Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warunki narciarskie 08/09


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

istebna

byłem dzisiaj :D na darmowej jeździe, ludzi bardzo mało, śniegu trochę więcej, armatki cały czas sypały, trasa bardzo twarda szczególnie blisko wyciągu, trochę dalej małe muldy i trochę sypkiego śniegu, ogólnie fajna jazda,

ps. krzesło bardzo wolno chodziło nie wiem czy jak jest za pieniądze to też czy może szybciej jeździ:D, kilka razy się zatrzymało ale postoje nie dłuższe niż 2-3min :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soszów

Dziś na soszowie jeździlo sie az milo : ) Kolejki srednie ale szybko sie rozladowalo. Obsluga dbala o to by na krzeselka wchodzil caly komplet. Trasa Twarda, ubita na koncu orczyka az pod krzeselko ( Niebieska chyba) Reszta raczej lód. Do poludnia dalo sie pojezdzic a pozniej juz miejscami bylo wytarte.

P.S Dzis nawet Cezary Pazura zaszczycil Swoja obecnoscia ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w Białce z rana lekki mrozik stok przygotowany perfekto wyratrakowany, twardo poprostu super ludzi nawet sporo ale na kanapie 4 w najgoretszych okresach nie stalo sie dluzej jak 10 min ale to pomioedzy 12 a 14 pozniej to tylko podjezdzanie do bramek i jazdahttp://www.skionline.pl/forum/attachment.php?attachmentihttp://www.skionline.pl/forum/attachment.php?attachmentid=308&stc=1&d=1231706679d=307&stc=1&d=1231706612http://www.skionline.pl/forum/attachment.php?attachmentid=309&stc=1&d=1231706740

DSC00167.jpg

DSC00183.jpg

DSC00240.jpg

DSC00167.jpg.705e4b85bbc527f826901aea50fc5093.jpg

DSC00183.jpg.d8988867ef3087c12389825051cad84d.jpg

DSC00240.jpg.cd700b7656daca43bbfd786a7d87a9f2.jpg

Edytowane przez wojtus81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj ww Wiśle Nowa Osada.

1 klasa !!!

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.

Chociaż kiedyś wspominałem, że fajnie mi się tam jeździ.

Twardo, płasko. No nic dodać, nic ująć.

Dopiero w po zachodzie słońca wyszły braki:

- za słabe oświetlenie stoku

- brak przejazdu rartaka pomiędzy jazdami dzienną i wieczorną

- i oczywiście "docieranie do lodu" i śnieg typu "cukier" na trasie.

A na koniec wisienka na torcie.

Korek w Wiśle. Kolega z Nowej Osada do Gołębia jechał PONAD GODZINĘ !!!

Na szczęście pojechałem przez Salmopol....

Przy okazji: miałem okazje ujeżdżać Volkla Grizlly i ........... nie wiem co napisać... przemyślę dwa razy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na koniec wisienka na torcie.

Korek w Wiśle. Kolega z Nowej Osada do Gołębia jechał PONAD GODZINĘ !!!

...

ja byłem dzisiaj w wiśle na wyciągu Klepki :D dużo śniegu :) górka rozwojowa ;) jak ktoś się do tego przyłoży a narazie to można napisać że śniegu jest dużo i że taki wyciąg istnieje :D,

z malinki do ustronia 2godziny :mad::mad: a potem 40 min do rybnika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gora Zar

Wczoraj bylem na Gorze Zar. Kolejka rusza o godz. 9.00. Oczywiscie byla otwarta tylko jedna kasa, wiec na poczatke oczekiwanie okolo pol godziny na zakup karneciku. Katastrofa. Interwencje u obslugi nic nie skutkowaly. Trasa na Gorze Zar calkiem przyjemna, relatywnie dobrze przygotowana. Oczywiscie z biegiem czasu warunki sie pogorszaly i przybywalo ludzi. Tak wiec juz od ok 11.00 do wyciagu czekala dluuuuuuuggggaaaaaa kolejka zapalonych narciarzy.

Podsumowujac, polecam, ale raczej w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Limanowa-Ski

Stacja Narciarska Limanowa-Ski

Od poniedziałku do czwartku będą obowiązywały nowe ceny dla karnetów 4 godzinnych. Nowa niższa cena to 30 zł za 4 godziny szaleństwa na stoku. Zapraszamy serdecznie, gdyż promocja nie będzie trwać wiecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy, czy ktos na dniach jezdzil na golgocie, ew w szczyrku ? Jak to tam teraz wyglada ? Mozna pojezdzic w miare rozsadnie ?

No to ja napiszę coś chyba zaskakującego.

Jak już wspominałem przejeżdżałem w ostatni weekend kole golgoty.

Parking o 11 z wieloma miejscami pustymi.

Warunki wyglądały na idealne.

Puste orczyki do góry jechały.

Niestety nie miałem czasu przystanąć i pojeździć ... aż ciut żałowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...