Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Raputacja


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Wybaczcie,ale słabo się orientuję... Z tego co widzę,można dać albo pozytywną,albo negatywną reputację(pewnie odpowiednio zieloną i czerwoną),to skąd te szaraczki? :) Może źle to interpretuje-szraczek negatywna reputka,a czerwona "niewłaściwy post"? :rolleyes:

szaraczek od świerzakow na forum jest:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ze nigdy to mnie specjalnie nie grzalo ani nie ziebilo i nadal tak jest.

Ale wlasnie dostalem czerwonca za watek "Pec scianka".

Oczywiscie od Anonima.

Nie mam pojecia komu i dlaczego uwlaczylem (mam nadzieje ze nie Zzocha) ale doznalem takiego szoku pomieszanego ze zdumionym rozbawieniem oraz w ciemno wzruszeniem winnowajcy ze chcialem niniajszym przeprosic.

Anonimie - przepraszam czymkolwiek uwalczylem :D

Sprawdziłem, kto i za co. A raczej kto, bo za co nie kumam kompletnie!

I co mam teraz z tym zrobić?

Zastanawialiśmy się już kiedyś nad zasadnością odtajnienia autorów i doszliśmy do wniosku, że mogło by to spowodować agresję w formie odwetu! Pozostawiam temat do dyskusji, może głosowania.

PS

PROSZĘ, aby autor czerwońca napisał mi dlaczego dołożył Juice'owi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROSZĘ, aby autor czerwońca napisał mi dlaczego dołożył Juice'owi?

Ja bym proponował żebyś jacku PM napisał do tej osoby z prośbą o wyjaśnienie, bo to że na forum to napisałeś może nie przynieść rezultatu z kilku powodów: może to autorowi tego czerwieńca po prostu umknąć, a jak jest tupeciarzem to może to olać.

Ja jednak jestem dobrej myśli i wierzę że nastąpiła pomyłka, chciał dać pozytywną, a kliknęło się inaczej:eek:, a wiadomo że nie ma opcji samodzielnego naprawienia błędu, czy nawet podglądnięcia czy wyszło tak jak chcieliśmy...

Czy ujawniać???

Wydaje mi się że na pewno nie na "dzień dobry" ale po "strzałach ostrzegawczych" pozostających bez odpowiedzi, czy też racjonalnej odpowiedzi tak ujawniać!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim taka osoba, powinna mieć cywilną odwagę, żeby się przyznać. A więc i ja apeluję.

Mnie uczyli, że nie wbija się noża w plecy...:(

Jak mam coś do kogoś - walę prosto z mostu (wolałbym w oczy) ;)

Jeden z moich postów został nawet z tego (myślę) powodu wykasowany przez moderatora.

Dialog... panowie dialog !!! Coś czego brakuje w polskiej polityce, powinno być kanonem przynajmniej na cywilizowanych forach dyskusyjnych...

Jednocześnie proszę o kilka słów wyjaśnień, bo nie bardzo rozumiem:

Jeżeli "obdarzyłem" kogoś pozytywną zieloną reputacją, a jestem początkującym w Waszej forumowej hierarchii - to znaczy, że dałem mu szary ??? :confused::eek:

Czyli zaszkodziłem, czy nie ? Bo tego nie rozumiem... :confused:

Co oznacza, że mam 25 punktów w sumie ? Jeden zielony to 25 punktów ? Czyli, żeby dostać drugi zielony kwadracik, ile ma być punktów ?

Ktoś mi to może łaskawie wytłumaczyć ?

I na koniec apeluję:

Identyfikacja czerwonych musi być, skoro ktoś "uwielbia" takie zagrania - niech nie czuje się bezkarny.

Ordnung muss sein - i w życiu i na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez jestem za ujawnieniem,chociaz bedzie pewna grupa ludzi ktora bedzie robic kłotnie jak ktos im da czerwońca-no i co z tego...

oczywiscie jak ktos daje reputacje to tez milo jes jak napisze -za co , lub z jakiego powodu daje ja i juz

JC rób SONDĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ:D

BEDZIESZ MIAL ODPOWIEDZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pax53

ujawnić i po problemie...jak mam dać pozytywa to dlaczego anonimowo...a jak negatywa to dlaczego ktoś ma się domyślać od kogo...powinno być z automatu w programie obsługującym reputacje kto daje i za co...tak jak na PM nie można napisać maila anonimowo:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

obsługa forum

....

How much reputation is given? What is reputation power?

If the administrator has enabled this, the amount of reputation that each user will give (or take away if negative) is shown in the user's posts as 'Reputation Power'. The value of the reputation power is determined by the administrator and may increase over time depending on the settings they have applied.

What if I don't want anyone to see my reputation?

You can disable the display of your reputation by going to your User CP and selecting Edit Options. On this page you will find a check box labelled 'Show Your Reputation Level'. Un-checking this box will remove the display of your reputation and replace it with the Reputation Disabled icon. You can still give and receive reputation while your reputation display is disabled.

1. Nie widzę tego w swoich opcjach :( Może mi ktoś podpowiedzieć jak to znaleźć ?

2. Jak wstawić obrazek do podpisu i to najlepiej obrazek gdzieś z sieci ? JC już mi pisał, ale chyba nie mam tego w aktywnych opcjach.

3. Rozumiem funkcje i zadania moderatorów, chwała im za to co robią aby forum wyglądało tak jak wygląda, ale mam mieszane uczucia co do ostatniego podpisu Bobica - chodzi mi głównie o rozmiar, który rzuca się w oczy jako dominujący w wątku.

pzdr

misal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Misal, a fotki SB, ktore zajmowaly ponad caly ekran?

Tak k woli wyjasnienia.

Firma PM Sport [usunięte przez Admina]

Tutaj jest biznes, ale jesli JC zarzada bym zmniejszyl podpis lub go wyrzucil.... c'est la vie....

Zreszta info o konkursie bedzie lada moment na pierwszej stronie....

Tutaj akurat w moim podpisie, to nie reklama, tylko konkurs, gdzie do wygrania sa atrakcyjne nagrody....

Zglos zone/kochanke/konkubentke/corke/wnuczke.... moze wygra...

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobic - ale ten plakat jakiś taki kiepski; i ta Pani - albo chirurg plastyczny nie był artystą albo ten od photoshopa mało utalentowany:D Ja rozumiem, ze nie jestm grupą docelową tej akcji ale patrząc na ten obrazek to aż boję sobie wyobrazić ten target. A wielkość mi odobiście nie przeszkadza...wielkośc obrazka oczywiście:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobic - ale ten plakat jakiś taki kiepski; i ta Pani - albo chirurg...

A mnie się podoba:)

------------------------------------------------------------------------------

A w ogóle to jak to Robert??

Byłeś ostatnio w Bielsku i miałeś śmietankę najpiękniejszych(z małymi wyjątkami) dziewcząt Polski live, a teraz szukasz dziewczyny Lange w sieci:confused:

Nieśmiały jesteś czy co?:cool:

Misal - zmniejszylem na Twoje zyczenie.

Tera mnie się nie podoba, ma być duże, dupne... jeszcze większe niż było:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...