Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warunki narciarskie 08/09


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciłem z Cieńkowa w Wiśle. Wyciąg chodzi od 2 dni (podobno), odpalony jest prawy orczyk, oraz uruchomiona prawa część (trasa nr 3 lub nie pamiętam). Armatki pracują cały czas co czasem trochę irytuje jak zaciąga śniegiem na orczyku ale da się przeżyć. Górna część trasy od rana nie widziała ratraka więc po ok 1 zrobiła się tam masakra z muldami na 30 cm, na szczęście kończą już naśnieżać lewą stronę, co prawda nie jest śnieg ubity jeszcze dobrze ale jeździ się świetnie, bo większość ludzi woli męczyć się na prawej stronie :D Można też wyskoczyć trochę dalej i puścić się w kilkunasto centymetrowym puchu, wskakując na trasę lewą. Oczywiście odpalone jest też przedszkole narciarskie, wyciąg dla początkujących, oraz trasa po drugiej stronie drogi. Zresztą większość tras jak widziałem chodzi w Wiśle i warunki są niezłe, niestety Czantoria zawalona kamieniami (to był dzisiaj mój cel ale szkoda mi nart).

Odnośnie tłoków, spodziewałem się że będzie masakra i tu moje zaskoczenie, w najbardziej zaludnionym momencie kolejka na max 5 min:):):) po połuniu od razu na wyciąg ..

Miłe przywitanie nowego roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was w Nowym Roku !!Spędziłem wczoraj czas od 18 do 24 na nartach na Strednicy.Poezja.Zdjęcie oddaje wszystko.Przy okazji była watra, jakaś góralska kapela, dyskoteka i widok na cały Zdiar o północy z mnóstwem sztucznych ogni.Wyciąg oczywiście był za darmo :)Powrót zakopianką to jazda od NT do Lubnia w wężyku ... ale w miarę szybkim thx god :)

strednica.jpg

strednica.jpg.4f89fb8cbd99d48bb342bf366832c674.jpg

Edytowane przez mysiauek
cholera jak się dołącza fotki przy edycji ????????
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam nadzieje że w dobry wątek popadłem.... Mam pytanie i prosze kolegów o radę. Za tydzień wybieram się troche na desce polatać ale zupełnie nie moge sie zdecydować Beskidy czy Podhale... Ciągnie mnie do Szczyrku bo kilka razy już byłem i czuje sie jak w domu, ale kilka lat już jeżdże, a w Tatrach to tylko w lecie bywam.... ew. jaka miejscówka najlepsza na baze wypadową tam? Białka?

Jak długie są tam stoki? Dziękuję i pozdrawiam.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was w Nowym Roku !!

Spędziłem wczoraj czas od 18 do 24 na nartach na Strednicy.

Poezja.

Zdjęcie oddaje wszystko.

Przy okazji była watra, jakaś góralska kapela, dyskoteka i widok na cały Zdiar o północy z mnóstwem sztucznych ogni.

Wyciąg oczywiście był za darmo :)

Powrót zakopianką to jazda od NT do Lubnia w wężyku ... ale w miarę szybkim thx god :)

Pięknie spędziłeś Sylwestra - zazdroszczę!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet w Toruniu biało i mroźno. Może ktoś słyszał czy stok w Unisławiu już chodzi? Stronka im nie działa. Pewnie i tak nie wiecie co to za stok ale może się coś komuś o uszy obiło:D

http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20081229/TORUN01/602750561/1021/ZUZEL

Wystarczy trochę poszukać w guglach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...niech pada ale nie we wtorek jedziemy na Kasprusia, mam nadzieję że będzie piękne słońce.

Czy Wy naprawdę jesteście w tym względzie nie reformowalni:D, 3 godziny musicie się tłuc do Zakopca potem z 2 żeby się dostać na Kasprusia(przy pomyślnych wiatrach), a w 6 godzin od domu spokojnie dotrzecie w takie warunki:

aa_026small.jpg

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochany Sławku jesteśmy pod względem Kasprowego bardzo zdrewniali:) ale tam przy pięknej pogodzie są takie widoki że nie można się napatrzeć i jesteśmy u siebie:). a jak wyjkedziemy wcześnie i na 7 będziemy pod kolejką to wjedziemy szybko a pojeździć też się da fajnie.

pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a w Beskidach cały dzień sypie :D, może kamienie przysypie :eek:

A tak na marginesie na stronie jednej z naszych stacji narciarskich jest napisane - kolej nieczynna z powodu nieodpowiednich warunków narciarskich, bary i serwisy narciarskie również nieczynne, po przygotowaniu odpowiednich warunków poinformujemy na stronie.

To ja przepraszam, ale co się musi jeszcze wydarzyć, żeby stacja została uruchomiona? Epoka lodowcowa? :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...