam się do pańskiego poziomu.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/4b/Ostrva_Panorama_SK_PL.jpg

Edytowane przez magelan
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"- Poproszę bilety do kontroli - powiedział kontroler do ortodoksyjnego Żyda, który autobusem jechał na Okęcie.

- Nie mam – odpowiedział chasyd.

- To poproszę dokumenty - cisnął kontroler.

- A po co panu moje dokumenty - dziwił się Żyd.

- Jedzie pan bez biletu, będzie musiał pan zapłacić mandat - tłumaczył "kanar".

- Ja mogę dać 10 złotych - zaproponował gapowicz z charakterystycznym dla żydowskich handlarzy akcentem.

- Poproszę dokumenty - twardo upierał się kontroler.

- Ja mogę dać 50 złotych - targował się Żyd.

- Kara będzie dużo większa, ponad 150 złotych. Chyba, że chce pan zapłacić na miejscu - tłumaczył "kanar".

- To ile ja mam panu zapłacić - pytał coraz bardziej zdziwiony chasyd.

- Jak na miejscu, to ponad sto złotych - obliczył kontroler.

- A widzisz pan, można (...)"

To podobno z życia wzięte :) a właściwie to stąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turcy...

Na dyskotece w Niemczech bawił się Rosjanin, ubrany w koszulkę z napisem

"Turcy mają trzy problemy".

Nie trwało długo, stanął przed nim Turek, byczysko chłop:

- Ty, a w dziób chcesz?

- To jest pierwszy z waszych problemów - odpowiedział Rosjanin - agresja.

Ciagle szukacie zwady, nawet wtedy, kiedy nie ma żadnego powodu.

Dyskoteka sie skończyła, Rosjanin wychodzi, a tam czeka na niego tłum Turków.- No, teraz sie z tobą policzymy - warknęli Turcy gremialnie.

- A to jest drugi z waszych problemów - powiedział Rosjanin. - Nie potraficie załatwiac spraw po męsku sam na sam, tylko zawsze musicie zwoływać wszystkich "swoich".

- Zaraz nam to odszczekasz! - wrzasnęli Turcy wyciągając noże.

- I to jest trzeci z waszych problemów - westchnął ciężko Rosjanin - zawsze na strzelaninę przychodzicie z nożami...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość easyrider13

Sylwester z psem

Powszechnie wiadomo, że w modzie zapatrujemy się na Europę Zachodnią i Amerykę. Jednak wiadomość, którą ostatnio przeczytałem prawie zwalił mnie z nóg. Okazuje się, że teraz w dobrym tonie jest wybrać się na sylwester ze swoim pupilem np. psem lub kotem. Nie byłoby w tym nic sensacyjnego bo przecież przyzwyczailiśmy się do wczasów na które można pojechać z psem. Ale na takich imprezach sylwestrowych chodzi o to, że są one organizowane właśnie z myślą o psach i kotach ! Główną rolę w sylwester grają zwierzęta, a ich właściciele są tylko niezbędnym dodatkiem. Oczywiście w sylwestra pewnie też coś zjedzą, wypiją i potańczą,ale na pierwszym planie są ich pupile.

Edytowane przez easyrider13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powszechnie wiadomo, że w modzie zapatrujemy się na Europę Zachodnią i Amerykę. Jednak wiadomość, którą ostatnio przeczytałem prawie zwalił mnie z nóg. Okazuje się, że teraz w dobrym tonie jest wybrać się na sylwester ze swoim pupilem np. psem lub kotem. Nie byłoby w tym nic sensacyjnego bo przecież przyzwyczailiśmy się do wczasów na które można pojechać z psem. Ale na takich imprezach sylwestrowych chodzi o to, że są one organizowane właśnie z myślą o psach i kotach ! Główną rolę w sylwester grają zwierzęta, a ich właściciele są tylko niezbędnym dodatkiem. Oczywiście w sylwestra pewnie też coś zjedzą, wypiją i potańczą,ale na pierwszym planie są ich pupile.

Dobre:rolleyes:,ale jak wiesz, każde zwierzę boi się wystrzałów,czyli tekst był prawdopodobnie sponsorowany przez "obrońców zwierząt":D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Po ślubie podzieliliśmy się obowiązkami Ja zmywam Ona odkurza po miesiącu miałem ...

Cześć Piotrze:)

No my też podzieliliśmy się obowiązkami Ja odkurzam Ja zmywam:D:D:D

A co do tego ustrojstwa to bym się bał, będzie mi się jakiś obcy cyborg po chałupie kręcił.

Pomimo,że po ślubie 23 lata to dalej jestem zazdrosny:mad::rolleyes::cool:

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzowie parkowania:D

Parkowanie - rewelacja :) ...jakoś temat motoryzacyjny przypomniał mi coś o czym nawet wczoraj rozmawiałem, a co kiedyś czytałem - wygląda na to, że z życia wzięte:

"Kupiłem wraz z teściem używany samochód w komisie. To prawie nowy Opel Vectra. Auto wydawało się zadbane, bezwypadkowe, niezniszczone w środku. Coś z nim jednak od początku było nie tak. Gdy otworzy się przednie drzwi od strony pasażera przy pracującym silniku, w środku odzywa się charakterystyczny sygnał dźwiękowy. Gdy otworzy się drzwi kierowcy, takiego sygnału nie ma.

Już pierwszego dnia mój teść, jadąc tym autem, dostał 500-złotowy mandat za przekroczenie prędkości, choć wiem, że przestrzega przepisów. Jechał 150 km/h na odcinku, gdzie dozwolone jest 90 km/h. Teść twierdzi, że rzeczywiście wydawało mu się, iż jedzie dość szybko, ale licznik wskazywał dozwoloną prędkość. Po obejrzeniu filmu nagranego policyjnym wideorejestratorem jednak zapłacił mandat.(...)"

Ja wiele zrozumiem, ale żeby nie zorientować się od razu o co chodzi? I jeszcze pisać o tym do gazety? :)

http://www.auto-swiat.pl/1-anglik-prosto-z-niemiec-czyli-uwazaj-co-kupujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...