Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warunki narciarskie 08/09


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin a dziury w nartach wyryłeś? Acha jeszcze jedno jak nóżka i ile kosztuje karnet?

omeglassy całe :D bo przeleżały cały wyjazd w boksie na dachu :D, jeździłem na starych nordicach takich do funa które już dożywają swoich dni :) więc ich nie szkoda, ale i tak nie poniosłem większych strat :D, noga trochę boli :mad:szczególnie w kolejce :D,

.

I tak sobie myślałam o wypadzie do Mostów u Jablunkova w Czechach. Tylko szukam, szukam i nigdzie nie umiem znaleźć informacji jakie tam warunki aktualnie panują.

Czy ktoś był i zda relację? :)

Albo może polecicie mi jakieś inne miejsce w Czechach gdzie śniegu pod dostatkiem i nie byłoby za daleko od granicy?

tu są warunki z mostów http://lyzovani.beskydy.cz/content/beskydy-ski-areal-mosty-slezske-beskydy.aspx :cool:

Edytowane przez 1973marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, dobrze ze nie dojechałes do Istebnej, bo bys toche wymarzł...:eek:

mam już wprawe kiedyś wisiałem na mosornym ponad 3godziny :D, ale dzisiaj wolałem pojeździć :D

Dzięki Marcin. Ta trasa to chyba taka łatwa?!?:)dzieci tam wezmę

trasa jest i dla dzieci i dla dorosłych wszyscy dają rade, a jakby była za trudna to można z boczku na małym talerzyku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszylo krzeslo w Limanowej i trasa niebieska 1100m - sniegu ok. 50cm - warunki sa bardzo dobre, zaczeto nasniezac juz trase FIS i w niedlugim czasie ruszy i ona. Stok przygotowany naprawde swietnie, bez przetarc i kamieni, a snieg dobrze ubity. Nic tylko szusowac! Postaram sie wrzucic fotki w najblizszym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu dzis odwiedzilem Laskowa.

Warunki do 12 niemal idealne - twardo, sztruks, mroz (brakowalo tylko slonca). Piersze zjazdy to ekstaza i 100% zadowolenie (pusty stok, sztruks):D:D:D

Po poludniu na stoku robi sie tloczno i w stromszych miejscach wystaje lod ale jezdzic sie da (ja i tak spitolilem ze stoku o 13).

Sporo poczatkujacych i slabo aczkolwiek szybko:eek: jezdzacych narciarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomorze - Mazury

Krzyżowa Góra w Lidzbarku Warmińskim w trakcie naśnieżania. Dzwoniłem, podobno ruszają w Sylwestra.

W tym roku na żaden bal nie idę więc gotowość na poranek Nowego Roku 100%.

Ośla łączka Unisław od 28-12-2008 otwarty.

Oby mrozik trzymał to sobie troszkę poudaję, że na nartach jeżdżę.:D

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasprowy dzisiaj

Bałem się dzisiaj, że dużo ludzi będzie i nie pojechałem - teraz żal.

Może jutro...

A o ktorej trzeba byc na dolnej stacji, zeby na gore dojechac o w miare przyzwoitej godzinie ?

Bylem na Pilsku w sobote - nie polecam.

Kolejki wpizdu i do tego mi sie orczyk zerwal... jak mi sieklo po nogach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyżowa Góra w Lidzbarku Warmińskim w trakcie naśnieżania. Dzwoniłem, podobno ruszają w Sylwestra.

W tym roku na żaden bal nie idę więc gotowość na poranek Nowego Roku 100%.

Ośla łączka Unisław od 28-12-2008 otwarty.

Oby mrozik trzymał to sobie troszkę poudaję, że na nartach jeżdżę.:D

Pozdrawiam.

Z miejscówek na pomorzu to obiecująco zapowiada się Wieżyca. Mróz trzyma i cały czas naśnieżają armatkami. W weekend moze być już całkiem całkiem. :rolleyes:

http://www.wiezyca.pl/modules.php?name=camPortal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laworta Ustrzyki Dln. Shit !!!

Odradzam wybieranie się w najbliższym czasie a może i w ogóle na Lawortę. Zajechałem dzisiaj z młodym o 9-ej żeby załapać się na pierwsze krzesełka i sztruksik i co ?! Góra totalnie nie ruszona, lód, zamarznięte muldy i kamienie. Na dole żywcem lód z krawężnikami po ratraku. Goprowiec nie dopuścił stoku do użytku i ponoć dopiero po 13-ej mieli uruchomić. Pomimo 18-sto stopniowego mrozu nie pracowały w ogóle armatki.Tam, zapewne nie ma albo nadzoru jakiegokolwiek albo pracownicy zamiast w nocy pracować na stoku piją w ratraku. Gromadzyń nieco lepszy ale mnóstwo kamieni i przetarć a poza tym wszyscy z LAworty przeniesli się dodatkowo na Gromadzyń... żal mi ludzi z Warszawy i centralnej Polski którzy przyjechali na przerwę świąteczno-noworoczną i są zdani na takie gówno ! :mad: Wstyd !!!

Dla smaczku zobaczcie informację z ich strony... www.ustrzyki-narty.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatniej chwili: Mosorny działa, ale wielkie muldy -7.5, Zubrzyca -15.5, okolice Czarnego Dunajca -18.5, Polana Sosny -12.5 intensywnie sypią i jeżdżą ratraki. To wszystko. Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część sezonu na Podhalu

Koniec roku - czas podsumować pierwszą część sezonu; jeździ się na Podhalu od około 22 listopada (ja zacząłem w tym dniu, a na pewno nie był to pierwszy dzień jazdy). Takiego sezonu nie pamiętam od dawna, mróz spowodował, że prawie wszystkie stoki pracują na całej długości i szerokości. Trzeba pochwalić zarządzających stacjami, że zapewniają bardzo dobry serwis narciarzom. Jedyny problem, to nadmiar ludzi w okresach weekendów i tak jak teraz sylwestrowych. Natomiast, po wyjeździe sylwestrowiczów zapowiada się raj narciarski.

Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku 2009!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec roku - czas podsumować pierwszą część sezonu; jeździ się na Podhalu od około 22 listopada (ja zacząłem w tym dniu, a na pewno nie był to pierwszy dzień jazdy). Takiego sezonu nie pamiętam od dawna, mróz spowodował, że prawie wszystkie stoki pracują na całej długości i szerokości. Trzeba pochwalić zarządzających stacjami, że zapewniają bardzo dobry serwis narciarzom. Jedyny problem, to nadmiar ludzi w okresach weekendów i tak jak teraz sylwestrowych. Natomiast, po wyjeździe sylwestrowiczów zapowiada się raj narciarski.

Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku 2009!

chyba nie na długo :mad: bo zaraz będą ferie :D i na początek są te najbardziej przez wszystkich lubiane:D:D a potem my mamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...