Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warunki narciarskie 08/09


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

Do otwarcia tras w okresie świątecznym przygotowuje się stacja Limanowa-Ski, spadło tam 10-30cm. naturalnego śniegu, a przy mrozach w najbliższych dniach będą intensywnie śnieżyć, także można się wybrać, zwłaszcza, że nie trzeba korzystać ze zwykle bardzo zatłoczonej w tym okresie zakopianki.

Informacje na bierząco są aktualizowane na stronie www.limanowa-ski.pl.

Edytowane przez shuger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem po pierwszym tegosezonowym wyjeździe. Mieszkałem w Jakuszycach a jeździliśmy w Harachovie (poniedziałek - czwartek) - było trochę mokro, chodziło krzesło 4 os. na jednej trasie, dało się pojeździć, choć w czwartek padało, bez kolejki - sprawnie. W piatek mieli rozruch na Babińcu, za darmo cały dzień, warunki dobre, orczyk im sie trochę sypał, ale ogólnie ok. W sobotę posypało trochę śniegiem i zapewne warunki się poprawiły. Śnieg zaczyna się dopiero na wysokości Szklarskiej - ale też marnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw uzupelnij swoj profil co bysmy wiedzieli cos o tobie

Wojtus. Naprawdę jest Ci niezbędna wiedza jakich używam kijków i gogli, żeby udzielać odpowiedzi na forum?:confused: Jesli tak to publicznie przyznaję po raz kolejny( pisałem o tym w innych wątkach,), że jestem początkujący a narty oraz kijki wypożyczam.

To co tam słychać w tej Bukowinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj od 9 tej w Jurgowie i krzesło się zepsuło, właśnie, kiedy miałem na nie wsiadać. Także proszę o informacje "correct" jeśli już coś piszemy o warunkach. Teraz dzwoniłem i krzesło dalej jest naprawiane.

Niestety czas miedzy moja wizyta na stoku i byciem online okazał się zbyt długi... Dzisiaj krzesło jest już naprawione i na pewno działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bielsku pada deszcz ale w górach

W Bielsku pada deszcz, ale w górach już mokry śnieg. Wg moich danych (tak jak już donosiłem) idzie zima i to na dłużej niż dwa-trzy dni :)

Donoszę jeszcze raz, że święta i okres do nowego roku będą mroźne i śnieżne! :D

PS

Potem możecie mnie rozliczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, żeby tak na Pomorzu to choć na jaką oślą łąkę.

Jasne, niechyby to było nawet "pochyłe pole" (jak niektórzy mawiają) w Przywidzu:):):).

Póki co ani temperatury ani zachmurzenie nie zapowiadają zmiany a w zeszłym roku już przed świetami troszkę pośmigało się w Wieżycy.

Heh, na szczęście mam już w tym sezonie 16 dni na nartach:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam w Szczyrku Biały Krzyż czyli przełęcz Solmopol.

Śniegu ci tutaj pod dostatkiem, dziś stok do 15 tej a jutro jak tylko będą ludzie do bólu ;)

Lekko dośnieżają ale dziś już sypie w Wiśle śnieg :D

biały krzyż to raczej tylko dla desperatów :D dobry na pierwszy raz w sezonie ;) jeśli nigdzie indziej nie ma śniegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedz i zdaj relacje...ja mam nadzieje ze na vr jakies armaty zapodają bo tutaj niedizela sie zbliza i wyjazd narciarsko sylwestrowy a jak tak dalej pojdzie to wygladuje na pilsku:)

Ja miałem dzisiaj relacje z Pilska-ilość ludzistandardowa dla tego miejsca. Warunki o dziwo: wyratrakowane, bez kami. Zjazd do Szczawin. Niżej różnie bywa.

Buczynka nie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...