Narty - skionline.pl
Jump to content
lokiec3

Trochę do śmiechu

Recommended Posts

Guest Robalek

Z zupełnie innej beczki

Jedzie sobie gostek dobrym samochodem po zupełnie pustej drodze, jedzie tak koło 120km/h, myśli pusta droga to sobie depnę jeszcze. No i depnął. Na liczniku już 150 km/h, hmm, pomyślał, fajnie się jedzie no to jeszcze gaz do dechy i tak wyszło mu już 180 km/h. No to jeszcze docisnął gaz i już zasuwa 220 km/h. Patrzy w lusterka i widzi za sobą migającego koguta i słyszy syrenę.

POLICJA !!!.

Zwalnia, zatrzymuje sie na poboczu, policjant podchodzi, prosi o dokumenty i rzecze - Panie, trochę się za Panem musiałem wysilic ale mam dziś dobry dzień i jak mi Pan powie jakieś dobre wytłumaczenie, to puszczę wolno. Na to kierowca odpowiada - A bo wie Pan, Panie władzo, żona mi zwiała tydzień temu z domu z jakimś kolesiem a konkretnie z policjantem ?!. Ta - rzecze policjant - a co to ma wspólnego z tym tłumaczeniem ?.

A, bo, Ja myślałem że mnie gonicie żeby mi ją zwrócic.

Jakaś rozrywka by się tu przydała bo FIGO i SB nas jakoś w tym tygodniu nie rozśmieszają:....

Przepraszam już śpieszę z poprawą, dla odmiany będzie dzisiaj link do najpopularniejszej strony w kraju jest tam nasz znajomy co się zgniewał i nie odwiedza nas:http://nasza-klasa.pl/profile/7192498

Acha będziecie potrzebować loginu i hasła Herman Maier udostępnił specjalnie dla Was te dane:D

Login: herminator5

Hasło: flachau

Przepraszam już śpieszę z poprawą, dla odmiany będzie dzisiaj link do najpopularniejszej strony w kraju jest tam nasz znajomy co się zgniewał i nie odwiedza nas:http://nasza-klasa.pl/profile/7192498

Acha będziecie potrzebować loginu i hasła Herman Maier udostępnił specjalnie dla Was te dane:D

Login: herminator5

Hasło: flachau

!!!!! HIT HIT HIT !!!!!

Sławek, szacuneczek :) od razu mi się humor poprawił :D

....a gdzie te gwiazdy? :P

ha,ha...ha!

wygrałem dwie flaszki i to chyba takie z przedłużaną szyjką:P

ruchem w tym miejscu rządzą dwie zasady:

zasada pierwsza: judo jak się komu co udo

zasada druga: duży może więcej ( patrz przejeżdżające ciężarówki i autobusy)

a w ogóle żółtki jeżdżą po prąd

chłopaki kiedy mam się spodziewać wygranej?:D

o fuuuujj!!!

teraz otwarłem ten drugi link

potrzebna jeszcze będzie trzecia flaszka bo na trzeźwo tego się oglądać nie da

Amerykanski statek kosmiczny dolecial na Marsa ... wyladowali ... juz

zbieraja sie do wyjscia az tu nagle podlecialo 2 Marsjan, takich

smiesznych zielonych i bzzzzz zaspawali im drzwi wyjsciowe.

Amerykanie probuja wyjsc ... 10 minut, 30 minut ... po godzinie sie

udalo.

Wyszli a tam juz zebrala sie wieksza grupka Marsjan.

No wiec witaja sie i pytaja :

- Czemu zaspawaliscie nam drzwi wyjsciowe ?

Na co Marsjanie :

- Zawsze tak robimy nowym, ale to chyba nie problem. Niedawno tu

Polacy

byli ... koledzy zaspawali im drzwi a oni po 5 minutach juz byli na

zewnatrz

... i jeszcze prezenty przywiezli ...

Amerykanie :

- Prezenty ? Polacy ? jakie prezenty ?

Marsjanin :

- Wpi..dol to sie nazywalo czy cos, ale wszyscy dostali.

• Like 1

Pracownik dostaje sms'a od szefa o treści "pppppp". Odpisuje mu "dupa". Kiedy spotykają się w pracy szef mówi:

- To ja panu napisałem Proszę Przyjechać Pospiesznym Pociągiem Po Podwyżkę, a pan mi takie wulgaryzmy wypisuje!!

Na to pracownik odpowiada:

- Ale ja panu odpisałem Dziękuję Uprzejmie Pojadę Autobusem.

Podanie o podwyżkę

Ja, niżej podpisany Penis, zwracam się o podniesienie wynagrodzenia z następujących powodów:

- Wykonuję pracę fizyczną.

- Pracuję na odpowiedzialnym stanowisku.

- Przede wszystkim pracuję głową.

- Pracuję także w weekendy oraz święta państwowe.

- Pracuję w zanieczyszczonym środowisku.

- Nie otrzymuję wynagrodzeń za nadgodziny i pracę zmianową.

- Pracuję w zaciemnionych warunkach, o złej wentylacji.

