Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rolki - sezon otwarty


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rozpoczne, jak wroce z Tuxa, czyli na poczatku maja.

Na razie jeszcze zyje nartami i nie w glowie mi rolki :D

Jeszcze narciarski nie zakokończony

i tego się trzymać :D:D:D

ale w sobotę też może rozpocznę sezon rowerowy - chociaż był plan pojechać jeszcze raz na Vratną ale przy tej pogodzie to chyba będzie można tylko krokusy podziwiać :rolleyes:

pozdrawiam Torres

P.S.- cały czas myślę żeby się wybrać do Plesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rok temu, wznawiam temat jazdy na rolka. Ja sezon mam rozpoczęty.

Może ktoś się dołączy z okolic Bielska?

Na lotnisku codziennie jeździ kilkanaście osób.

Jednym z nich jest mój kumpel,który mieszka blizutko lotniska.Zachęcał mnie do tego,a że ma to trochę wspólnego z narciarstwem,to zacząłem intensywnie myśleć nad tym... :rolleyes: Ale jeszcze trwa sezon narciarski i po nim zajmę się rolkami. :) Tylko najpierw muszę kupić sprzęt i... nauczyć się jeździć! :D

Mam dla wielbicieli sportów ekstremalnych inną propozycję - Góra Żar... :eek::D

Można wyjechać kolejką do góry,a później zjechać asfaltem z powrotem.Dobre kilka kilometrów jazdy i da się zasuwać,na rowerze spokojnie bez pedałowania 60 km/h!(sam sprawdziłem).Droga jest zamknięta dla ruchu,jedynie mieszkańcy mogą zaskoczyć... :eek:

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja smigam juz od miesiaca:) w P-niu mamy gdzie jezdzic-najwiecej rolersow jest na obiekcie Malta

Rower tez odkopany,Zony naprawiony wiec chociaz ta aktywnosc fizyczna.No oczywiscie koszykowka i od jakiegos czasu piłka nozna-nawet moja firma grała w turnieju firm we wrocku.Daleko nie zaszlismy ale to poczatki:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w ogorodku , hehe , gorka mala jest :D wiec zapraszam :D

a tak powaznie to kiepsko z tym jakos sie to nie moze rozwinac

troche informacji na www.grasski.pl

ale kuleje to wszystko jakos

Warto wpasc moze na :

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=8841

i zobaczyć co to potrafi na żywo :)

wybieram sie - oczywiście jako obserwator :D

ps. na stronie grasski jest cennik dystrybucyjny ja kupilem uzywane przywiezione z austrii tam to bardziej popularne jest, jezeli chodzi o wypozyczalnie i ew. miejsca testow to tez na stronie sa inf. ale tak jak mowie kiepsko sie to rozwija

Edytowane przez nexcom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.brenna.org.pl/_mistrzostwa_beskidow_w_grasski_-2104.html

wszystko wskazuje na to, że będzie nas co najmniej dwóch w brennej. 13 czerwca mam już zabookowane, no chyba, że śnieg spadnie :P

ja też postaram się zobaczyć w Brennej "na żywo" jazdę na tym wynalazku :)

a jak się spodoba , to kto wie .....:eek: , chociaż żona pewnie będzie miała zdecydowanie inne zdanie ode mnie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też postaram się zobaczyć w Brennej "na żywo" jazdę na tym wynalazku :)

a jak się spodoba , to kto wie .....:eek: , chociaż żona pewnie będzie miała zdecydowanie inne zdanie ode mnie:D

byś widział mine mojej żony jak "ratrakowałem" trawniczek koło domu w niedziele :D ale wiedziała że mam doła / kaca / załamke / depresje / strucie z powodu MASO wiec mi bez słów wybaczyła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byś widział mine mojej żony jak "ratrakowałem" trawniczek koło domu w niedziele :D ale wiedziała że mam doła / kaca / załamke / depresje / strucie z powodu MASO wiec mi bez słów wybaczyła :D

ehh , stary jak ja Cię rozumię:)

też bym długo dochodził do siebie po CZYMŚ TAKIM:( , dobrze ,że przynajmniej w żonie miałeś oparcie :) no i masz jakąś zabawkę , która (jak widać na zdjęciu ) trochę poprawiła Twoje samopoczucie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nex - dzięki !! - jak tylko będe miał jakiekolwiek plany w Twojej okolicy - nie omieszkam się przypomnieć ;).

Okazało się, że jednak nie tak do końca zamieniłem deski na rolki :)

Wybiera się może ktoś na majówkę na Molltala? - miło będzie pośmigać wspólnie !!

pozdro

jahu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byś widział mine mojej żony jak "ratrakowałem" trawniczek koło domu w niedziele...

nex czyżbyś robił wykładki na podwórku ? ;)

Wybiera się może ktoś na majówkę na Molltala? - miło będzie pośmigać wspólnie !!

serce by chciało, ale niestety wraz z nastaniem 1go dnia maja kończy się okres mojego panowania. zima moja - lato żony :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzieliście coś takiego ?

mi to bardzo przypomina (pomijając ukł. hamulcowy) rolki terenowe Roces Big Cat :

bigcat.jpg

ale jak szybko je kupiłem tak szybko sprzedałem nie wyglądało to tak różowo :( chciałbym wiedzieć ile "setek" godzin gość na tym przejeździł żeby do takiej wprawy dojść - no chyba ze jest to "stabilniejsze" do ROCESów.

Edytowane przez nexcom
brak foto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...