- Pracuję w wysokich temperaturach.

- Narażam się na niebezpieczeństwo chorób zawodowych.

Penis

Odpowiedź z działu kadr

W nawiązaniu do poruszonych argumentów informujemy, że uważamy je za całkowicie bezzasadne, ponieważ:

- Nie pracuje Pan w systemie ośmiogodzinnym.

- Ciągły Pana sen przerywają jedynie krótkie okresy twórczej pracy.

- Nie zawsze wykonuje Pan polecenia kierownictwa.

- Nie przebywa Pan w wyznaczonym miejscu, ale ciągle je zmienia.

- Za często robi Pan przerwy w pracy.

- Nie wykazuje się Pan inicjatywą i chęcią działania, która jest wymuszana presją i stymulacją kierownictwa.

- Zostawia Pan bałagan po zakończeniu zmiany.

- Zaniedbuje Pan zdrowie i wymogi bhp, nie zakładając odpowiedniej odzieży ochronnej.

- Unika Pan pracy jedną zmianą po drugiej. Czasami opuszcza Pan miejsce wyznaczone przed ustalonym czasem. I nade wszystko podejrzane jest to, że przychodzi Pan i wychodzi z pracy, taszcząc dwa podejrzanie wyglądające worki.

• Like 1

ha,ha...ha!

wygrałem dwie flaszki i to chyba takie z przedłużaną szyjką:P

ruchem w tym miejscu rządzą dwie zasady:

zasada pierwsza: judo jak się komu co udo

zasada druga: duży może więcej ( patrz przejeżdżające ciężarówki i autobusy)

a w ogóle żółtki jeżdżą po prąd

chłopaki kiedy mam się spodziewać wygranej?:D

o fuuuujj!!!

teraz otwarłem ten drugi link

potrzebna jeszcze będzie trzecia flaszka bo na trzeźwo tego się oglądać nie da

Niestety nie zgadzam sie Figo z Tobą.Zasada jest jedna. Im masz wiecej białego koloru na sobie(karoseria,koszula) przejezdzasz pierwszy.Tak więc te dwie flaszeczki przeslij DHL-em na mój adres:D :D

2 kolezanki z lat szkolnych namowily w koncu mezow (tez kumpli) ze pojda same w pt wieczor cos po babsku popic i pogadac.

Popily troche winka, ginu, wodeczki i szampanika i sie lekko i wesolo ululaly.

Srodkiem nocy srodkiem miasta wracaja, a tu jak nie zlapie cisnienie na pecherzu......

Nie ma gdzie siurnac, wiec patrza, a pod "reka" jakis maly cmentarzyk.

Wiec poszly i

- pierwsza sciagnela majtki, kucnela, wysikala, podtarla sie majtkami i majtki wyrzucila w krzaki

- druga patrzy i mysli "mam super exclusive bielizne od meza, szkoda" wiec, sciagnela majtki, schowala do torebki, kucnela, wysikala, siegnela reka na nagrobek, cos wziela do podtarcia i tyle.

Rano kumple sie spotykaja i co tam slychac.

Pierwszy mowi:

"Stary, nie sluchalem zadnych wyjasnien, przyszla nad ranem, do tego napruta i jeszcze bez majtek ! Spakowalem i wywalilem na zbity pysk !!

Widzialem 2 razy dluzsze posty.

Wycieli mnie za niecenzuralnosc, eee chyba nie.......:confused:

A znikla odpowiedz drugiego kumpla:

"Stary to jeszcze nic, moja tez nad ranem, napruta i bez majtek. Ale do tego w d...e miala wcisnieta czerwona wstege a na niej napis " Nigdy Cie nie zapomnimy - Marian, Zdzichu i Ignas oraz inni koledzy z silowni""

ja znam odpowiedź...

To skrzyżowanie jest w Indiach (chyba dokładnie w Mumbai). Miałem okazję być tam dwa razy i widziałem takie rzeczy na własne oczy - odpowiedź jest taka: ONI NIE MAJĄ PRAWA JAZDY (w Indiach nie jest wymagane). Gorszą sytuację przeżyłem jak powiedziałem mojemu kierowcy cała naprzód i zrobił sobie slalom na pełnym gazie między ludzmi (tam ludzie chodza po ulicach bo na chodnikach się nie mieszczą). Od razu zapiąłem pasy...

Ja wiem :D

To jest duży pisuar z TV dla tych co nie mogą sobie pozwolić na opuszczenie choćby minutki meczu lub PS w zjeździe :D

Zgadłem ? :D

To jest duży pisuar z TV dla tych co nie mogą sobie pozwolić na opuszczenie choćby minutki meczu lub PS w zjeździe :D

Raczej dla tych od PS. Pod TV są różyczki, a jeśli twój faworyt się nie spisze to możesz go "olać".

Spotkałem tą "ścianę płaczu" na stoku w Bed Kleinkircheim w knajpie z żółtą krową na dachu. Żarcie było pycha (szczególnie niektóre lokalne specjały) ale ten kibel mnie rozbroił.